Autor Wątek: Co robic?  (Przeczytany 3189 razy)

BrombyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co robic?
« dnia: Luty 16, 2016, 21:55 »
Witam wszystkich...Chcialbym sie dowiedzieć kilku rzeczy... Mam 16lat, 179cm, 68kg mam sporo wolnego czasu i chciałbym coś potrenować dla sylwetki, ogólnie chodzi mi o przyrost miesni ramion (bicepsow, tricepsow) i wyrobić troche klate...  ;DMam w domu sztangielki/hantle 4kg od kilku dni ćwiczę w dość (tak mi sie wydaje po przeczytaniu kilku postów na tym forum 'glupek' kiepski sposob:3 minut dziennie, 4 pompek potem wyciskanie w pozycji pochylone w podporze o wewnetrzna stronę uda do utraty sily w ręce (4 razy), potem wyciskanie francuskie na triceps do utraty sily... 2 minuty przerwy i cykl od nowa! Prosze o rady jak ćwiczyć by byly efekty, bez spożywania bialka czy kreatyny...Co mam robic??I nie smiejcie sie... jestem kompletnie zielony w tym wszystkim... a ćwiczyłem dla wyladowania agresji i energi... A potem zobaczyłem ze mogę coś z tego skorzystać 'smiech'  Dzieki wielkie za odp...     

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Co robic?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2016, 22:17 »
a masz możliwość skorzystania z silowniż?

BrombyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co robic?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2016, 22:57 »
Mam tylko problem w tym ze mój wolny czas ogranicza sie, bo często jestem Ojcu potrzebny a na najblizsza silownie mam półgodziny drogi z domu (autobusem)... Bardziej zależało by mi coś probowac w domu... Wiem ze cudow tym nie zdzialam ale...

CARMEN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co robic?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2016, 23:03 »
dokup sobie sprzętu sztangę ławkę i nakład i ćwicz

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Co robic?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2016, 00:23 »
Tez zaczynałem od hantli, lecz mialem 7,5kg nakładu na jednej.
Dokup sobie naklad.
Oto cwiczenia jakie powinieneś robic:Biceps: 43+uginanie ramion Triceps: 51 55Barki: 62 61 60Oto pare cwiczen życzę milej zabawy

BrombyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co robic?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2016, 10:37 »
Wielkie dzieki... ;DA jak to wyglada dla poczatkujacego z ilością serii i ile ruchow wykonywać w każdej z nich tak orientacyjnie? wykonywać do oporu tak jak przedtem? (dosc fajne uczucie) ale sadze ze chyba bardziej szkodzi niz skutkuje w rozwoju...To juz pytanie z czystej ciekawoscio jakim czasie mozna sie spodziewać jakiś odczuwalnych/widzialnych efektow?

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Co robic?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2016, 15:47 »
zrob tak po 3-4 serie na cwiczenie po 10-12 powtorzen.hmmm a co do efektow to beda mizerne ale beda(tak po 3miesiacach).

BrombyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co robic?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2016, 15:49 »
Rozumiem wiec ze dla lepszych efektow potrzebna by byla silownia i jakieś bialko... Ale chyba pozostanę przy tym!Dzieki... o takie informacje mi właśnie chodzilo  ;D 

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Co robic?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2016, 17:42 »
heh starczy silownia.
osobiście ćwiczę na sucho i jestem zadowolony z moich osiągnięć

jonnyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Co robic?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2016, 21:27 »
niegdy nie ćwicz az nie będziesz juz potrafił zrobić ani jednego powtorzenia wiecej.
skończy sie to grozna kntuzja.
staraj sie robić dokładnie cwiczenia.
fakt 4kg to troche malo.
najlepiej dokup sobie nakład bo dużo nie zdzialasz.
I staraj sie jeść wiecej bialka np.
w miesie.Pozdrawiam

Tags: