Autor Wątek: Ulica  (Przeczytany 19148 razy)

piotreqq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:29 »
no ale gdy widzisz ze możesz pokonać przeciwnika, to nie będziesz uciekał nie?? Wtedy tak jak napisałem mocny low kick i pare prostych

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:31 »
O pan j0hnath0 na forum :D .
Trzeba by było tez niektórym dopowiedzieć ze BJJ to nie tylko zapasy, to także elementy boksu, czasami i innych sw. Rzuty, bałachy i inne tego typu techniki tez są dobre.
Boks,Mua Thai,Kickboxing maja ten atut ze dobrze uczą timingu, wyczucia dystansu, unikania ciosow, badz ich blokowania. Atutem zapasow jest to ze trudniej nas sprowadzić do parteru, latwiej sie wyslignac czy wstac. Tak jak j0hnath0 pisal, nie mozna powiedzieć ze jakiś styl jest najlepszy. I nie piszcie Najlepsze na ulice to jest lowkick i pare prostych . Jak ktoś w ogole sie nie bil, nie ćwiczył tego to g***o zrobi i jeszcze sam dostanie. Najlepiej ubrać dobre buty do biegania i uciec.

piotreqq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:31 »
ahha będziesz przed wszystkimi uciekal?? Nawet jak jakiś przycpany malolat do ciebie bedzie startowal?? :roll:

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:35 »
Na naćpanego malolata nie trzeba wymyślnych technik.
Zycie to nie bajka jak cie napadnie 1 i zaczniesz dostawać po dupie to cie nie puszcza tylko wezmą na buta i w najlepszym wypadku wyladujesz w szpitalu.

piotreqq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:38 »
ja nie mowie ze jak napadnie Cie 1 to sie należy z nimi bic, z twojej wypowiedzi wywnioskowałem ze najlepsza obrona jes ucieczka, czyli ze należy uciekać przed każdym kto Cie zaczepi

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Ulica
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:40 »
A no to zalezy w sumie czsem warto uciekać jak niejestesmy na 1 % pewni ze wygramy .
Czasem porostu lepiej sie nienarazac

Tags: