Autor Wątek: Cykl i takie tam zwiazane z gainerem.  (Przeczytany 2757 razy)

admkraa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Cykl i takie tam zwiazane z gainerem.
« dnia: Styczeń 26, 2016, 01:13 »
No właśnie chce kupić gainera, i mam takie pytanko:

Czy trzeba robić cykl jak sie go bierze jeśli tak to przez jaki okres?

I jaka jest roznica(chodzi mi o efekty) miedzy gainerem bulk a reszta, wogle jakie są odmiany. ponieważ mam raczej średni metabolizm to mi polecają bulka czyli pol na pol bialko i węglowodany

Ps: chodza takie glupie plotki ze jak ktoś zawczesnie bedzie brał krete to bicki bedzie mial jak kartofle tzn takie brzydkie i nie foremne hehe

Z gory dzieki

Pozdrawiam

maksymekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Cykl i takie tam zwiazane z gainerem.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2016, 01:15 »
najlepiej jakbys wprzęg w dietę gainera, bulka,bialko i jakieś bialko na noc oraz weglowodany,wtedy efekt masowy mialbys fajny;D

SDionizy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Cykl i takie tam zwiazane z gainerem.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2016, 01:21 »
Juz przywykłem do tego ze zadajecie pytania i myslicie od knca . Zastano sie najpier jaki efekt chciałbyś osiągnąć poprzez zastosowanie danej odzywki . Jezlei chodzi o cykle to to okreslenie moze byc z powodzeniem używane przy omawianiu sterydo ale nie kiedy jest mowa o odzywkach.
Co do bulkow czyli odzywek pol na pol beda one dla ciebie dobre jeżeli twój metabolizm ksztaltuje sie napzrecietnym poziomie czyli nie jest skrajnie wolny ani skrajnie szybki.
Taka odzywke czy nawet gainera radze przyjmować w mniejszych porcjach kilka razy w ciągu dnia.
Doda ona kalorii pochodzących z bialek i węglowodanów które pomogą wzrastać twoim mięśnia , jedyne o co powinieneś sie martwic to jakość odzywki . przeważnie jest tak ze lepiej wydac 2 zl wiecej niz skapic na dobry produkt.

admkraa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Cykl i takie tam zwiazane z gainerem.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2016, 01:23 »
I właśnie mi o takie odpowiedzi chodzi:D nice

A co do cylkow to na forum czytałem nie raz o cyklach kreatynowych itp wiec stad moje pytanie.

I jeszce jedno, mi przede wszytkim zalezy na budowie czystej tkanki miesniowej(jak i spalenie odrobiny tluszczyku), a naczytałem sie ze przez gainery łatwo zbudować tkankę tluszczowa a nie miesnowa(bulkow chyba to sie nie tyczy co nie??)

Tags: