Autor Wątek: jedzenie przed impreza  (Przeczytany 3738 razy)

vaaukk1n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jedzenie przed impreza
« dnia: Grudzień 29, 2015, 21:32 »
witam!mam taki maly problem, a mianowicie co jeść przed imprezaz, dyskoteka, zeby nie byc glodnym.
dietę trzymama, ale jak wychodzę w pićtek, czy tez sobote na dyske, to zawsze mi sie chce jeść w godzinach 1:00-2:00.
wiem, ze tańcząc dodatkowo spalam kalorie, ale właśnie nie wiem czy w dniu kiedy wychodzę sie bawic, dołożyć dodatkowo jakieś wegle+bialko, czy jestem tez skazany na glodowke? ostatni posiłek bialkowy jem normalnie przed snem, czyli około godz.
24:00, no ale tu sie bawię do rana, wiec te nocne proteiny wytracaja mi sie po godzinie tanca...moze mógłby mi ktoś pomoc, kto ma taki sam problem jak ja.
z gory dzieki

marcyk-Hy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:36 »
Jak raz na jakiś czas wychodzisz to możesz ustąpić z dieta i walnąć byle co, zeby zaspokoić głód - nic sie nie stanie, no chyba ze nagminnie będziesz robił takie ustępstwa

Eugen1a

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2015, 15:11 »
duuzo witaminki C z taurynka /sposob na kaca- glukoza +wit C, oczywiście dozylnie, dziala //:-D :-D /

vaaukk1n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2015, 15:17 »
no raz w tygodniu zawsze gdzieś wychodzę sie pobawic, ale czy to jets nagminnie?? /

HeidiPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2015, 15:26 »
jak sie alkohol leje to troche nagminnecala noc impreza alkohol dupeczki etc

xXxRiemerxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2015, 16:03 »
cala noc impreza alkohol dupeczki etc piekna sprawa  ;D ja tam rzadko wychodzę wiec wtedy juz olewam dietę na maksa, ewentulanie kupie sobie coś do zarcia na miejscu albo jak zglodnieje ide do jakiegoś całonocnego sklepu i wtedy mogę zjeść coś w miarę porzadnego.. no ale nikt Ci nie broni zabrać ze dwa szekjery z prochami czy tez pudełko z jedzeniem

Brocklesby1980

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2015, 16:37 »
o ile pije alkohol to staram sie pic tez możliwie najwiecej wody mineralnej, odpuszczam ostatni posiłek dnia ale zawsze jem coś pozadnego przed wyjsciemna ostatniej osiemanastce było sporo jedzenia zjadłem chyba z kilo winogran i nie skonczona liczbę malych kanapek /

Paige-42

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2015, 17:02 »
ja ostatnio jak byłem na imprezie to wzielem sobie 2 batony białkowe z olimpu koszt 10zl

Aubrey68

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2015, 17:43 »
Podczas imprezy na chwilkę wyskocz do pobliskiego "kebaba" kup sobie jakiegoś gyrosa, kebaba lub inne gówno i baw sie dalej... Batony białkowe to tez dobry pomysl...Tylko czy po batonach będziesz mial ochote bzykac? B) /

Eugen1a

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
jedzenie przed impreza
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2015, 18:06 »
I bez alko mozna bzykac... Ale wy macie pomysły ja pitole...

Tags: