Autor Wątek: na 1 raz  (Przeczytany 3091 razy)

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na 1 raz
« dnia: Luty 06, 2016, 16:36 »
Hmm co o tym sadzicie bedzie to mój pierwsy cykl wiec czy ma sens branie czegoś takiego ?? http://cgi.ebay.co.uk/40-STRENGTH-PURE-CREATINE-PILLS-SERUM-TABLETS-ANABOLIC_W0QQitemZ270098198057QQcategoryZ21561QQrdZ1QQcmdZViewItem I czy ma jakiś sens branie spalaczy i kreatyny razem ??

Lauriee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
na 1 raz
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2016, 16:45 »
A ty chcesz budować masa i spalać tluszcz jednoczesnie?

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na 1 raz
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2016, 21:10 »
wiem ze to zbytoni sensu nie am ale chciałem 2 pieczenie na jednym ogniu upiec główne pyatnie było czy a kreatyna do której dalem linka najade si ena pierwszy cykl??

mar1uszdz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
na 1 raz
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2016, 21:24 »
Moze i niektórzy tutaj mają sporą wiedze o odzywkach.. ale głownie tych z polskiego rynku... nie pomożemy Ci w wymoże czegoś czego nie znamy!Ale generalnie na 1 cykl szukaj czegoś co ma mapis "Creatine monohydrate" bo taka forma kreatyny, niezależnie od firmy będzie dla Ciebie dobra!

TERESE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
na 1 raz
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2016, 22:19 »
1 cykl, jak powiedział poprzednik -> Creatine Monohydrate, znajdzł miesięczny staz, poćwicz kolejne 3 miesiące i dopiero pomysl o kreatynieponadto: masz diete, której przestrzegasz ?

PadburySeb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
na 1 raz
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2016, 00:18 »
Przy spalaczach musisz obcinać węglowodany i tluszcze a jak chcesz budować masę to najpierw dieta a puzniej jakieś suple nie koniecznie kreatyna, zacznij od podstawowych odzywek, odzywka bialkowa najepiej matrix koncetrat bialek serwatkowych użyjesz w ciągu dnia a izolat najlepszy po treningu, jeśli masz tendencje do odkładania tkanki tłuszczowej to nie kupuj gainerow które maja dużo cukrow prostych najczęściej są to tanie gainery, wejdź do dzialu dieta i coś wybierz z diet.

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na 1 raz
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2016, 00:18 »
Tluszcz który chce spalić to brzuch : ćwiczę ogólnie ponad 4 miesiące a kretyne mam zamiar za jakiś miesiąc półtora wziasc razem z hmb bo z tego co czytałem mniejesze spadki sa.
dietę mam tylko czasem bywa tak ze jem 2 razy dziennie za dużo pracuje i po prostu nie mam czasu : jeżeli nie kreatyna to co jakieś angielskie odzywki do polskich nie mam zbytnio dostępu : chyba na matrixa sie skusze a co o tym sadzicie budwa miesni i spalanie tluszczu w jedym , czy jest to mozliwe?? http://cgi.ebay.co.uk/MUSCLE-BUILDER-FAT-BURNER-COMBO-PROTEIN-POWDER-CLA_W0QQitemZ200089903931QQcategoryZ97034QQrdZ1QQcmdZViewItem

Snowden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
na 1 raz
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2016, 00:19 »
Chopie... ćwiczysz 4 miesiace, a juz chcesz tyle rzeczy brac... Nie tedy droga.Skup sie najlepiej na jednym, albo masa, albo rzezba.
choć jeśli chodzi Ci tylko o brzuch, to przy masie rob sobie np.
A6W, czasem dodaj jakieś aeroby.
ogólnie nie polecam Ci sie napalać na robienie dwóch rzeczy na raz, bo możesz sie rozczarowac.Jesli jednak jesteś tylko sezonowcem i nie masz zamiaru wiazac sie na dluzej z tym sportem, chcesz tylko troche wyrobić bic, klatę i brzuch, zeby przyszpanowac, nie zalezy Ci na jakości miesnia, wiesz, ze efekty po mono szybko z Ciebie zejda, to w sumie możesz wszamać co chcesz, wydac troche kasy (np.
na HMB które podobno jest wysoce przereklamowana sciema), dopakować sie do wakacji i przejsc na jesienna emeryturę - to nie ma problemu, rob jak piszesz //:-D :-D /

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na 1 raz
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2016, 00:34 »
Niee nie mam zamiru byc sezonowcem , i czego nie znosze to szpanowanie heh to ile mam po 2 latach wziasc jakas odzywke ?? każdy ma inny organizm to nie jest tak ze ja cwiecze bez zangazowania itp po prostu czuje ze niedługo juz nadejdzie ta pora zeby coś wziasc a jako ze tym sie nigdy wczesniej nie intersowalem wiec pytam... wiec moze wie ktoś czy oplaca sie kupić to do czego dalem linkaż? Jezleli chodzi o wydawanie kasy to nie ma problemu z tym bo wczesniej duuzo wiecej wydawałem na imprezy

ardhightt_Ltx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
na 1 raz
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2016, 10:56 »
Budowanie miesni z tluszczu to możesz tylko w jakimś dennym filmie zobaczyć albo na opakowaniu HMB wiec podchodź do tego sceptycznie bo jedno sie drugiego nie trzyma Co do odzywek jak nie chcesz byc sezonowcem tymbardziej nie spiesz sie z odzywkami bo to nie ma sensu łykać tyle chemii, narazie to najwyzej gainera kup.
Co do spalaczy to sam jem jednego i wiem, ze mógłbym stracic tyle samo fatu bez tego i nie daje to za wiele... no chyba, ze motywacje do solidnej diety i treningu jak sie tyle kasy wydało na specyfiki

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na 1 raz
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2016, 11:45 »
kreatynę powinno sie brac po około 3 miesiącach systematycznego treningu - wiec wreszzcie jak po 3 miesiącach czy ozniej ?? tak w ogole jakiego gainera polecacie ??

ardhightt_Ltx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
na 1 raz
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 07, 2016, 15:46 »
jak najpóźniej ale średnio po 6 miechach albo pierwszym zastoju

Tags: