Autor Wątek: Ulica  (Przeczytany 19299 razy)

Zyrii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Ulica
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2016, 21:54 »
conan jak ktoś chce nas pobić to nieznaczy ze dopnie swego pozatem nigdy tak niema ze wyskoczy 3kolesi na jednego i bedzie solwka wtedy trzeba szybko ocenisc sily jak sie czujemy Ań silach to w boj a jak nie to dac to czego chcą albo w dluga... a także nigdy niema ze jak idzie sie zkumplem to jeden koelga ucieka a ty zostajesz paranoja wrecz choćby niewiem co to jak juz jeden ucieka to drugi terz ucieknie logika nie ?... Czejen niegadaj o noszeniu kosy jak nieumial bys żniej zrobić uzytku...

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2016, 21:57 »
Odiwieczne tematy sporow!!!
Moze sobie gosc chodzić na silownie ale nie ze ćwiczy na sile to ma cios silniejszy no co ty z choinki? BOSS ty w ogole coś trenujesz? To ze ma silny cios to zasluga jego masy ale najwazniejsza jest szybkość i poprawna technika, rozluźnienie przed wyprowadzeniem ciosu. Moze twoje myslenie opiera sie przez gwiazdy telewizyjne grające rolre w filmach akcji np.Van damę lud obydwoje to kulturysci.
Nie ma najlepszego stylu na ulice a juz napewno nie kb czy bjj:
-bjj jest dobre bo ktoś obeznany poradzi sobie z cięższym przeciwnikiem ale na dwuch nawet leszczy to juz nieposkutkuje, bo na trzech na raz to jeszcze takiego stylu nie wymyślono no moze uzi bjj jest skuteczne na wiele innych styli ale nie na ulice.
-na treningu boksu czy kicka masz ochraniacze piesci głowy i innych czesci ciała możesz sobie sparować jak długo chcesz ale na ulicy kasku nie założysz i jak dostaniesz z golej piesci to sobie uświadomisz co ci te ochraniacze dawały o ile jeszcze będziesz wstanie myśleć podobnie z low kickiem
Wszystkie vale tuda i inne cuda maja reguly i zasady wszystkie mozna sprawdzić na stronach federacji a na ulicy jakie masz zasady odpowiedz sobie sam... Wiadomo, ze jak ktoś z 1,5 roku pochodzi na boks to zawsze bedzie pewniejszy i byle tam leszcz nie ma szans ale w sytuacji poważnego zagrozenia najważniejsze są spryt opanowanie emocji, strachu i wiele zeczy których nie nauczusz sie na sali. Dopuki nie zostaniesz napadnięty i nie znajs dziesz sie w takiej sytuacji to możesz sobie prognozować i wymyślać skuteczność styli ale nawet koleś który jest mistrzem na sali moze sie nie odnalesc na ulicy i wyladowac w szpitalu.

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2016, 21:59 »
z kosy każdy moze zrobić użytek

Zyrii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Ulica
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:00 »
NZarate koniec gadki ztoba jak dalmnie myślałem ze jako nieliczny jesteś kumaty z kosy każdy użytek moze zrobić a to tobre predzej zabiorą kose dal leszcza i pokaleczą go nią niz on zrobi krzywde dla kogoś wprawionego w bojach... bjj niejest skuteczne na 2osoby totalna bzdura znam pare osub ( z trojmiasta ) które dzieki bjj poradziły sobie z 3koelsiami jak chcesz mogę dac ci linka na forum i porozmawiasz sobie z bardzije obytym człowiekiem odmenie który 22lata spędził w sztukach walki i niejeden raz sie wybronił przed krojeniem... a ze sila ciosu od masy.. to wogule masa ma w tym swoj udzial ale wytłumacz mi dlaczego taki kaisusBenthalczewski moze powalić ( nokalt ) kolesia o 10kg cięższego ? bo ma powera w lapie a nie masę oczywiście im wieksza masa tym cios moze byc silniejszy ale niemusi... a te sformuowanie bjj jest skuteczne na wiele innych styli ale nie na ulice to mię rozbroiło no niemoge koniec tematu ide pochwalisc sie tym cytatem na inne forum nara

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:00 »
Ja ej ale dwa kilka postów temu pisałeś zupełnie co innego.
Wiesz dlaczego kaisusBenthalczewski powali kolesia bo ma szybki i zaje.iscie techniczny cios i nie musze szukać ludzi ćwiczących ćwierć wieku zeby ci to wytlumaczyli.
To są prawa fizyki a nie filozofia platona.
A to kogo znasz to twoja sprawa a nieslyszalem i nie widziałem zeby ktoś z bjj schodził z dwuma na raz w parter to mnie rozbawilo.
Realna walka na ulicy to 7-9 sekund i po zawodach.

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:02 »
Zyrii oto odpowiedz na twoje pytanie.
W poronaniu do innych styli (boks, kb, i inne uderzane) bjj cechuje sie inna specyfika tu sila jest wskazana bo ulatwia kontrolowanie cięższego przeciwnika w walce i ulatwia zakładanie dźwigni czy laman.
Ale należy pamiętać zeby rozwijając sile zachować gipkosc, zwinność i kondycje które sz rownie warzne.
Co nie znaczy jednak ze słabszy zawodnik w swojej wadze nie da rady silniejszemu.
W boksie trening na siłowni moze zastąpić tz.parterowke ale wtewdy używa sie lżejszych obciążeń liczy sie wtedy ilość seri a nie ciężar jaki uzywasz.

KurtisVes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Ulica
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:09 »
http://www.nfow.pl/images/smiles/skaisusBenthnasali.gif
Zyrii, bark slow - zacznij lepiej trenować niz latac po okolicznych forach o SW i tylko podniecać sie rozmowa

NZarate, jak masz w bjj goscia z niedowaga i trafi na cięższego (tak np. z 15-20kg), to dupa blada - ten pierwszy bedzie mial przepierdzielone w klinczu i parterze
optymalnie jest miec wage rowna lub nieco wieksza niz wzrost (czyli 1.80m - 80-85kg)

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:15 »
Zyrii sory nie zauważyłem twoich wcześniejszych postów np.
tych w których pytasz czy nauczysz sie choć podstaw z kaset video.
Wybacz to przemawia o twojej wiedzy albo to ze oglądasz k1 no ja ej fajnie ja tez lubie sobie pooglądać ale od tego ci umiejętności sie nie poprawia.
Od tej chwili mogę pogadać z tobą tylko na tematy związane z transmisjami w euro sporcie bo o szkoleniowkach nic nie wiem bo nigdy nie widzialem.
 :D

Lourdes__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:18 »
conan jak ktoś chce nas pobić to nieznaczy ze dopnie swego pozatem nigdy tak niema ze wyskoczy 3kolesi na jednego i bedzie solwka wtedy trzeba szybko ocenisc sily jak sie czujemy Ań silach to w boj a jak nie to dac to czego chcą albo w dluga... a także nigdy niema ze jak idzie sie zkumplem to jeden koelga ucieka a ty zostajesz paranoja wrecz choćby niewiem co to jak juz jeden ucieka to drugi terz ucieknie logika nie ?... Czejen niegadaj o noszeniu kosy jak nieumial bys żniej zrobić uzytku...
gdzie ty k...a zyjesz.. zaduzo filmów ogladasz, kumpel cie nie zostawi..bu:-D niech tylko bedzie szybszy od ciebie a ciebie zlapić i jestem pewien ze kolo ucieknie. oceniać sily bua:-Dh:-Dha stary czy kiedy sie wogole biles?? co?? wiesz jakie jest uczucie jak podlatuje do ciebie 4 ludzi w tym jeden z kijem?? nie wiesz co robić bo jeden cie popchnie drugi kopnie a trzeci zagra twoja glowa...wystarczy ze 3 ludzi zacznie cie tylko popychać a ty juz srasz w gacie...co do noszenia kosy osobiście nie polecam bo jeszcze mozna byc nią zadzgany, wystarczy ze nie trafisz za 1 razem albo kolo uniknie a i koniec moze to wykorzystać ćwiczyłem pare sztuk i uczyłem sie roznych filozofi i prawda jest taka ze jak nie jest sie siebie pewnym i nie ma sie jakiejś praktyki to zadna sztuka ci nie pomoze...moj kumpel czarny pas w karate tradycyjnym mistrz europy i co ?? podchodzić do niego koleś z siłki i karateka rura... zero reakcji..bjj jest ok vale tudo tez, jednak ja polecam i sam często sie uczę STREET COMBAT, walka w jakiś ciasnych lokalach, przy sicanach z wiekszymi przeciwnikami, obrona krzesłem butlka popielniczka...to jest według mnie dobre bo nikt nie zaprosi was na mate czy do klatki, albo dostaniesz przed blokiem albo w disco czy barze...

karoSQI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Ulica
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:21 »
JA czytam tego posta i mnie na śmiech bieze!!!!!!!!
Ja jak sie popie......... z kolesiem który ważył o 1 kg wiecej i był wyższy to zapomniałem jak sie bije :roll:
Ale po chwili oceniłem sytuacje czyli poczułem ze koleś nie jest az taki silny i mu luk rozje.....
Szczeze nie polecam sie popier..... ale czasem trzeba !!!!
Jak mam wyskoczyć na 3 kolesi to wole spierdzielać najszybciej jak sie da
JA ćwiczę z kumplem tak ze on trzyma gruchę (worek treningowy)a ja w to popier..... ale on robi uniki i mi odaje

Pakerzy macie jakieś filmiki gdzie widać jak sie stocuje uderzenia i takie tam bajerki które mogą sie przydac na ulicy??????????
Pozdro for all

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:22 »
Z filmów sie uczysz?

Oliwka_09

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Ulica
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:24 »
ale wy sie tu rozpisujecie ktoś was atakuje napewno nie jest sam
 tylko z kolegami : myslisz lipa : co robisz lotka
jak widzisz ze nie dasz rady szybki tel po ziomkow i wjazd z buta w hamow
dopadasz tego co szalał do ciebie 2 szybkie kosa buta w mordę dzwignia a rękę łokcia nie ma
 ham placze i mamę wola sam tego nie robie
bo nie mam okazji za bardzo nie ze jestem wielki czy 5 lat boksuje czy coś gówno prawda
jestem niski suchy dopieroi zaczynam ćwiczyć i co stego pamiętajcie IM HAM WIEKSZY TYM GLOSNIEJ PADA !!!!!
sprawdź sam ktoś sie przypiepszy zajeb odrazu bez gadanie w mordę
sprowadź na parter zlam mu rękę niech placze potem za glupote...
to chyba tyle pewnie mnie zjedziecie za to co tu napisałem
to co ja tak mysle i tyle!!!!!!!!!!

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:26 »
A później ladna sprawa w sadzie, odszkodowanie itd. itd. :D

karoSQI szkoleniowki są dla tych co juz cwicza, zeby dopracować technike. Najlepiej sie zapisać bo same filmy w sobie gówno daja. Zaczniesz cwiczyc, ktoś cie napadnie i nie będziesz pamiętał jak masz tluc, albo będziesz zle to robil,

Hogannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Ulica
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:28 »
nieważne jaki będziesz silny zawsze znajdzie sie ktoś szybszy silniejszy od ciebie hehe ale dobrze jest miec znajomosci :D:D:D

bolsik_Smar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Ulica
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:29 »
co tu dużo gadać o obronie każdy kto idzie kraść telefony to ma coś ze sobą noz czy coś takiego czytałem oprzypadkach gdzie kolesie napierdalali bez ostrzezenia kose w serducho za głupi telefon na to nie ma rady lepiej spierdalać każdy zwas bedzie zadowolony ze te cioty cie nie dogoniły i w tym momecie czujesz sie wygrany mi zdążyło sie 2 razy za malolata ze chcieli mnie okraść teraz jestem dużo starszy i wiekszy czuje sie pewnie bo ci co kradną maja najczęściej po naście lat

Tags: