Sporty Siłowe > Sztuki Walki

Ulica

(1/17) > >>

EdmentsPL:
Jak myslicie, jaki jest najlepszy sposob na unikniecie i obronę przed aakiem na ulicy??? Jak uniknaa krojenia i oerwyania za brzydkie spojrzenie???

Pinkertooo:
badanie wykazuja, ze atakowane są osoby, ktore:

-sa wat3ej postury
-ida powoli
-patrza sie w ziemie, glowa spuszczona w dol

są łatwym celem

a jak uniknac?? Hmmm moze jakas gadkaż? Moze byc z tego fajny temat :D :lol:

wiecej informacji macie na www.itf.prv.pl zapraszam na te strone.

Legia_:
Co do ulicy to ro?nie to jest. Ja przynajmniej mam tak że mnie dużo ludzi zna i ja ich to do mnie ludziska nie dymia. A takie leszcze to nawet nie porboja. Sam trenuje boks i taekwondo to drugie juz mniej, postura tez nie grzeszę od pakowania na siłowni do tego chodze 3ysy to wydaje mi sei ze troche respektu budze.

Ale jak juz przyjdzie co do czego to moja rada ejst taka, że w większości spotkamy kolesi co nie maja pojecia o biciu i beda bic takimi weselniakami. Na takich to tylko lowkick i uderzenia rekami na twarzą TYLKO PROSTE powtarzam TYLKO PROSTE nie zadne sierpy ani nic bo te wieśniaki chociaż sie bic nie umia to zawsze ręce podniasa i was zablokują a porstego wątpię zeby sie im udało.

ISchwarzeneggerI:
wez , bo widze ze jesteś kolejnym gówniarzem który chce ogłosić wszystkim , kim to on nie jest na ulicy!! jak dla mnie to jesteś zwykłym typowym leszczykiem! przyjedz do Mrągowa , sprawdzimy jaki jesteś kozak ze swoimi PROSTYMI !

Papathan_Rau:
Gosa jest madry bo jeszcze nigdy nie trafi3 na rownego sobie
pamiętaj Kto mieczem wojuje od miecza ginie
I nigdy nie lekcewarz przeciwnika

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej