Autor Wątek: kreatynka z ????  (Przeczytany 8657 razy)

Lona_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
kreatynka z ????
« dnia: Grudzień 13, 2015, 13:06 »
Sie manko zakupiłem kreatynke 500g firmy power gym .jak ja brac ile razy po ile ?czy przed trenningiem czy po.bede wdzięczny za pomoc.słyszałem ze mozna do niej zakupić glukozę itp.zeby lepsze były efekty jak tak to jak to brac?.

Mutateddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2015, 13:08 »
Jaki wiek i staż treningowy?

Lona_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
kreatynka z ????
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2015, 13:14 »
mam29wiosenek ćwiczę o.k 6 miesięcy .

Leonard88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
kreatynka z ????
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2015, 13:15 »
ja lonczylem hmb+kreatynka i garnierek+kreatynka .... no trec 2kg + hi-tec 1kg .... :lol:

Lona_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
kreatynka z ????
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2015, 13:15 »
jak to brac ,byłbym wdzięczny jak bys mi to jasniej rospisał

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
kreatynka z ????
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:12 »
pisze jak brałem kreatynke z glutamina + napoj z gluzkoza (czyli woda z miodem)
zacznę od glukozy... rozraniasz sobie w 1,5litrowej butli po wodzie kilka łyżek miodu + litr wody (to jest gluzkoza :D)
kreatynę wcinałem (w dni treningowe) przed treningiem i po treningu (do 3 min) kreatyny niemozna jeść od razu po posiłku zachowaj jakiś odstemp 1 godziny
w dni bez treningowe natomiast jedz krete miedzy głównymi posilkami sniadanie (przerwa czyli kreatyna) obiad (przerwa czyli kreatyna) kolacja potem 2kolacja i 3kolacja a potem lulu spac.... hihihi
co do glutaminy wcinałem po przebudzeniu, po treningu i przed pojsciem spac, niektórzy biorą jescze przed treningiem ale to chyba jest niepotrzebne (tutaj nie przeszkadzają posilki tak jak w przypadku kraeatyny)
napojem z glukozy popijaj kreatynę i nic nie przeszkadza jak będziesz popijał ja sobie co jakiś czas
niektórzy biorą do kreatyny i glutaminy d-rybose (ja niebralem wiec sie niewypowiadam)
podczas treningu możesz popijać napoj CARBO zamiast wody !!!POLECAM!!!
rozrania sie go z ciepla woda (sa to weglowodane które lepiej sie rozpuszcxzaja w cieplej wodzie)
a teraz dawki kreatynę 2 razy po 5 gram (w przypadku kratyny w kapsułkach 8 g zjedz 6-7) - niepiszesz czy to proch czy kapsulka czy tableta, ale niepiszesz także czy to monohydrat czy zwykla czy tez mikronizowany monohydrat ale w to nierobi bierz 5 gram....
podsumowując 3x5gram
gdybys mial te glutaminę to 3 razy po 3 kapsułki
krotko 3x3gram
!!!aaa niektórzy polecają fazy nasycenia kreatyna, ja tego niestosowalem i nie polecam wiec nie opisuje, niech to zrobią zwolennicy tego sposobu !!!
korcze to wszystkjo masz pewnie napisane na opakowaniu ale jak sie naprodukowałem to wysle
gdybym sie mylił co do dawkowania to prosze o wyprowadzenie z beldu i sprostowanie ale raczej opisałem to dokładnie i bezbłędnie

Mutateddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:31 »
Wystarczy jak będziesz brał kreatynę 2x5g.
Rano naczczo oraz po treningu.
Na noc nie ma sensu... bo po co? Kupuj tylko taką ktora ma nadruk creapure albo SKW,

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
kreatynka z ????
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:41 »
ja bniepisalem zeby brał kreatynę przed snem!!!!!! pisałem o glutaminie wtedy

Nsadjsa1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:51 »
Wszystkiego dowiesz sie ,gdy wejdziesz na http://maniekndm_Nick.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 4 http://maniekndm_Nick.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 4

Tylko po co piszesz nowy temat ,jak to wszystko jest już opisane!!!!!

Lona_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
kreatynka z ????
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:16 »
ile czasu mam ta kreatynke brac z glutaminaż??po przerwie wznowić jej branie??? mam jeszcze jedno pytanie chcem zakupić od?ywke na masę JAKA???

jaka glutaminę zakupić???

Mutateddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:24 »
—adnej... no chyba że lubisz wywalać kasę w b3oto, albo chcesz wesprzea układ immunologiczny (ale to możesz zrobią zwyk31 multiwitamin1)

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
kreatynka z ????
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:38 »
jeżeli chcesz brac l-glutamine razem to bierz tak dlogo jak kreatyne....
Mutateddd niemów ze to takie wyzucanie w bloto!!! glutamina pobudza wydzielanie hormonu wzrostu
ja juz niemam na nic kasy nawet na cole w sobote w barze wiec nieuzywam zadnych odzywek. Ludzia którzy dopiero zaczynają chciałbym powiedzieć poczekajcie az niebedziecie mogli zrobić nic wiecej na dobrym zarciu kupcie odzywke tak samo jak później niebedziecie mogli zrobić nic wiecej z odzywkami i niebedziecie jesczze zadowoleni z efektow wescie coś niedozwolonego na masę kup odzuwke bialkowo-weglowodanowa
korcze jak chodzisz dosklepu z odzywkami to pogadaj ze sprzdawca on ci doradzi powie co po ile brac które najlepiej sie oplaca kupić (oczywiscie jeżeli jest uczciwym sprzedawca )
glutaminę polecam olimpu, wogule ja z olimpa i z hi-teca wcinałem odzywy ... dobre bo polskie

Nsadjsa1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:39 »
Zamiast gluty weY lepiej D-riboze do kretki ,lepiej sie wchłania ...

Mutateddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:39 »
IIrvinI... badania naukowe dowiod3y, i? glutamina podawana z zewn1trz dociera jedynie w 3% do komorek mięśniowych. Pozytywnie natomiast wpływa na układ immunologiczny. Jeżeli chodzi o hormon wzrostu, to tak, w niewielki sposob pobudza jego wydzielanie, ale u osób chorych, cierpi1cych np. na kar3owatooa. Dla zdrowej osoby, stanowi jedynie barierę ochronn1 przed powszechnie występującymi virusami (np. grypa)

Poza tym, tak jak pisze Nsadjsa1966. Kretke najlepiej byłoby połączya z rybozą, ale ryboza drogawa, wiec polecam glukoze/dextroze.

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
kreatynka z ????
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:41 »
no dzieki za podpowiedzi moze napisz coś o dextrozie czy tez deksterozie po o tym z kreta nieslyszlaem moze kiedyś sproboje (jak bede przy kasie )

Tags: