Autor Wątek: Dziwny trening na biceps :-))  (Przeczytany 3388 razy)

ramm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Dziwny trening na biceps :-))
« dnia: Styczeń 06, 2016, 22:46 »
Niedawno jeden z u?ytkownikow zarejestrowanych na mojej stronie przysłał mi ciekawy artykuł :D zapoznajcie sie z jego treści1 i wyt3umaczcie mi o co biega.... :motylanoga:

Osoba prze3o?ona D3ugiego czasu Ma Bicep Trening Najlepsze Dziesiea wskazówki dla Maksymalizowania Biceps Rozwoju Z Sznura sieciowego Magazynu, sierpień 1995  

Osoba prze3o?ona D3ugiego czasu Ma Bicep Trening Najlepsze Dziesiea wskazówki dla Maksymalizowania Biceps Rozwoju Z Sznura sieciowego Magazynu, sierpień 1995  
ja szkolimy biceps raz tydzień jak częściowo nastepującego bodypart pekniecia:  Dzien SY PM  poniedziałek Skrzynia cielęta  wtorek dziedzińce cielęta  oroda Biceps & Triceps  czwartek Delts cielęta  pi1tku Okalecza cielęta  sobotnia Tylna  niedziela Cardio praca & abs  mnie kompletny cie?ka sesja rano nastąpi3a lżejszy planuje popo3udnie. Pracuje najwiekszego bodypart rano , i ówczesny poniedziałek bezpooredni pi1tek popo3udniowy, ide plecy do gimnastyki i zrobi jaki ja wo3am dotkniecie w gorze pracuje pewnych bodyparts, człowiek że czuje sie potrzebuje mało uwaga. Absolutny kamien węgielny mojego bicepsa treningu z poczatku był rutynowy shown w towarzysz1cej mapie. To ma procedura tamten może być przyzwyczajony przez nowicjuszy i rozwiniety bodybuilders podobnie, w granice granic ich siły zdolności ( poundages shown mapa jest ponieważ informational cele jedyne. Osoba prze3o?ona D3ugiego czasu Ma Biceps Rutynowe  Wykonywania Ustawia Rypsy Poundage  Stojący hantle loki 1 16 2x45  1 12 2x55  1 1 2x65  1 8 2x75  Barbell loki 1 16 8  1 12 13  1 1 15  1 8 18  Jeden reka kabel loki 1 16 75  1 12 9  1 1 105  1 8 12  Sznur m3otek loki 1 16 9  1 12 11  1 1 13  1 8 15 długoterminowy wykonywan mnie zajecie zapewnia że każdy aspekt bicepsa miesien otrzymuje pe3ne pobudzanie: hantle lokow ponieważ szczytowy; barbell lokow dla zupełnie wokoło masowy; jedna reka kabel lokow ulepszya kszta3t; i sznur m3otek lokow dla przedramienia i brachialis krawata w rozwoju. mnie jest nie zbyt macho przyznaa sie że schodz1ce rypsy projektują programu jest ktoś mnie po pierwsze pi3a szkicowa3a kobieta bodybuilder. To zrobiło taki dobry zmys3 to mnie że ja natychmiast adoptowane to. Moje Najlepsze 1 wskazówki dla powiększający Biceps rozwój Wczeoniejszy do faktycznego bicepsa treningu, rozciąganie wyciągniecie tarcze miesieni, ówczesny ciep3y w gorze zupełnie z par1 lekko wysokie ryps komplety. mam kooa że z dnia jeden i nie ma nigdy doowiadczone jakiekolwiek zranienie problemy. Znajduj twoja w3asna siła zrownuje liniowa z schodz1ce rypsy programują. (Znow poundages shown mapa jest ponieważ informational celow jedyne.) Dla wzrostu, ty musisz szkolia jak cie?ko jako mo?liwy w granice polecony ryps zasieg. ponieważ jedn1 dwa kompletow (16 i 12 rypsy, kolejno), użycie waga pozwala ciebie do tylko kompletny wymoge ryps zasięg niepowodzenie wystepujące. ponieważ ostatnio dwa kompletow, użycie wagi dla którego niepowodzenia wystepuje w 10th i oomiu rypsie znakach, kolejno . nie idY przeszłego niepowodzenia do zmuszanej rypsu strefy. nie zmuszany rypsy są inn1 przyczyn1 ( poza tym rozgrzewający w gorze zupelnie) dlaczego czuje pozostałem nieuszkodzony. Użycie ocis3y styl bez zgiecia twojego torsu. Podczas rzeczywistego cie?kiego ustalonego barbell lokow, ty możesz mieć oszukaa ma3y do kompletnych ostatniego dwaj rypsów mniej wiecej , ale nie oszukuj aż to jest niemożliwe do kompletne ustawiony robi1cy tak. Jako ciebie kompletnego każdy ryps, wyobraY biceps pracujący, rob umysłowy kontakt z miesieni jako to zwija do zawierania, i formuje obraz szczytowego zgrubienia. szczególnie podczas ostatnich dwóch kompletow każdego wykonywania, cel dla maksymalnej pompy i zabójcy oparzenia. Reszty poorednich kompletow tylko dopoki to bierze twój partner zrobią jego ustalonego. Jedna reka kabli jest wyjątek. Korzyoci Kabla Praca używam kabli ponieważ oni ofiarowują okazja wykorzystać nacisk i, dlatego, bardziej wielkie miesien pobudzanie podczas przecz1cego ( na do3 ) faza rypsu. Podczas ten na do3 faza, ty możesz kontrolowaa wage i wypuszczenie tego powoli w pewnym sensie że wolne wagi tylko nie pozwalają. kiedy robie moją pojedyncz1 rękę kabel prace, ja kompletny jeden ustalony z moją lew1 rek1 i ówczesny idY prosto w tył to mojego lewego i tak dalej aż skonczy3em cztery komplety z każda rek1. Gruntownie, zwijam sie ciurkiem. reszta okresy dozwolona każda reka porowna to tylko razy to brać pracowaa inna reka. Zwijania w domu ten ciurkiem sposob zapewniaa że dostaje wielk1 pompe, i mechanicy kabla aparatu marek rytmicznego zakonczenia kompletow bardzo 3atwych zrobia. Z wolnymi wagami, miałem muo zbieraa cztery komplety hantli dooko3a mnie, ale z kablami, tylko zmieniam szpilka w maszynowym i pod1?y z jednego poundage do nastepny. Id1cy dla Szczytowego mnie przypisuje mój biceps szczytowy to na przeciw ja spe3nia stojący hantle lokow. ja wykonuje nich w domu zmienny styl; jedna rypsów z moją zostawion1 rek1, wtedy jedna rypsów z moją praw1 rek1, tylny to mój zostawiony rękę i tak dalej . W poczatku każdego rypsu, moje d3on twarze ku mojemu bocznemu. Jako moje przedramię podejocia punkt gdzie to jest rownoleg3e do pod3ogi, kręcę mój przegub tak mój d3on twarze skierowane ku gorze . ja też szczup3y mało do strony jako mnie kompletnego sekunda częściowo skierowanej ku gorze fazy rypsu; ten rzeczywiście wiesza biceps ' poza tam ' i marki tego zrobi zupełnie prace. Jako dosięgam punktu środkowego rypsu, pcham mój 3okiea przedni ma3y i owczesny, chwila wizualizowanie biceps szczytowe powstanie, wyginam miesien dla pe3nego zawierania. To ostatnie działanie jest jak robienie jeden rękę biceps pozy chwila trzymanie hantle. mnie robiłem stojące hantle loki w wyżej wspomnianym stylu od zacząłem trening, i wiem że oni są przyczyna mnie mam dobrze rozwiniety mój biceps szczytowy do maksimum. Izolacja Biceps Jeśli twój biceps jest slaby bodypart, nie bądź przestraszony szkolia ich poszczególny czasy tydzien. Dostawanie Krew i nutrients do mięsieniu bardziej regularnie popedz1 nich do wzrostu, i twoje umysłowe pragnienie polepszya sie przeważy jakiekolwiek rozważania nie pozwalający co normalnie jest rozważane być odpowiedni rekonwalescencja czas. Biceps jest jedn1 mniejszymi miesieni grupami, i oni nie potrzebują tak samo okresu rekonwalescencji jak duże miesien grupa podobne dziedzińce lub tylny. Co do rekonwalescencje, myśle najbardziej ważny czynnik dostaje osiem godziny sta3ego snu noc. Dno linia z bicepsem; jeśli ty chcesz nich źle dość, ty dostaniesz nich!

Alice__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dziwny trening na biceps :-))
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2016, 09:30 »
zapewne autor tego programu treningowego dopadł gdzieś w sieci artykuł nie po polskiemu i użył programowego translatora do przetlumacznia. :lol:

 polsZki jeNzyk trOdna

ramm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Dziwny trening na biceps :-))
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2016, 09:58 »
Chyba rzeczywiście, bo coś mu nie wyszło zbytnio.. :-)

FLOSSIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dziwny trening na biceps :-))
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2016, 10:18 »
kurcze ramm, sensacja!! to nie jest źle przet3umaczony trening, tylko autentyczny przek3ad.
zrobiłem sobie ten trening dzisiaj, dokładnie tak jak jest napisane, słowo w słowo, i mi chyba z 1 cm w bicepsie przybyło!!! Sprobujcie sami, bo naprawdę warto.

ramm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Dziwny trening na biceps :-))
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:48 »
Serio Kirk ? Skoro tak mówisz to chyba wyprobuje ten trening od nast eonego tygodnia :lol:
Mowi1c serio to chyba koles, który to pisał nie jest Polakiem......

Tags: