Autor Wątek: Plecy,klata  (Przeczytany 2548 razy)

Luella-Ayala

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Plecy,klata
« dnia: Styczeń 20, 2016, 12:33 »
Witam.
Mam nieproporcjonalne plecy i klatke piersiowa w stosunku do innych miesni i chciałbym sie dowiedzieć czy mogę zrobić sobie trening tylko tych dwóch partii 3 razy w tyg?? czy to nie ebdzie za dużo i nie powypalam miesniż Prosze Was o rade... Pozdrawiam

superb0b1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Plecy,klata
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:53 »
Napewno nie powypalasz //:-D :-D nie w 3 dni ,jak masz zdjecia tych pleców i klatki to pokaz napewno ktoś tu ci da plan treningowy //:-D :-D wystarczy poczekać

Luella-Ayala

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Plecy,klata
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2016, 13:08 »
tzn ja chce taki trening zrobić przez miesiac(4 tygdodnie) tylko partie pleców i klaty 3 razy w tygodniu... wydaje mi sie ze te partie miesni potzrebuja wiecej czasu na regeneracje... Prosze o Wasze opinie

duanopalPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Plecy,klata
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2016, 14:01 »
w 4 tyg nie zmienisz proporcji.
Rob normalny trenineg z priorytetem na klatke a później priorytet na plecy

efoeriheunipAoru

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Plecy,klata
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2016, 15:09 »
ale Ty chcesz 3 razy klatę i 3 razy plecy!! czy poprostu 3 razy trening w tyg na te partie B) /

xXxtomreyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Plecy,klata
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2016, 17:01 »
bez sensu, dużo Załężu od genetyki i kosci wiec możesz miec na zawsze mala klatę bo juz tak jest

Leia91

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Plecy,klata
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2016, 17:10 »
"bez sensu, dużo Załężu od genetyki i kosci wiec możesz miec na zawsze mala klatę bo juz tak jest"nie do końca prawda ma to znaczenie mozna zawsze nawet najslabsza partie wybic tak ze bedzie wcale sie nie odróżniać od reszty wiem po sobie zawsze mialem problem z ramionami ale intensywnie ćwicząc caly czas z naicskiem na te partie (tylko bez przesady nie za duzym) i z czasem 1,5-2 lata mozna to tak porpawic ze śladu nie ebdzie tylko ze tzreba na to dość sporo czasu stosuj treningi z priorytetem na plecy i klatke i reszta paretii tez normalnie ćwicz tylko ze najwiekszy ancisk ma byc na klatke i plecy i bedzie szlo na plecy polecam wolne ciężary

Tags: