Autor Wątek: Ulica  (Przeczytany 18058 razy)

EdmentsPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Ulica
« dnia: Styczeń 29, 2016, 00:18 »
Jak myslicie, jaki jest najlepszy sposob na unikniecie i obronę przed aakiem na ulicy??? Jak uniknaa krojenia i oerwyania za brzydkie spojrzenie???

Pinkertooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2016, 00:24 »
badanie wykazuja, ze atakowane są osoby, ktore:

-sa wat3ej postury
-ida powoli
-patrza sie w ziemie, glowa spuszczona w dol

są łatwym celem

a jak uniknac?? Hmmm moze jakas gadkaż? Moze byc z tego fajny temat :D :lol:

wiecej informacji macie na www.itf.prv.pl zapraszam na te strone.

Legia_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Ulica
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2016, 00:28 »
Co do ulicy to ro?nie to jest. Ja przynajmniej mam tak że mnie dużo ludzi zna i ja ich to do mnie ludziska nie dymia. A takie leszcze to nawet nie porboja. Sam trenuje boks i taekwondo to drugie juz mniej, postura tez nie grzeszę od pakowania na siłowni do tego chodze 3ysy to wydaje mi sei ze troche respektu budze.

Ale jak juz przyjdzie co do czego to moja rada ejst taka, że w większości spotkamy kolesi co nie maja pojecia o biciu i beda bic takimi weselniakami. Na takich to tylko lowkick i uderzenia rekami na twarzą TYLKO PROSTE powtarzam TYLKO PROSTE nie zadne sierpy ani nic bo te wieśniaki chociaż sie bic nie umia to zawsze ręce podniasa i was zablokują a porstego wątpię zeby sie im udało.

ISchwarzeneggerI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Ulica
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2016, 00:31 »
wez , bo widze ze jesteś kolejnym gówniarzem który chce ogłosić wszystkim , kim to on nie jest na ulicy!! jak dla mnie to jesteś zwykłym typowym leszczykiem! przyjedz do Mrągowa , sprawdzimy jaki jesteś kozak ze swoimi PROSTYMI !

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2016, 00:34 »
Gosa jest madry bo jeszcze nigdy nie trafi3 na rownego sobie
pamiętaj Kto mieczem wojuje od miecza ginie
I nigdy nie lekcewarz przeciwnika

Derringttt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Ulica
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2016, 00:36 »
Legia_ ma racje, najlepszym ciosem przygotowującym jest markowanie na tors z lewym prostym.
starczy, zeby goscia zaskoczyc, zaskoczeni ludzie kiepsko sie bronia.
Niestety znam to tylko z teori, ale walczac na niby z kumplami widze, ze to bardzo dobry sposob aby spuścić garde drugiemu z twarzy, szybkiego prostego potem wyprowadzić to jest tylko formalnosc.

LeroyHQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Ulica
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2016, 08:38 »
nie wiem jak wy ale ja widze że łatwo ustrzelić osobnika który nie miał nigdy do czynienia z SW, w ten sposob że walisz 3 szybkie kopnięcia w staw kolanowy, wtedy większość ods3ania twarz a wtedy bomba

agresorzy którzy atakują na ulicy rzadko patrza na do3, raczej obserwują cie od pasa w gore
ale najlpeszy jest kop w jaja , ot tak, poprostu

superb0b1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2016, 09:28 »
najlepiej znac wszystkich i dobrze zyc z cwaniaczkami ze swojego miasta , a po nielubianych osiedlach nie szwedac sie samemu , nie kozaczyć , nie bujać sie , a jak juz coś to napierdalać szybciej lapami jak ten drugi i celowaa , a sierpy są dużo skuteczniejsze jak proste widać w walkach ufc wszystkie nokaltujace ciosy to sierpy

anelkapracamgrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:30 »
fakt najleszym sposobem jest unikniec ie walki ale gdy jest to niemożliwe to nie bawia sie w kopnięcia tylko naziemie skurwiła i po napierdalaa albo udusia, ale wiadomo zależy od sytuacji ile jest przeciwników i jacy oni są i jaki ty...

Ma1k

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Ulica
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:46 »
Dobre ciosy to np:
-low kick w kolano lub udo (dobrze zrobiony scina z nog)
-w zwarciu kolana i 3okcie w ruch : najlepiej broda, brzuch i klatka
-gdy ma garde to 2 szybkie lewe proste w lewa garde i potem mocny prawy, moze być hak
-kop w jaja
-kombinacja- prosty middle kick w brzuch lub miednice z wychyleniem ciała, wtedy koleś spuszcza garde, a ty wykorzystujesz impet powrotu do równowagi i walisz z beckhendu :
-itp

Ruggiero-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Ulica
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:47 »
koleś odemnie kupił sobie wiatrówkę wyglada jak kaliber 9 milimetrów jeszcze nie mial okazji jej przetestować na kimś ale sadze ze jeden strzal celny w kolano i po problemie 8)

marcula1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Ulica
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 29, 2016, 13:17 »
koleś odemnie kupił sobie wiatrówkę wyglada jak kaliber 9 milimetrów jeszcze nie mial okazji jej przetestować na kimś ale sadze ze jeden strzal celny w kolano i po problemie   8)

A propos tego ostatio gadam z kolega on mówi ze idzie na ustawke, a ja mowie to kogo idziecie napier***** (tzn. bic ), a on do mnie ze taaz to juz sie nie bije tylko sie strzela

A tak do obrony to mysle ze jakieś Vale Tudo, Kick Boxing, Krav Maga
Powinno poskutkować 8)

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 29, 2016, 19:08 »
są 2 sposoby
1 Nogi za pas i nie ma nas
2 Patrz punkt 1

flashmanSyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Ulica
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 29, 2016, 19:27 »
hehe, za dużo tych technik podajecie.
Myslicie, ze jak kogoś zaatakują to bedzie pamiętał o tych wszystkich metodach?! to troche niedorzeczne, bo samoobronę trzeba cwiczyc, a samo czytanie teorii nic a nic nie daje.
Ja wiem tylko po sobie, ze lepiej sie nie bic jeśli ma sie nawet najmniejsza ilość alkohlu we krwi, bo wtedy zbyt szybko traci sie sily

Ruggiero-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Ulica
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 29, 2016, 19:34 »
mi po piciu wlacza sie niesmiertrlnosc :

Tags: