Autor Wątek: PRZYROSTY PO KREATYNIE  (Przeczytany 10109 razy)

SofiaSt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 22, 2015, 12:42 »
ja z mojego 1 cyklu pamiętam tylko ze poszło mi 2 cm w lapie a później spadło 0,5

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 22, 2015, 12:50 »
Stosuje Cratine monohydrante z Olimpu do tego Dextoroza Plus Vital Max i Taurina Olimp i jeszcze inne suble ale o nich nie mówimy ćwiczę od 2 lat w pierwszym roku nic nie stosowałem w bicepsie mialem 35 cm a w klacie 95cm na pica wyciskałem sztanga prosta 30kg a na klatę na prostej ławce 40kg po roku bicepsie mialem 38 cm a w klacie 102 cm tu zaczolem swoja przygode z sublami i po roku mam w bicu 4 cm a wyciskam stojąc prosta sztanga 5 kg w klacie 107,5 cm a wyciskam na prostej ławce 8 kg tu musze dodać ze nie stosowałem zadnej diety dopiero teraz rozważam jej stosowanie a pozostałe suble to Baca Hmp Izobat bialka serwatkowego i Mega mass 4 Gainera mysle ze jak na to ze nie stosuje zadnej diety to dobre osiągi

Lappp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 22, 2015, 13:44 »
zeby nawet w nazwach rodzajów supli byki sadzic to trzeba byc..........nie HMP-tykloHMB, nie suble-tylko suple nie izobat- tylko izolat nerwy!!!jak te twoje posty czytam
dobry suple kupił i teraz rozwarza czy dietę ułożyć

Bartocha1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 22, 2015, 14:02 »
Mi nie wiem ile poszło ale sporo, glownie sila.
Troche masy około 7 kg.
 A brałem Classica z Vitalmaxa.
Niestety po chorbie 2 tyg spadło mi tak jakbym z miesiąc stażu mial ale sila wraca . O dziwo masy prawie nie stracilem.

CarreiroBe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 22, 2015, 14:56 »
witam, czy po samej krecie i nie stosowania zbytnio scislej diety sila pójdzie znacznie w gore??

Brooks-Draw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 22, 2015, 15:06 »
Moje pierwsze kreatyny to 2 razy Trec(Creatine plus normal 3 gram- to chyba byla lipa potem Creatine micronized 2 mesh + taurine 65 gram chyba tylko sila mi po nich szla (albo nic) zbyt dobrze nie pamiętam w ogole za szybko ja brałem chyba po miesiącu treningu do dziś mam po nich pudelka A teraz biorę creatyne mega caps Olimpu 15 kapsułek do tego tauryna i hmb także trudno bedzie powiedzieć o przyrostach po krecie.

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 22, 2015, 15:12 »
to był mój pierwszy cykl
jak zaczolem brac krete mialem staż 2 miechy i oto efekty:
przybylo 3kg, w bicu 1cm, wycisk 20kg

majpszolaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 22, 2015, 15:23 »
Witam wszystkich . Moje osiągi po kreatynie byly dość wyskokie przybyłem na masie 7 kg i na sile poszło 2 kg zlaecam robienie przerw w braniu krety aby organizm sie przeczysil a w czasie przerwy brania bialka Pozdor dla wszystkich

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 22, 2015, 15:40 »
A ty ile masz lat 15 ??

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 22, 2015, 16:01 »
jeśli chodzi o mnie to mam 15 lat
i co myliście o mich efektach??

DTwe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 22, 2015, 16:51 »
nitrobolon plus hmb megacaps olimpa turyna mutlipack carbo 2.5cm w lapie przez 2 miesiące

Tags: