Autor Wątek: Problemy z tricepsem  (Przeczytany 2702 razy)

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Problemy z tricepsem
« dnia: Luty 06, 2016, 22:03 »
Witam,

Pisze to w tym temacie bo cwiczenia przez dwa lata i odzywki nie dużo mi pomogly, a mianowicie: Mam dysproporcje tricepsa w lewej rece. dużo razy slyszalem, ze każdy człowiek ma jakas dysproporcje, ale moja reka nie dosc, ze po dwóch latach aktywnego treningu tygladala beznadziejnie to wyciskając zza siebie ciężarek na siedząco lewa reka dawałem rade tylko wycisnąć 5kg ! a prawa spokojnie 13-15 kg w seriach. Jest to raczej duza dysproporcja i przeszkadza w innych cwiczeniach Rok temu mialem operacje na klatke piersiowa i po 5 dniowym lezeniu pod kroplowka i 2 miesięcznym bardzo lezacym trybie zycia masa mi spadla do minimum i chciałbym zacząć teraz silownie na nowo. Jednak dysproporcja jest widoczna nadal. Wiem juz, ze cwiczenie z równomiernym obciazeniem obu rak nic nie da, a cwiczenie ciagle jednej reki mija sie z celem i nie daje wcale lepszych wynikow. Teraz moje pytanie jest takie czy istnieje jakiś dobry i bezpieczny anabolik o dzialaniu miejsciowym który mógłby mi pomoc ? Jak go bezpiecznie zażyć itp.

MWorrell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Problemy z tricepsem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2016, 22:13 »
ćwicz naturalnie, szybko worcisz do stanu poprzedniego.

rob triceps hantlami i skupićj sie maksymalnie na danym :-)

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Problemy z tricepsem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2016, 22:49 »
No tak właśnie bym wolal ale juz troche stracilem nadzieje bo jak ćwiczyłem obie ręce to zawsze prawa byla dużo mocniejsza.
Mozna prosić o jakieś dobre rady co do cwiczenia tricepsa, mam glownie duży zanik przy czesci lokciowej, bo dalej wzdluz reki az do pachwiny nie jest tak tragicznie.
Jakie cwiczenia byłyby najlepsze i czy odpuścić sobie prawa rękę do czasu gdy nie wyrównam tych miesni czy nadal ćwiczyć obie ? Pozdrawiam i dziekuje za rady

MWorrell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Problemy z tricepsem
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2016, 23:31 »
genetyki nie przeskoczysz... nawet arnold mial roznice w bicepsach i tricepsach : jak pojawi sie Power to przeniesie post do TRENINGu

K1t

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Problemy z tricepsem
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2016, 23:57 »
Jeszcze jedno ... ile razy w tygodniu ćwiczyć triceps i w jakich odstępach (w dniach) aby miec jak najszybszy przyrost masy, a zeby go w prost przeciwnie nie wypalać ?

Silvia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Problemy z tricepsem
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2016, 00:52 »
raz w tygodniu starczy ... odwiedz dzial trening tric pracuje silnie przy cwiczeniu klatki i barkow, wiec nie ma co go jeszcze przeciazac.

roznica 10kg ... dziwne .. pierwszy raz sie z czymś takim spotykam.

IravalvrI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Problemy z tricepsem
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2016, 07:52 »
Nie ma srodkow anabolicznych az tak silnie działających miejscowo.
Druga sprawa to fakt ze ciezko mówić o anabolickach jak dopiero co wracasz do treningu . Na bank wykonywanie dużej ilosci treningu na triceps kilka razy w tygodniu nie poprawi stanu rzeczy a tak wogole to temat raczej do dzialu trening a nie doping.

Tags: