Autor Wątek: kreatynka z ????  (Przeczytany 9425 razy)

StovallMon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kreatynka z ????
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 14, 2015, 03:39 »
Nie obrażam sie bo ćwiczę ponad 3 lata i mam swoje zdanie. Uważam,że kreatyna jest o niebo bardziej przereklamowana i tak naprawdę to najbardziej na ciebie podziałaćo. Zapomnia3em powiedziea, że to co brałem stosowałem z glukoz1. Jak byo nie wiedział D-ryboza działa troszke w inny sposob niż glukoza. One dobrze sie uzupełniają, ale jedno drugiego nie zastąpi. Najlepszy sposob to Krea+D-Ryboza+dekstroza.

dekstroza glukoza

O glukozie nie wspomina3em bo biorę ją nawet samą. Weszło mi to w rutyne i zapomnia3em ją wyszczego3owia. Mam ma3e pytanko, ile ty wogole cwiczysz, że tak wszystko dobrze wiesz? 8)

FROME

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kreatynka z ????
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 14, 2015, 07:14 »
placebo %-)

od kiedy staż na siłowni ma isc w parze z wiedza ?

Nsadjsa1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
kreatynka z ????
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 14, 2015, 07:46 »
Nie przesadzaj z tą reklam1 ,każdy ma inny organizm i wszystko na każdego inaczej działa.
Na Ciebie nie podziałaćoi trudno ,ale wcale to nie znaczy ,że na innych też tak źle podziała,każdy zapodaje to co dla niego dobre......

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
kreatynka z ????
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 14, 2015, 07:48 »
zgadzam sie z twoją wypowiedzia, ale jeszcze niech mi ktoś udowodni, że na cyklu kreta+ryboza, zrobi wiecej niż kreta+glukoza.
To już nie chodzi o mnie ja znam wielu ludzi co brało d-ribose, naczytali sie reklam typu, poteguje szeociokrotnie działanie kreatyny, na po31zceniu kreta-d riobse zrobisz 70% co na saa (tylko szkoda że nie podawali na jakich). Zdanie gdzie stwierdzasz, że na jednych działa na drugich nie jest dobre do kreatyny, na tego co działa d-ribose to pewnie gdyby brał tic-taci efekt byłby taki sam (placebo)

Tags: