Autor Wątek: Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!  (Przeczytany 2243 razy)

karolsonBill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!
« dnia: Styczeń 24, 2016, 23:02 »
To tak, wiem co to kreatyna i jej dzialeanie itd.Mam zamiar ćwiczyć sucho 2 miesiące moze troszke wiecej, ale później mam zamiar kupić jakieś odzywki(najbardziej kreatyne) No i właśnie mam kilka pytań odnośnie tego:

1.Jakiej firmy kreatyna jest najlepsza( jak nie kreatyna to inne odzywki i firmy)i właśnie nie chce kupować jakiś zabójczych zestawow, poprostu jakieś srednie opakowanie.

2Czy warto kupić na jeden miesiac(profesjonalnie mówi sie chyba cykl)odzywke, a później przez dłuższy czas nic nie brac?Czy trzeba później brac regularnie??

To wszystko, jak by coś mnie jeszcze ciakawilo to sie odezwe.

Pozdrawiam

Krystynn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2016, 05:33 »
ja radze lepiej poćwiczyć z 6 miesięcy na sucho a dopiero myśleć nad kreatyna i zalezy ile masz lat

karolsonBill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2016, 06:11 »
17 lat z dużym zapasem.

prosiłbym o odpowiedz na pytania, bo są dla mnie wazne.

Clemann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2016, 08:50 »
Ja radze poćwiczyć tyle az będziesz czul ze na sucho wiecej sily nie masz :D

Za krete bież sie za jakieś 6 miechow

Na razie odpowiedni trening i dieta bo to podstwa

Sam zobaczysz jak sila i masa Ci pójdzie na poczatku bez niczegoczyli bez zadnych odzywek :D

Nadine__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2016, 09:15 »
Zamien plany w dzialanie a po 2 miechach napisz czy wogole jeszcze trenujesz. coś cienko to widze, ale nie dziwie sie pewnie sie napatrzyłeś jak dzieciaki po 14 lat metanabol laduja od razu jak zaczynaja. Smutne to jest ale widziałem juz takich kaskaderow. Ale sorki za ten wywód nie na temat ale sam sobie siebie przypomniałem jak kiedyś mialem tylko plany. W rezultacie zamiast zacząć tak jak ty w wieku 17 lat zacząłem w wieku 24 .

Co do kreatyny kisiel ci juz napisał idealnie po 6 miechach ewentualnie możesz sprubowac po 4 jak ja. Na poczatek najlepsza kreatyna bedzie ta najtansza bo pierwsze uderzenie kreatyna jest na tyle silne ze nie musisz sie obawiać a i tak lepsza kreta nie dala by lepszych efektow. wyjaśnię ci to na pszykladdzie butelki z woda. Pierwszy cykl krety to jest tak jakbys mial pusta butelkę pol litrowa i reprezentowana przez dwa litry wody najtansza kreatyne. I tak nie wlejesz wiecej do tej butelki niz pol litra(powiedzmy ze to twoje miesnie). Wiedz jak kupisz nawet stack kreatynowy za 5 zl to będziesz mial 1 litrów wody ale i tak pol litra miejsca. Dlatego nie oplaca sie kupować drogiej krety na pierwszy raz.

Na pierwszy raz Megabol a Classic Vitalmaxa(ok 29 zl za puche) i pamiętaj bez fazy ladowania bo to juz relikt. 5 g dziennie w dni beztreningowe rano na pusty zaladek z woda. A w treningowe rano i zaraz po treningu. 5g to około jedna plaska lyzeczka od herbaty.

Powodzenia w treningach i wiecej samozaparcia. Po prostu idź i ćwicz .

karolsonBill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co najlepiej po 2 miesiacach treningu!! Pomozcie!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2016, 19:22 »
Wielkie dzieki Nadine__, dobrze sie czyta doswiadczonych forumiczow, postąpię według twoich rad.

A co do tych 14 latkow, nigdzie sie nie napatrzylem, tylko poprostu słyszałem ze w późniejszym etapie bez odzywek ani rusz.Chodz i tak pwenie bym ćwiczył na sucho 6 miechow jak i wiecej.

Jeszcze raz dzieki za rady.

Pozdrawiam

Tags: