Autor Wątek: co na poczatek?  (Przeczytany 2635 razy)

W1ndy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
co na poczatek?
« dnia: Styczeń 23, 2016, 15:18 »
Witam.Moze zacznę od tego ze, mam 21 lat, waze 7 kilogramów przy wzroscie 178 cm.
Moja przygoda z kulturystyka zaczęła sie juz kilka lat temu, ale treningi byly dość prymitywne i nie zawsze systematyczne czasami ćwiczyłem 3 miesiące a potem byla podobna przerwa i nie przynosiło to zbyt wieklich efektow, a teraz chciałbym zacząć na powarznie treningi i nie mam pojecia co mogę sobie kupić na poczatek czytałem wiele wypowiedzi na ten temat ale zadna z nich nie pasowała do sytulacji w jakiej ja sie znajduje, moja muskulatura jest dość w dobrym stanie tzn.
nie mam nadmiaru tluszczu, ciało mam dość dobrze wyzezbione tylko brakuje masy, gdy napnę np.
przed ramie to widać wszystko jak trzeba ale potrzeba tego wiecej musze popracować nad masa.
Mam dobra przemianę materi bo jem durzo i w sumie to nie uwarzam co jem i nie tyje.
w domu mam mala silownie: lawka z regulacja oparcia, prosty i lamany gryf, 2 hantle mysle ze na poczatek powinno wystarczyc.
Nie wiem jakie jeszcze informacje mogą byc potrzebne do odpowiedzi na to pytanie moze to ze mogę wydac na to ok 25 zl.
i chciałbym sie jeszcze dowiedzieć gdzie mógłbym nabyc potrzebne mi suple...z gory dziekipozdro //:-D :-D /

materinaa_S

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
co na poczatek?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2016, 17:30 »
po pierwsze ułóż sobie dobry trening, po drugie ułóż sobie porzadna dietę i wrazie potrzeb kup bialka lub gainera w zależności czego bedzie ci brakować w dietie.
Pomachaj żelastwem regularnie i porządnie pare miechow a potem pomysl o suplach.

GryonlinePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
co na poczatek?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2016, 17:38 »
tak ja wyzej, odpowiedz jest prosta dobra dieta, trening i uzupelnienie diety nie ma sensu sie faszerować supłami na dzien dobry, na poczatku masa sama leci, a kasę zostaw na potem

Tags: