Autor Wątek: silka+siatka  (Przeczytany 2693 razy)

aadamss_25K

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
silka+siatka
« dnia: Grudzień 19, 2015, 17:06 »
macie jakieś propozycje jak zgrać trening na siłowni ( robie mase) z treningami siatkowki.
siatkówkę mam w srody i w niedziele a silownie mogę sobie ustalić dowolnie(3x w tygodniu). jak możecie to napiszcie co mam którego dnia robic. DZIEKI

a i dla sprostowania silownia jest dla mnie wazniejsza :!: a siatkówkę mam raczej z obowiazku.

ArmsteadPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
silka+siatka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:08 »
wyjaśnij swoja sytuacje z siatkowka i silownia..co i jak..bo mialem tez taki problem..cwiczylem przez 4 lata siatke i dość często ja cw i jeździłem na mecze..itd..a ty myslisz o masie?? to raczej bedzie trudne..wiem jak wyglądają treningi i sama gra w siatke..a do tego silowniaż? chyba tylko na poprawe sile ataku i zwiekszenie wytrzymalosci..
siatkówkę mam raczej z obowiazku.

karaż? napisz coś wiecej..a pomyslimy...bow sumie 5 razy trening w tygodniu to stanowczo zaczesto.. przynajmniej na robienie masy..

aadamss_25K

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
silka+siatka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:11 »
siatka - to dla mnie zaliczenie wf na studiach, nie jeżdżę na mecze i nikogo nie reprezentuje, powazniej grałem w siatke do końca liceum (reprezentacja klub etc). myślałem moze ze to uda sie wpleść jako cwiczenia areobowe.

wiem ze temat jest trudny dlatego prosze was o pomoc

OEdwina

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
silka+siatka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:12 »
na uczelni zazwyczaj są zapisy na poszczególne dyscypliny, wiec pokombinuj by sie przenieść na silownie, lub coś co nie bedzie kłóciło sie z silownia.

Consuella85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
silka+siatka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:19 »
ja chodze na siatke arz w tygodniu sroda gram w klubie i reprezentacji sql hmm masę latwomozna tez łapać heh a na siłek chdze w pon,wt, czw, pt daje sie rade siatke raz w tygodniu mozna traktować jako aeroby zawsze sie przydadzą hmm ty masz jeszcze w nd site to hmm moze silka w wt, pt,sob ? to w takim wypadku bys nie mial po siaatce treningu to mógłbyś go na 100% zrobić

ArmsteadPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
silka+siatka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:28 »
a gdzie studiujesz :D??...pomysl nad ogolnorozwojowka na studiach tam pamiętam jest silka :D...co do takiej siatkowi na studiach to raczej dużego wysiłku nie ma...ale i tak z masa moze byc klopot...bo siatka 2x w tyg...sproboj zmienić sekcje...i wtedy napisz coś wiecej...

Consuella85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
silka+siatka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2015, 18:22 »
a moze pij przed w trakcie i po carbo ja teraz bede tak robił przed 60g carboi w trakcie 100-150g i po 6 g na bierzaco będziesz uzupełniał starty wegli

Tags: