Autor Wątek: Plan poczatkujacego do oceny.  (Przeczytany 2546 razy)

adronf1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Plan poczatkujacego do oceny.
« dnia: Luty 11, 2016, 23:14 »
:D Witam oto mój plan:
Poniedziałek:
klata-wyciskanie na ławce prostej 3x10,wyciskanie na ławce skośnej 3x10,rozpietki 2x12
barki-wznosy sztangą przed siebie 2x10,wznosy hantli na boki 3x10,szrugsy 3x10,przyciąganie sztangi do brody w wąskim chwycie stojąc 3x1 Oroda:
plecy-podciągaa sie nie moge,bo miałem złamany bark wiec robie przyciąganie drażka do karku na atlasie 3x12, wiosłowanie na atlasie 3x10, przyciaganie sztangielki do klatki w oparciu 3x10, martwy ciąg 4x8
biceps-wznosy sztangielek siedząc na ławeczce pod k1tem 60' 3x10, sztanga 3amana na modlitewniku 3x10, ćwiczenie na wyciągu stojąc 3x12
triceps-pompki z wąskim ustawieniem ramion i d3onmi skierowanymi w stronę mostka 4x8,wyciskanie francuskie 3x10, ćwiczenie na wyciągu 3x12
Pi1tek:
przedramiona-unoszenie nadgarstków nachwytem 3x1 i podchwytem 3x1 brzuch-brzuszki z obi1żeniem 2x20,brzuszki bokiem 3x15,unoszenie nóg wisz1c 3x1 uda-rowerek na wysokim oporze - 5 minut, wyciskanie na maszynie 3x10,przyciąganie na maszynie leżąc na brzuchu 3x1 łydki-wspiecia na palce na schodku 3x12,wspiecia na palce z obci1żeniem 3x1 Czy ten plan jest dobry Ile wody mam wypijaa podczas treningu Prosze o odpowiedzi.

olkawiolkaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2016, 23:50 »
Co do wody to około 1-1,5 litra.

Dralt77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2016, 23:52 »
nie 31czy3bym pleców z bicepsem i tricepsem na jednym treningu (rozł1cz partie orodowe na osobne treningi)...
tak samo klaty z barkami (chociaż tak mogłoby być) - przy klacie pracuje przedni akton barku, wiec jeżeli byo to tak robił to traktuj ten akton lżej, nie wiem co tam masz z tym barkiem, ale dodałbym wyciskanie sztangi zamiast wznosów ze sztangą przed siebie, po?niej unoszenie na boki, po?niej coś na tył barku(nic na niego nie masz) i zamieni3bym kolejność podciągania sztangi ze szrugsami...
napisałeo że jesteś początkujący wiec nie robiłbym martwego (nie wiem jak z twoim wiekiem) a jeżeli już robią go to jako pierwsze...
pi1tek zmieni3by całkowicie kolejność - najpierw nogi - dodałbym przysiady, - przy brzuszkach nie robiłbym z obci1żeniem (bo zadziała ono jak na każdy miesien i pogrubi go), przedramię najlepiej po bicepsie robia...
co do wody to odpowied? już pad3a

zmień plan i napisz na nowo to jak coś to jeszcze albo ja albo kto iny zrobi jakieś poprawki...
-napisz co ci dokładniej dolega z tym barkiem
i wiek, jaki staż

adronf1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2016, 01:04 »
:-) hehe widziałem że jest do kitu... a wiec tak mam 17 lat a co do starzu...zacze3em ćwiczyć tydzień temu.
ogólnie to jestem suchy jak ten banan -> Bark miałem złamany w wypadku drogowym.
Boli mnie tylko przy podciąganiu, przy innych ćwiczeniach nie.
Co do ćwiczen na tył barku.. czy możesz mnie ooiecia jakie są owe ćwiczenia bo nie znam.
Plan musze opracować od nowa, napisze go i mam nadzieje że bedzie on dobry.
:D

jabl0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2016, 10:50 »
przy takich złamaniech w zasadzie nie poleca sie ćwiczen na siłowni skonsultuj sie z lekarzem w tej sprawie

olkawiolkaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2016, 11:45 »
A co do ćwiczen na tył barkow to machanie hantalmi w opadzie tu3owia.

adronf1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2016, 11:59 »
Co do lekarza...powiedział,że mogę trenować ale nie mogę robią wielkich ciezarow, dopoki mi sie wszystkie mięśnie nie wzmocnia, tak by mi bark sie nie telepa3 po panewce.
A oto nowy plan(ilość powtórzeń sie nie zmieniła):
Pon:
Klata-ławka prosta,ławka skosem,przenoszenie sztangielki za głowa leżąc,rozpietki
Biceps-wznosy sztangielek,modlitewnik,wyciąg
Przedramiona-unoszenie nadgarstków z hantlami podchwyt i nachwyt
Oroda:
Plecy-przyciąganie dr1zka na wyciągu,wiosłowanie,przyciąganie sztangielki do klatki w oparciu,zamiast martwego ciągu- wznoszenie tułowia leżąc na takim przy?1dzie, gdzie blokuje sie nogi a od pasa w gore sie wisi(nie wiem jak to sie nazywa )
Barki-wyciskanie sztangi siedząc 3x10,machanie hantlami w opadzie tułowia 3x10,wnosy hantli na boki,podciągnie sztangi do brody,szrugsy
Pi1tek:
Uda-rowerek,wyciskanie na maszynie,przysiady ze sztanga na plecach 3x8,przyciąganie na maszynie leżąc na brzuchu
Lydki-wyciskanie łydkami na tej samej maszynie co sierobi uda 4x8,wspiecia na palce na drabince z obci1zeniem 3x1 Brzuch-brzuszki 2x20,brzuszki bokiem 3x10,unoszenie nóg wisz1c 3x1 Triceps- w1skie pompki, wyciskanie francuskie,ćwiczenie na wyciągu.

 :? Mam nadzieje że ten plan jest lepszy,jeśli tak to od jutra wprowadzam go w życie

Dralt77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2016, 12:07 »
ten juz dużo lepszy, zmień pi1tek tak: plecy, triceps, brzuch (chyba, że Ci wygodniej tak jak napisałeo, jeżeli tak - to rob jak wolisz).

co do tego urządzenia do unoszenia tu3owia to chyba nazywa sie to urzadzenie rzymskie (nie jestem pewny, wiec poprawcie mnie, ale człon rzymska, rzymskie raczej bedzie na koncu).

adronf1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Plan poczatkujacego do oceny.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2016, 12:46 »
OK dzieki za rade mam nadzieje że plan sie sprawdzi hmm dzisiaj pon...ide robią klate, bicka i przedramiona

Tags: