Autor Wątek: Przedramie  (Przeczytany 3567 razy)

Strong92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Przedramie
« dnia: Grudzień 30, 2015, 20:24 »
W domowych warunkach robie przedramie, wiec mam pytanko, robie to jednym hantelkiem na zmiane, czy łokieć mogę miec oparty ? i czy reka musi byc wyprostowana czy nie ? Dzieki z gory

jonekPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Przedramie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2015, 20:35 »
są rozne odmiany cwiczen, możesz robić stojac, możesz opierać a raczej kalsc na ławce
możesz robić sztanga itd
 http://img263.imageshack.us/img263/7112/richardbaldwin110dg

Strong92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Przedramie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2015, 20:48 »
dzieki robie siedzaco, hantlem, opieram rękę i tylko nargarstek mam swobodnie luźny zebym mógł wykonywać ruchy, chciałem sie upewnić jak to robić dzieki za odpowiedz i foto

Merr1ll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przedramie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2015, 21:15 »
ja robie na kilka sposobów ręce trzymając np obwiazuje taleze z hantla sznurkiem i puzniej nawijam go na nadgarstek i taki jak ww czyli łokcie trzymając na taborecie

naszludjadekPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Przedramie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2015, 23:23 »
Jak najlepiej dobrać ilość serii i powtórzeń w tym cwiczeniu??

Strong92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Przedramie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2015, 06:08 »
Ja robie 3 serie po 12 powtorzen...A czy to dobrze czy nie to nie wiem, wydaje mi sie ze tak, gdyż ta partia miesni nie jest az tak bardzo wazna.
(moge sie mylic)

naszludjadekPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Przedramie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2015, 08:53 »
a ciężar dobierasz taki ze juz nie potrafisz zrobić wiecej niz 12 pow.
czy taki na 90%

Merr1ll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przedramie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2015, 09:09 »
ja roznie z ta partia nietrzymam sie jakiegoś dokładnego planu czasem jak mam sile ro bie wiecej serji a czasem mnie

Strong92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Przedramie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 31, 2015, 10:04 »
Dobieram taki ciężar zeby ostatni ruch był ostatnim, który uda mi sie wykonac, 13 nie dam rady zrobic...czasami nie wyjdzie, trudno...czasami z 11 zrobie, to zalezy, Bolcok ja tez nie mam takiego jakiegoś ustalonego planu, robie to w dni nietreningowane moim hantlem, a jak bedzie za lekki to w siłce bede te cwiczenie wykonywać .

Merr1ll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przedramie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:40 »
i oto chodzi ja przedramiona robie tez w domu bo mam troche sprzętu

jonekPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Przedramie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 31, 2015, 12:14 »
panowie, z przedramonami jest tak, ze robimy powtozenia az do momentu palenia i w momencie jak zaczyna palic, zaczynamy liczyc, zazywczaj ok 2 powt + 1 właściwych ruchow

przedramona biorą udzial wielu czynnosciach (podobnie jak lydki) i trzeba działać na nie troszke inaczej

LEE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Przedramie
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 31, 2015, 14:23 »
ja robie na kilka sposobów ręce trzymając np obwiazuje taleze z hantla sznurkiem i puzniej nawijam go na nadgarstek i taki jak  ww czyli łokcie trzymając na taborecieuuu proste te nawijanie talerza daje ładnie odczuc przedramię 1 z lepszych cwiczen ;

ISzudi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Przedramie
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2015, 14:31 »
jonekPol a tak właśnie robie i przedramię idzie podczas reningu tak fajnie piecze ale na drugi dzien zakwasów

Tags: