Autor Wątek: Odwrotna progresja?  (Przeczytany 3166 razy)

ThrelkelT279

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Odwrotna progresja?
« dnia: Listopad 12, 2015, 22:47 »
Witam!

Przy robieniu masy m.in. na klatę wskazana jest progresja jak wiadomo, acz zastanawia mnie to, czy rownie skuteczna bedzie progresja odwrotna, tzn. zaczynam przykładowo od 6 powtórzeń (nie licząc rozgrzewki), i tak zmniejszam ciężar dochodząc do 12,14 powt? Zdaje sie ze gdzieś czytałem na forum ze to to samo, ale wole sie upewnić :D
A lepiej mi jest najpierw pomachać wiekszym ciezarem, a potem zchodzic do mniejszego

Mariam79

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Odwrotna progresja?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2015, 23:24 »
to jest regresja :D

Clawson__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Odwrotna progresja?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2015, 14:30 »
fakt to jest regresja sprubuj moze lepiej bedzie na ciebie działało od progresji.
musisz badać swoje ciualo metoda prob i bledow i będziesz wiedział co jest dobre a co nie.
nie przekonasz sie zanim nie sprubujesz

ThrelkelT279

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Odwrotna progresja?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2015, 15:40 »
A to nie wiedziałem :D Czyli poprobuje i zobaczę Dzieki

Lordmpx-Coke

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Odwrotna progresja?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2015, 18:32 »
wieksze ryzyko kontuzji i tak jak kondradzik mówił ja mam wiecej sily i lepiej mi sie wyciska przy progresji niz regresji

MargretPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Odwrotna progresja?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2015, 18:38 »
robiłem regresje w 1 cwiczeniu dalem rade z ciężarem jak przy progresji a w 2 cwiczeniu juz mniej cislem na klatke i wogle mialem mniejsze zakwasy wiec robiłem regresje aby tydzień

EATO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Odwrotna progresja?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2015, 21:09 »
nie wiem jak u was ale ciężaru który podnosze 6 razy w progresji na bank bym nie podniósł 6 razy w regresji . podczas progrsjii mam napływ sil i wogole jestem rozgrzany , rozciągnięty i dobze mi sie podnosi

Tags: