Autor Wątek: ABSWING czy warto??  (Przeczytany 4866 razy)

zaoupav_R236

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ABSWING czy warto??
« dnia: Styczeń 15, 2016, 10:17 »
Witam jestem nowa na forum i mam pytanie czy warto wydaa 2 zł na to urządzenie, chętnie bym poćwiczyła inaczej lecz niestety nie mogę sie tak wyginac ponieważ jestem po operacji kregos3upa i mam za3o?one implanty dlatego tak sobie pomyola3am że może ktoś mi doradzi czy warto to kupić, tłuszczyk roonie prosze was o pomoc
Z gory wielkie dzieki

tryk1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2016, 11:50 »
Lepiej za te pieniądze kup sobie karnet na siłowni i zacznij ćwiczyć aeroby (stepper, rower). Szybciej spadnie ci sad3o niz po tym damskim abswingu :-)

zaoupav_R236

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2016, 12:01 »
Prosze wzi1a jednak pod uwagę mój kregos3up. Wiem, że najlepiej si3ka itp... ale wikeszooci ćwiczen nie można mi wykonywaa, to urządzenie pozwala odci1?yc kregos3up podczas ćwiczen, na si3ce raczej oprócz rowerka lub stepppera nic bym nie mogła robia.
Moje pytanie brzmi wiec, nie w jaki sposob szybciej stracia sad3o, tylko czy to wogole cokolwiek daje (wole kupić to, niż coś w stylu cudownego motylka, który uważam, że jest naciąganiem ludzi na pieno1dze).

tryk1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2016, 12:41 »
podchodzę dosyc sceptycznie do takich wynalazkow, które są dostępne w sklepach TV. prawdę mowi1c, nie wierze by można wyrzeYbia pieknie brzuch, bez cyklicznych zro?nicowanych ćwiczen, serii i k1tu nachylenia. A przeciez abswing imituje jedynie tzw. spiecia. Uważam, że to strata pieniedzy. A może dobrym rozwiazaniem bedzie basen?

PS. Wygl1da na to, że mamy kolejn1 damę a forum. WITAJ

KOSTUDIOPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2016, 12:50 »
napewno coś daje to nie ulega watpliwooci jeśli nie możesz ćwiczyć inaczej a uważasz ze takie ruchy jak na Ab Swing nie narusza kregos3upa to możesz to kupić narzie ci wystarczy a jak wyzdrowiejesz weźmiesz sie za siłke..... :-)

MONTY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2016, 12:58 »
ja swoej 3 grosze strzeliłem tutaj:
 http://xXxBeatricexXx.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 944 http://xXxBeatricexXx.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 944

xXxBeatricexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2016, 13:04 »
MONTY tamtem temat zablokowa3em (dwa takie same tematy - surowo karane :lol: ), ale Twoja wypowiedY pozostała oczywiście.

Jeżeli chodzi zao o to urządzenie to ja w to nie wierze.
Jak zrzucia sad3o ? Ju? mowie:

1. Dieta
2. Trening
3. Aeroby

Pozdrawiam :D

Jannette96

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2016, 13:12 »
działać to moze i to dziala ale zaduzo to na tym sobie nie wyrobisz, bo m yslnie ze jednym cwiczeniem coś osiągniesz jest poprostu glupie

Br0gan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2016, 13:27 »
A czy ktoś z Was juz kupił ab swing??

MONTY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2016, 13:38 »
mialem tego w ilosciach hurtowych kiedyś :D najwieksze basy byly jak zakładaliśmy komuś na brzuch i wybieraliśmy program 3 sek skurczy %-) o jak sie w pol zginali :-)

tryk1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2016, 13:50 »
MONTY... pomyliło ci sie.
Ab swing, to jest taka ko3yska, co reklamuje ją Pudzian z Dymkiem... i Arisem z Baru . Hehehe... dialogi tych specjalistów są takie sztuczne, jakby czytali wszystko z kartki, albo recytowali inwokacje Pana Tadeusza . A najlepiej jak taka baba wali Pudzina w brzuch, by pokazaa, że dzieki temu abswingowi mięśnie ma sie ze stali :-)

MONTY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2016, 14:02 »
abswing/abgimnic jeden CH. nadaje sie to na zlom. bez diety i aerobów bedzie dupa.

a dialogi są -> %-)

kakasc1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2016, 14:24 »
Jak napisał wyżej tryk1 basen bedzie bardzo dobry no bo lato idzie mam nadzieje że zrobi sie ciep3o wiec też dochodzą jakieś jeziora (chodzi i to żebyo p3ywa3a to spalisz tłuszczyk, a p3ywanie nie szkodzi kregos3upowi a wrecz przeciwnie - pomaga). Do tego dorzua najlepiej rano naczczo spiecia brzucha (po3u? sie na pod3odze ręce na klacie lub brzuchu i unoo 3opatki z jednoczesnym napinaniem mięśni brzucha. Aha a jakbyo chciała jeszcze robią normalne brzuszki to pamiętaj żeby NIE dawaa r1k splecionych za g3owe/kark (najlepiej daa ręce przy uszach lub jęk wyżej napisałem na klacie, brzuchu). Rob 20-25 powtórzeń w serii.
możesz dołączyć jeszcze jazdę na rowerze bo to raczej nie nadwyre?a kregos3upa.
Bedzie dobrze 8) :D 8) :D

Shana1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 15, 2016, 16:14 »
Popierwsze jak robić brzuch to nie wiadomo czy 2 - 25 powtórzeń to głupota brzuch ćwiczysz do tej pory az nie będziesz dac rade robić az do fazy za3amania.

A tak pozatym czemu nie mozna trzymać rak za głoważ?

kakasc1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ABSWING czy warto??
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 15, 2016, 17:16 »
Wed3ug mnie to należy robią po ok 2 powtórzeń i krótkie przerwy ok 30s (rze?ba) Jak nie da rady robią 2 to niech robi jak najwiecej da rade

A wracając do tych r1k to mi chodzi o to by nie były palce splecione na karku lub g3owie bo to prowadzi3oby do przyciągania głowy do przodu co wi1że sie z zaburzeniem naturalnego kszta3tu kregos3upa i można sobie coś naciągn1a (a zaoupav_R236 jest po operacji kregos3upa)

Tags: