Autor Wątek: Porownanie  (Przeczytany 3138 razy)

mosrranrii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Porownanie
« dnia: Listopad 23, 2015, 21:48 »
właśnie pracuje nad malym porownaniem i w tym celu zgłaszam sie do was i do wszystkich chętnych którzy chcieliby sie podzielić swoimi opiniami.

przyjmowałem juz kreatynę większości firm jednak szukam osób które brały kreatynę VITAL MAX Creatin.

Kreatyna firmy VITAL MAX.

chciałbym poznać wasze odczucia po zarzywaniu tej kreatyny, dawki, odstępy czasowe noi oczywiście wielkość przyrostomosrranrii
Jak oceniacie ta kreatynę na tle innych.

Niby kreatyna jedno i to samo jednak ten monohydrat jest czystym zwiazkiem kreatyny co moze roznie wpływać na organizm.

Kolejna sprawa to po prostu ocena ktora waszym zdaniem kreatyna jest w tej chwili najlepsza.

Cierra-28

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Porownanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2015, 21:53 »
Obecnie jestem na cyklu kretki Vitalmaxa.
Jakie przyrosty? Od kretki, to już żadnych przyrostów nie mam, jedynie sila idzie.
Przyjmuje 5g przed treningiem i 5g po treningu.
Na treningu pompa jest na maxa.
Kretka ta ma chyba obecnie najwiekszy mash... no oprócz tej z aminostara, ktora też ma 250.

mosrranrii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Porownanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2015, 21:55 »
A jak ja oceniasz ??

Myslisz ze jest lepsza i osiągasz po niej wiecej zadawalających wyników niz po innych ??

Cierra-28

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Porownanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2015, 21:57 »
Hmmm ... ja wiem... kretka jak kretka.
Z hi teca też byłem zadowolony.
Trudno powiedziea.
Myśle, że najłatwiej byłoby ocenia to osobom poczatkującym, u ktotych dochodzi do widocznych zmian po cyklu z kretk1.
U mnie, prócz siły, nic wiecej nie idze.

Bible1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Porownanie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2015, 22:11 »
ja również brałem ostatnio przez 4 tygodnie z Vitalmaxu kreatyne, Cierra-28 dobrze stwierdza i? trudno o porownanie, mnie troche masy przybyło ale chyba tylko dlatego i? byłem na etapie odrabiania strat, co do siły to zawsze idzie w moim przypadku do gory obojętnie jakej firmy kreatynę biore, stosowałem narazie z hi teca, megabolu i ostatnio z vitalmaxu.

Tags: