Autor Wątek: bic nie rosnie  (Przeczytany 3142 razy)

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bic nie rosnie
« dnia: Styczeń 23, 2016, 20:48 »
zauważyłem ze ostatnio mój biceps nie chce rosnac.wczesniej w czasie treningu rosl przwie 2 cm ale oczywiście po treningu spadał a teraz zauwzylem ze w czasie treningu mało rosnie i po treningu nie chgce tez isc w gore co mam zrobic???biore odrzywki l-glutamine-creatyne-dakstroze!!jak coś to jakie mam wykonywać cwiczenia i jakie serie pomóżcie

Camillaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bic nie rosnie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2016, 21:30 »
wez se kup teste:D

szybkitwist1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
bic nie rosnie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2016, 21:39 »
testeż? co to ??
sprubuj zrobić se przerwe jak długo ćwiczysz bez przerwy ?? moze w tym problem ze chodzisz juz kilka miechow systematycznie

dezobiofPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
bic nie rosnie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2016, 21:42 »
- cwiczenia wykonuj poprawnie technicznie - staraj sie maksymalnie wyizolować prace bicepsów poprzez stabilna pozycje przez caly czas trwania cwiczenia, ruch tylko w stawie lokciowym(wyjatek stanowi „supinacja” nadgarstka) i stala kontrole ciezaru,
- w zwiazku z powyzsza rada ciężar dobieraj rozsadnie, tak by nie „przeszkadzal” Ci w poprawnym wykonaniu cwiczen.
 - przy cwiczeniach bicepsów maksymalne rozciagniecie mięśnia nie oznacza prostowania ramion do pełnego zakresu ruchomosci stawu lokciowego,
 - fazę negatywna(opuszczanie ciezaru) powtórzeń wykonuj zawsze wolniej, niz fazę pozytywna (unoszenie ciezaru),
- zmieniaj plan treningowy co jakiś czas (np. co miesiac), aby mięśnie nie przywyczily sie do cwiczen
- no i oczywiście odpowiednia dietka jest niezbedna
pozdrawiam

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bic nie rosnie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2016, 21:51 »
moze to byc spowodowane tym ze jestem ostatni czas często przeziebiony zmiana pogody i temp???????staram sie zmieniać trening co jakiś czas jak możecie to podajcie jakiś dobry trening na masę mam 62kg i 169cm wzrostu prosił bym

Camillaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bic nie rosnie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2016, 22:47 »
odpocznij troche od siłki z 2 tygodnie jak juz masz odpowiedni wiek kup suple lub koksy

Bradforddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bic nie rosnie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2016, 23:15 »
odpocznij troche od siłki z 2 tygodnie jak juz masz odpowiedni wiek kup suple lub koksy
człowieku co ty doradzasz?????????????????

cwiczenia rob dobrze technicznie bez zadnych zamachów itd skup sie na technice jak najbardziej możesz - dobież odpowiedni ciężar a tutaj taki maly planik którego używam ja i jestem bardzo zadowolony

uginanie ramion sztanga lamana 4s 12-10-8-6
uginanie ramion z hantlami siedząc 3s 12-10-1 uginanie ramion z hantlami na modlitewniku(na zmiane-oczywiscie jedna seria jedno ręko druga druga 3s po 12p

pamiętaj wszystko rob dokladnie, dobrze dobranymi ciężarami ; i niema mowy ze nie ruszy z miejsca ;D

MalamPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
bic nie rosnie
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2016, 23:17 »
zastosuj sie do rady kolegi
ten plan jest dobry
sprobuj robić bic na poczatku treningu i po dniu przerwy lub sam biceps?

xXxBeatricexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
bic nie rosnie
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2016, 23:19 »
bobek ty jesteś jakiś pierd^*niety co ty masz z tymi koskami? wez sie lepiej nie wypowiadaj jak masz tak pieprzyc bo jeszcze cie ktoś posłucha ...

HarwoodPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
bic nie rosnie
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2016, 23:21 »
Jak masz 15 lat i zajmujesz sie doradzaniem w temacie koksy, to powinieneś miec o tym jakas wiedze. Ciekawi mnie kiedy zacząłeś edykacje na ten temat ?? W pićskownicy ??

Moja reakcja na twój post jest dokładnie taka jak mój avatar...

Tags: