Autor Wątek: Cykl- lipiec/sierpien  (Przeczytany 3744 razy)

DempsterPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cykl- lipiec/sierpien
« dnia: Listopad 25, 2015, 00:14 »
Witam.
Planuje cykl na sierpień i w zwiazku z tym mam prośbę jak byłoby najlepiej przyjmować poszczególne suple/odzywki.
oczywiście jest dieta wg wychodzi ok.
150g /dz bialka, ww i tluszcze także według norm.Produkty:-Trec Nitrobolon II Powder 700g-Hi Tec Tri Creatine Malate 2 kaps ~190g-Hi Tec Fenuplast 1 kaps.-Olimp Dextro Juice 1,5 kgWszystko oczywiście w sklepie BodyBulding.
zaoszczędziłem prawie 20zl.
No i teraz według zalecenTCM: 2-3 razy dziennie po 4-5 kapsulek.Nitrobolon: 2-3 razy dziennie po 5gDextroza- 40g-80g dziennie a wiec 1-2 porcjeFenuplast- 3 kapsułki dziennie miedzy posilkami.Odzywek raczej nie potrzebuje bo mam dietę bogata w BWT.1: Jak najlepiej byłoby to spozywac, aby możliwie starczyło na jak najdluzej?Mam tu na mysli pełen cykl 5-6 tygodniowy.2: Skoro maksymalna dzienna dawka jablczanu to ok.
8-10g, jak najlepiej podzielić Nitrobolon i TCM, aby nie było go za duzo?3: No i napiszcie jak najlepiej byłoby to wszystko spozywac?Nitrobolon- dt: przed sniadaniem, przed treningiem ; dnt: przed sniadaniemTCM: dt- po sniadaniu jakieś 2 minut; po treningu czyli 2x4 tj 8 tabletek czyli 6,4g jablczanu.
Nie wiem ile bedzie z NitroII.
; dnt- po sniadaniu, po kolacji 2x5 tj 1 tabletek czyli 8g jablczanu.Dextro Juice: Tak jak tcmFenuplast - dt i dnt- pomiędzy drugim sniadaniem a obiadem, godzinę po obiedzie, po kolacjiCo myslicie o takim czyms?Nitrobolon-dt:10gdnt:5gczyli 50g tygodniowo, to chyba troche za malo, jak na pudło 700gTCM:dt:8kapsdnt:1 kapsczyli 64kaps.
tygodniowo, co starczy na ~3 tygodnie.4: Moze lepszym rozwiazaniem byłoby branie pierwszo tak jak napisalem, a jak sie skończy TCM zwiekszenie dawek Nitrobolonu ?5: Lepiej Dextroza popijać Nitro czy TCm?Wiem, moze to sie wydaje wszystko skomplikowane, w końcu nad tymi obliczeniami troche siedzialem, aby wyliczyć na ile mi to wszystko starczy.Pozdrawiam i czekam na wasze podpowiedzi.

Bradforddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2015, 08:10 »
Generalnie z wlasnego doswiadczenia wiem, ze cykle na lato to poprostu strata nerwow, pieniędzy i sily.
Lato jest latem, wakacje są wakacjami.
Nie powiesz mi, ze nie ebdzies z kumplami melanży robil, a wiesz doskonal ze bez sensu jest balować będąc na cyklu... Lepiej zostaw ten arsenał na październik np.
Zwlaszcza, ze kiedy bedzie gorąco dam sobie głowę uciąć ze ani kilograma nie przytyujesz ;aha.. w Twoim wieku i z Twoim stażem w ogole bym sie za odzywki poza witaminami nie bral, lepiej posluchaj, bo jeśli chcesz związać sie z silownia na dluzej, będziesz tego cyklu zalowal...

DempsterPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2015, 09:01 »
Dla kulturystyki sie poswiece i nie bede pil.  ':-D'To nie przelotna przygoda, po to aby sie pochwalić na lato, tak jak napisales, kulturystyka zajmę sie na dluzej.
Nie rozumiem tylko dlaczego odradzam mi cykl, ćwiczyłem juz swoje i chyba najwyzszy czas coś zarzucic, co nie jest konieczne, ale chce sprobowac.
Ten cykl potem planuje dopiero na wiosne 2008.
Nie mam zamiaru i nigdy nie bede brał sterydow, to jest pewne, odzywek bialk/gainerow nie kupuje, bo dieta mi zapewnia odpowiednie ilosci BWT.
Pozostaly tylko suplementy.
Przeciez o ile mi wiadomo, jeszcze nie wykryto skutków ubocznych kreatyny, nie wliczając tego, ze troche zle dziala na watrobe, wiec w czym ma mi to zaszkodzic?cwicze od grudnia, z tym, ze juz tak dokładniej od około 1,5miesiaca.
A wczesniej to machanie hantelka, wyciskanie, ale bez konkretnego planu treningowego.Wiem bo wiele czytam na ten temat, ze zle jest zaczynać ćwiczyć i od razu brac suple, ale ja juz swoje ćwiczę i uwazam, ze mogę juz tego sprobowac.

dimatiiQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2015, 09:14 »
twój staż to 1 miesiac? to jest po prostu szkoda tych supli wiadomo coś Ci dadzą ale mięśnie nie są jeszcze przyzwyczajone do wysiłku i szybko rosna jak Ci przestana rosnac zmień plan

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2015, 09:20 »
Dla kulturystyki sie poswiece i nie bede pil.
To nie przelotna przygoda, po to aby sie pochwalić na lato, tak jak napisales, kulturystyka zajmę sie na dluzej.Moich poprzednich 8 partnerów z siłowni mówiło identycznie, niestety alkohol, kobieta, brak samozaparcia itp.
wiec nie chwal dnia przed zachodem słońca ;

dimatiiQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2015, 09:57 »
a ja nie miałem żadnego kompana na siłownie ćwiczyłem tak żeby nikt nie wiedział bo by zaczęli plotkować i bym się zniechęcił ale teraz wszyscy wiedzą i nawet jak by coś gadali to się nie poddam bo mnie to pochłonęło ;Dtrzeba twardym być a nie "klientkami"

gipsowcyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2015, 10:12 »
Oj chlopie, spuchniesz, a potem CI wszystko spadnie bo nie masz podstawy jeszcze wycwiczonej.
Robisz błąd 'cosl'

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2015, 10:29 »
Bo to nie jest sport dla kazdegoJa tak juz ze 2 miechy dietę słabo trzymam a właściwie nie trzymam, jem tylko nalezyta albo i wieksza porcje bialka a o wegle i tluszcze sie nie martwię :D Ale od jutra trzeba ruszyć spowrotem chociaż fajnie sobie tak walnąć 4 kotlety w z wołowinki grillowane jak dzisiaj i do tego piwko :D

dimatiiQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2015, 10:42 »
a ile miales przerwe?

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2015, 10:56 »
przerwe 2 miechy ale z dieta tylko chociaż nie narzekam bo masy nabrałem przez ten czas

Bradforddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2015, 11:02 »
DempsterPL mowie powaznie, odstaw te odzywki i to dosłownie wszystkie! Posiedz w tym troche, pointeresuj sie, a gwarantuje CI, ze jak załapiesz o co chodzi w odzywkach to bedziesznsie sam z siebie smial ze chciałeś brac juz teraz i to taki zestaw!

DempsterPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2015, 11:02 »
Hmm.
dimatiiQ czytanie ze zrozumieniem sie klania.
staż 7 miesiecy.
Nie bede pil itd.
jakoś juz wytrzymuje prawie 4 miesiące i nawet nie chce.
Jednych do tego ciągnie innych w ogole, wiec nie oceniaj ludzi tak pochopnie.
Czytam ciagle fora.
Napisalem, ze nie chce zadnych gainerow czy odzywek białkowych bo mam dobra diete.
Suplementy, aby poprawić wyniki.
Chyba kiedyś trzeba zaczac.

dimatiiQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2015, 11:02 »
sorry ale jeżeli edytowałeś swojego posta po tym jak ja wysłałem swojego to skąd mogę wiedzieć ile cwiczysz? wrozbita nie jestem sugerowałem sie stażem jaki masz w profilu..

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Cykl- lipiec/sierpien
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 25, 2015, 11:05 »
jak juz taka chcesz nacos wydac kasę to kup sobie bcaa,tauryne,glutamine

Tags: