Autor Wątek: wasze sposoby na...  (Przeczytany 4424 razy)

KOPIKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« dnia: Styczeń 21, 2016, 11:07 »
ostatnia serja ostatnie powtuzenie i tak dziwnie sie złożyło ze jesteście sami na siłce no i co wtedy ? np.
przy wyciskaniu na Kalatę jak leiccie Ań sile ( niepowinno sie tak robić ale jak juz to co wtedy robicie ? )

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2016, 12:02 »
Ja prubuje zsunąć sztanke na brzuszek a potem prubuje wstać z tym ( jak w martwym ciągu )

KOPIKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:07 »
marcin no niby good pomysl ( sam tak robiłem kiedyś jak byłem sam ) ale nieboisz sie ze możesz sobie zebra połamać albo zmiażdżyć ???? jak to jest duuuzy ciężar ?

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:10 »
No nieboje sie ponieważ wiem ile mogę podnieść nie laduje jak głupi na gryf ( jak podniosę 1 to puzniej wezmę 105 i z tym raczej krzywdy nie bedzie ) A przy 3 kg to chyba każdy sie boi :lol:

KOPIKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:11 »
no wiesz ruznie to bywa ja uważam ze lepszym sposobem jest wtedy zjdac blokadę i jak juz utknie ci sztanga na klatce to zzucic jedna sttrone ciężaru i wtedy zadziala przeciw waga

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:19 »
A ja wole sie pomęczyć zawsze jakas adrenalinka A jak bys mial kafelki to tez bys zzucal ze sztangi ??

KOPIKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:19 »
mam kafelki... wole rozwalić pare kafelek niz na dobze zapzyjaznic sie ze sztanga...

IMoyeI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:20 »
marcin no niby good pomysl ( sam tak robiłem kiedyś jak byłem sam ) ale nieboisz sie ze możesz sobie zebra połamać albo zmiażdżyć ???? jak to jest duuuzy ciężar ?

Na szczęście klatka piersiowa jest bardzo elastyczna i moze przenieść duze obciazenia... nie namawiam jednak nikogo do sprawdzenia wartości granicznej...

xXxKarateczkaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:35 »
ja to nie robie ost serii ost powtórzeń z max ciężarem jak nikogo nie ma na silce; niemile wspomnienia. )

Fae

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
wasze sposoby na...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:39 »
Czasmi sie zdarzało takie akcije robić :badgrin:
Ale trzeba podchodzić do tego z glowa i nie zakładać ZA dużo obciazenia skutki wywołane takim postepowaniem mogą okazać sie nieprzyjemne

Tags: