Autor Wątek: Test - Podsumowanie str 7  (Przeczytany 28033 razy)

katseonet_Cran

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:48 »
Tak powinna wyglądać relacja z cyklu, a nie porownanie bica sprzed i po na zdjeciu z telefonu %) niektórych interesują szczegoly.

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:08 »
i o to chodzi zeby było milo i przyjemnie //:-D :-D /

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:17 »
Podsumowojac dzisiejszy dzien oceniam pozytywnie //:-D :-D trening udany, dieta bez wiekszych niespodzianek, teraz jeszcze bialeczko na noc porcja gluty i lulu i jutro znowu jedziemy od nowa tyle ze jutro dzien beztreningowy //:-D :-D pozdrawiam //:-D :-D /

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:40 »
WitamDzisiaj dzien bez treningu, przed chwila skończyłem posiłek nr 4 i do tego wypiłem sobie bialeczko kawowe (polecam ten smak //:-D :-D /)Dzis pelna regeneracje, nic sie nie dzieje tylko jem i odpoczywam //:-D :-D Czuje zakwasy na tricepsie i brzuchu pewno na wieczor sie nasila //:-D :-D Dieta bez zmiany, także życzę wszystkim udanych walentynek //:-D :-D pozdro

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:43 »
no to mam pecha : od wczoraj meczy mnie choroba wiec musze przerwać cykl : mysle ze do weekendu sie wykuruje i od pon zacznę od nowa.
pozdro

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:46 »
kurde az sie boje zaczynać swoj cykl bo każdy prawie na cyklu lapie chorobę ale to pewnie przez to, ze kreat oslabia układ immunologiczny

Dorsch55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:56 »
Pogoda tez daje popalic...nawet mnie nie straszcie bo brat właśnie lezy i ma ponad 39kresek : Mam nadzieje ze niczego nie zlapie.Loki zdrowiej.

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:09 »
Choroba sie nasiliła : ciagle leze plackiem w łóżku : nic nie jem tylko same tablety lykam, juz widze te spadki : dobrze ze nie mam w domu wagi bo bym sie chyba zalamal.
Mam nadzieje ze do poniedzialku sie wylecze, a jak nie no to cza bedzie do lekarza pojsc : pozdro

katseonet_Cran

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:10 »
Dobre w zlym, ze to poczatek cyklu dopiero.

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:14 »
WitamDzisiaj stan zdrowia znacznie sie poprawił wiec jak dobrze pójdzie to od poniedzialku wznowie treningi a kuracje zacznę za jakiś tydzień lub 2 na pełnej ku*wie bo wyglądam jak dziecko z Oświęcimia //laugh.gif :lol: laugh.gif i coś z tym faktem trzeba zrobić //:-D :-D pozdro

katseonet_Cran

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:29 »
'' ''!wygladam jak dziecko z oswiecimiaChyba spasiony synek Rudolfa HĂśss'a /

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:31 »
WitamOd poniedzialku zaczynam wszystko na nowo //:-D :-D mam nadzieje ze teraz pójdzie bez przeszkod.
Do każdego treningu dodałem łydki gdyż odstają od reszty, oraz w dni nietreningowe zdecydowałem sie na aeroby, mam nadzieje ze bede je wykonywał sumiennie //:-D :-D Tak wiec do uslyszenia w poniedzialek //:-D :-D /

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:33 »
Witam po przerwiePo prwaie 2 tygodniowej przerwie spowodowanej przez startegiczne roztrenowanie oraz później chorobę wraca do gry //:-D :-D kuracje zaczolem od nowa.
właśnie jem sniadanie, i jestem juz po porcji gluty oraz cp.
Od dzisaij również wracam z normalna dieta bo przez ostatni tydzień spowodowany przez chorobę troche inazcej sie odzywialem.
Dzisiaj trrening plecow, zapraszam do komentowania i oczywiście bez zbędnego spamu //:-D :-D pozdro

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:35 »
tydzień IWlasnie wróciłem z treningu pleców i mozna to określić jednym słowem MAKABRA! intensywność dobra, wyrobiłem sie w niecala godzinę jedynie troche dłuższe przerwy mialem przy mc.
A trening przedstawiał sie nastepujaco:Najpierw zrobiłem sobie łydki 4 serie 15 - 25 powtorzenPlecyPodciaganie do klatki 10, 10, 10, 8Wioslowanie polsztanga tutaj nie liczyłem sztangi tylko same krążki 75x10, 85x10, 95x8, 100x6Tutaj po łydkach nogi mialem jak z galarety lataly na wszystkie strony /Wioslowanie 80x10, 90x10, 100x8, 110x5 w ostatniej serii troche technika kulala /wioslowanie sztangielka w opadzie tu nie wiem ile ważyła ta sztangielka ale ok 4 - 50kg i tu zrobiłem 3x10Mc 110x10, 120x10, 130x7, 140x5 przy tym cwiczeniu troche sie darlem, szczególnie w ostatniej serii //:-D :-D /szrugsy 110x12, 110x10, 110x1 tutaj czułem ze mogę wiecej ale uchwyt juz mi na to nie pozwalalOgolnie trening zajebisty, kiedy wracałem do domu to jeszcze do siebie do końca nie doszedlem, ale juz jest ok //:-D :-D pompa po cp niezla.
Zanim wyszedlem z domu to niezle mnie nosilo, ale wszystko wyladowalem na treningu i jestem zadowolny //:-D :-D teraz do końca dnia pelna regeneracja i jedzonko //:-D :-D pozdro

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Test - Podsumowanie str 7
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:36 »
I po treningu //:-D :-D jak zwykle na pełnych obrotach, ciekawe ile jeszcze tak pociągnę (oby jak najdluzej) dziś zgodnie z planem zrobiłem trening barkow oraz tricepsow.
Troche jestem zawiedziony na tricepsie ale mysle ze z czasem sie rozkręci //:-D :-D BarkiWyciskanie z klatki 50x10, 60x10, 70x6 tu jestem zadowolny, tylko szkoda ze nie było partnera treningowego bo zrobił bym jeszce 2 powtorzeniaUnoszenie sztangi do brody 40x10, 44x10, 49x8Unoszenie na boki (przeglad stojaka) tu jak zwykle masakra zaczolem od 15x8, 8x8, 5x8 zofiaqq1966a i trzecia seria to samo tylko ze do 6 po tym cwiczeniu mialem barki ciężkie jak kamienie i spompowane na maksa //:-D :-D /Unoszenie w opadzie 3x15 kiedy spojrzalem do lustra to oczy mialem choćby po przepiciu takie czerwone //:-D :-D ciekło zemnie jak ze świniaka ale trening naprawdę udany TricepsWyciskanie francuzkie 40x10, 42x8, 45x6 tu troche sie zawiodłem bo myślałem ze dam rade wiecej ale coz, glowa do gory i cza zapierniczać ciezej //:-D :-D /Wyciskanie francuskie hantla 12x10, 15x8 i na ostatnia serie wziąłem sobie 8 zeby dopompować trica //:-D :-D /Pompki w podporze 20x15, 30x15, 40x12 w ostatniej serie ręce lataly mi jak patyki myslaem ze sie polamia, ale naszczescie nic takiego sie nie stało /Podczas treningu doskwierały mi zakwasy po wczorajszych plecach które ciagle czuje, na łydkach to samo, kiedy na poczatku zrobiłem 4 serie wspiec znowu nogi jak z galarety //:-D :-D ale trzeba je katować bo odstają od reszty.
ogólnie jestem zadowolny jak zwykle z treningu i pompy, intensywność tak samo dobra, jeszcze na zakonczenie zrobiłem 6 serii brzucha, polknolem 3 tabsy bcaa które zapiłem carbo i zaraz bedzie posiłek potreningowy //:-D :-D pozdro byki

Tags: