Autor Wątek: problem  (Przeczytany 3594 razy)

Plumlee1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
problem
« dnia: Grudzień 19, 2015, 18:08 »
ćwiczę od 11 miechow na zezbe, nie pije alkocholu tylko okazyjnie i to bardzo zadko!!problem w tym ze nie przybywa mi praktycznie nic sily, tylko troche widać roznice w zezbie a to i tak male. Czy jak ćwiczę na zezbe to nie przybywa sily czy przybyważ?? przed wakacjami podnosi lem na klatę na atlasie 117 kg a po wakacjach tylko 11 kg a przez cale wakacje ćwiczyłem ostro. Za każdym razem jak ćwiczę leje sie ze mnie pot.na nastepne 2 dni mam zakfasy a zwłaszcza na klacie.Cwicze od poczatku wakacji 1 w tygodniu dana grupę miesniowa (ok. 3 miechow), a przed wakacjaki ćwiczyłem 2 razy w tyg. dana gr.miesni(ok 8 miechow)!!!
mój plan:
PONIEDZIALEK:wolne
WTOREK:klata
Sroda:plecy
CZWARTEK;biceps
PIATEK:triceps
SOBOTA:barki, kaptury
NIEDZIELA:przedramie
na kazda gr. miesni robie od 9-16 serii
ale nie wszystkie są na maksa zawsze te pierwsze 2-3 to taki erozruch, rozgrzewka dla miesnia.w czym tkwi problem. pomocy prosze o odp. znawców a nie poczatkujacych.pomozcie!!!!

NoriratGree

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:10 »
Moze masz za mało czasu na regeneracje lub zla dietę lub po prostu za mało spisz

Albo plan nie taki jaki trzeba :?

Raymund0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
problem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:12 »
Proponuje trenować 3x w tygodniu i łączyć 2 partie mięśniowe na jednym treningu tzn, 1 partie wieksza np. klatka piersiowa z 1 partia mniejsza np. łydki czy przedramie.

Miesien potrzebuje czasu na regeneracje - trening codzienny nie jest wskazany, szczególnie gdy chce sie przybrać na masie.

Ervin1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
problem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:14 »
z tego co pisze to on ćwiczy na rzezbe, a nie na mase, i ten trening jest dobry, jeżeli masz slabe wyniki na rzezbie to masz pewnie zla diete, wrzuć tu ja i napisz czy robisz jakieś aeroby!!

Plumlee1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
problem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:14 »
w sumie to diety nie mam zadnej tylko tyle ze staram sie nie jeść nic przed snem i jeść ok.
5 razy dżinnie nie najedajac sie zbytnio.a jak ktoś mógłby mi ułożyć dietkę tylko nie taka jakas wyspecjalizowana tylko tak normalna z takich produkto w domowych, jak np.
czego jeść duzo, jakiego sera czy zoltego, dużo tunczyka, ile ryb,itp.A i słyszałem ze jak sie ćwiczy 1 w tygodniu jedna partie miesni to jest to trenuing na masę a nie na zezbe czy to prawdaż???? Aha i jak ćwiczę na zezbe to tez przybywa siely??? i czy ten plan jkest wkoncu dobry czy nie za bardzo???

Ervin1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
problem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:16 »
plan jest dobry, szkoda ze robisz rzezbe, niemajac o niej pojecia, podstawa jest dieta trudno mi tak na pale powiedziec, bo nie znam ani Ciebie, ani nawet nie wiem ile ważysz itd.
zacząłbym od 4gr weglowodanow, 3gr bialka, i ok0,5 tluszczu, jednak to są tylko wartości przyblizone; jeżeli chodzi o trening to robi sie wiecej cwieczn, np.
zamiast 3cwiczen po 4 serie, robisz 4cw, po 3 serie, skraca sie przerwy miedzy seriami, no i oczywiście aeroby, zacznij od 3 min i stopniowo zwiekszaj, nawet to godz., zle słyszałeś ze jak sie ćwiczy raz w tygodniu jedna partie to jest to na mase, a jak 2, albo wiecej to na rzezbe, dowód - choćby trening hst

Plumlee1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
problem
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:28 »
mam 18 lat, ćwiczę ok 11 miechow, mam 177 cm wzrostu i waze 77 kg.
ale jakie aeroby robic???jakie cwiczeniaż???miedzy seriami robie 3 -6 senund przerwy! to dobrze???

xXxZulmaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
problem
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:46 »
to dobrze ale proponuje w tej 30-60sek przerwie porozciągać sie z dwuch powodów
po1 zwieksza efekty
po2 będziesz lepszy w luzku (zartuje)

Ervin1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
problem
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:48 »
obecnie robie wytrzymalosc, czyli coś podobnego troche do rzezby, przerwy robie ok 30-40sekund, aeroby - bierznia, rower, stepper, a co do rozciagania, kiedyś sie rozciągałem w trakcie, teraz wole zdecydowanie po

Desperadoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
problem
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:53 »
a ja wole przed wtedy mam wiekszy zapal do cwiczenia i po tez robie...

Plumlee1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
problem
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:54 »
jak mam rozciągać te miesnie???i co z ta dietaż?? czego jeść dużo a czego malo??? jakie konkretne produkty??

Brocklesby1980

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
problem
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:57 »
co do diety proponuje poszukać czegoś w dziale z dietami, ale ja polecał bym jezlei chodzi juz o produkty takie domowe to: tuńczyka (100g 44g bialka!), dużo twarogu i roznych serow, byle by nie tlustych, bo przy diecie redukcyjnej musisz bardzo ograniczyć tluszcze.. no i przedewszytskim najlepsze źródło bialka jakie znam i najsmaczniejsze to PIERSI Z KURCZAKA pozatym mozna jeszcze do diety dołożyć soje... ale wiecej napewno znajdziesz w dziale z dietami

xXxZulmaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
problem
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 19, 2015, 19:00 »
jak sie rociagac najlepiej według zasad streczingu (nie wiem jak sie to pisze) poczytaj o tym na necie bo zaduzo by pisać

Tags: