Autor Wątek: Dla Kumatych  (Przeczytany 14744 razy)

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2016, 13:41 »
hehe widze ze temat powole sie kreci i są rozni ludzie jedni pomuc chcą a inni tylko pokazać co to oni nie są i czego to oni nie wiedza napinacze hehe śmieszni jesteście tak czy tak coś wezmę ale jeszcze nie teraz bo dopiero zaczynam ćwiczyć i wiem ze trzeba chwilkę na sucho ja myślałem o metce tylko jak na razie ale tez dopiero tak kolo listopada grodnia no ale teraz juz chyba we wrzesniu kupie sobie krete a potem metę i zobaczymy jak to wszystko bedzie szlo oczywiście do tego jakas dieta i ogień juz od 3 lat sobie mowie BEDE WIELKI az wkoncu nadszedł ten czas!!!!!!!!!!!!!!! juz ledwo co pisze na kompie bo tak sie katuje na siłowni w piwnicy bo w piwnicy ale widziałem gorsze dzieki za opinie nieważne jakie CIAO

DiannT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dla Kumatych
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2016, 13:43 »
AIMPLO, musisz sie jeszcze wiele nauczyc, w tym trenować rowniez.
Jak chcesz osiągnąć coś bardzo szybko, to widać kulturystyka nie jest dla ciebie.
nafaszerować sie meta i spuchnac, jak balon to latwizna, tylko co ci z tego przyjdzie, jak większość później zleci.
Zrobisz wiec drugi cykl... poxniej trzeci... i czwarty... Aha... i do 80-tki nie dbijesz w ciągu kilku miesięcy nawet na mecie :D

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2016, 13:44 »
wiem ze do 8 łatwo nie dobije ale mi narazie wysztarczy 7 : wiem tez ze na mecie tylko spuchnę ale ja mysle o tym tak wezmę metę zaluzmy ze coś tam spuchnę widze efekty i co robie nie biorę dalej tylko ćwiczę bo wiem ze jak przestane to spadnie wiec ćwiczę i ćwiczę zeby nie spadło :
moze głupio mysle ale ważne ze mysle :lol:

Monika_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dla Kumatych
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2016, 13:44 »
jak weźmiesz raz..... to gwarantuje ci ze na samej mecie sie nie skonczy;

DiannT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dla Kumatych
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2016, 13:45 »
AIMPLO... zle myslisz. Samo cwiczenie nie jest tak anaboliczne jak SAA. Wazna jest odpowiednia dieta, PCT oraz suplementy.

Ja tez ci gwarantuje, ze nie skończysz na mecie. Zwlaszcza, ze masz podejscie desperata Chce byc wielki . Po mecie zobaczysz, ze spuchniesz, naciągniesz wode, a później ci to zejdzie i zmalejesz... Wiec będziesz kombinowal, co zaladowac, by zrobić suchy miesien i go utrzymac... Jak wykombinujesz i zrobisz cykl... To stwierdzisz: fajnie. I zaczniesz kombinować nad kolejnym, by powiększyć co zdobyłeś :D.... A poxniej, jakas impra... torche wodeczki, lekki melanz, wakacje, przerwa w treningach...i spadki. I depresja, ze sie zmniejszylem... wiec wale kolejny cykl. I to jest takie bledne kolo sterydowe. Az w wieku 25 lat zaczniesz miec klopoty z nadcisnieniem, będziesz sie ciagle pocil, szybko meczyl, treningi juz nie beda tak efektywne, w zwiazku z tym i beda coraz wieksze spadki. Az w rezultacie stracisz, to co zyskałeś i co najwazniejsze, stracisz zdrowie. To taki czarny scenariusz, dla sterydwych zapaleńców

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2016, 13:48 »
o Kordę no to juz sam niewiem to co teraz przeczytałem to mnie wzięło coraz mniej jestem przekonany co do tej mety : juz sam niewiem co mam robić narazie poćwiczę na sucho a potem bede sie dalej was radził co mam robić dzieki ludzie za pomoc bo juz przynajmniej coś wiem
a co do picia to nie pije jedynie okazujnie 1 moze 2 piwka nic wiecej : mój slaby punkt to cygary pale 7 lat pewnie przesto nie mogę przytyć ale sobie obiecałem sierpień rozgrzewka na siłce taka ogolna
A wrzesien miesiąc PRAWDY nie pale dobra dieta 6 posilkow dziennie silownia moze na poczatek tak od października jakieś odrzywki bialko węglowodany i sie zobaczy podzielę sie wrarzeniami i wtedy poprosze o konkretna pomoc jeszcze raz dzieki...

Rufiq1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dla Kumatych
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2016, 13:48 »
teraz tak mówisz ze pochodzisz na siłkę dieta odzywki później koks tylko najpierw pomysl nad tym czy ci pieniędzy starczy na odzywki i dobra dietę bo to troche kosztuje chyba ze masz dużo sianka to spoxik

SEBASTIAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Dla Kumatych
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 17, 2016, 13:50 »
AIMPLO to co piszesz jest charakterystyczne dla gosci którzy są na siłowni przez jakieś 3 miesiące a potem odpuszczają . założyłeś sobie ze zaczynasz we wrzesniu . Czemu nie dzisiaj?? Czemu razu nie zaczniesz nad sobą pracować ?? Po co czekać do wrzesnia ?? Na rzie dużo gadasz a mało robisz . Druga sprawa to twoje mega dojscie do srdokow jeżeli masz takowe to po co te pytanie na forum przeciez gosc który sprzedaje ci towar bedzie wiedział najlepiej .

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 17, 2016, 13:50 »
moze i bedzie wiedział najlepiej ale wiedz znam go troche i on mi nie da tak powoli sie robić tylko bedzie chciał mi wcisnąć odrazu Dekę czy głupiego omka :? ja tak niechce teraz juz wole na sucho sie pomęczyć i nie mam zamiaru odpuscic!!!!!!!! dopuki bede ćwiczył to bede odwiedzał forum awiec sami zobaczycie kiedy odpuszczę ale nie czekajcie bo to nie nastąpi tak szybko jak myslicie :evil: :evil: :evil:

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 17, 2016, 13:50 »
aha a nie mogę zacząć od dziś bo sierpień jeszcze to ten miesiąc w którym sie nie da chodzi o 21 urodzinki moje nawet moja kobitka ma w sierpniu urodzinki i tak do końca miesiąca coś jest ja w sumie wtedy pije 1 czy 2 piwkan no ale zawsze to coś do tego papierosek sami wiecie A KASY TO JA NIEMAM jestem biedny jak zul : ale dam rade coś wykabinuje ...

Monika_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dla Kumatych
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2016, 13:52 »
DiannT a jak u ciebi jest?
od jakkiego wieku zaczoles koksowac??
masz jakieś teraz problemy ze zdrowiem?? robiłeś rozsądne cykle na poczatku??

DiannT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dla Kumatych
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2016, 13:53 »
Moim zdaniem popełniasz bledy dietetyczne i napewno treningowe.

SEBASTIAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Dla Kumatych
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2016, 13:54 »
No powazna sprawa te urodzinki nie ma co.
To naprawdę duza przeszkoda nie ma jak zrobić treningu.
mam nadzieje ze we wrzesniu bedzie juz luz i ostro przypakujesz z tego co pamiętam to w październiku jest dzien chłopaka także ten miesiąc bedizesz musial odpuscic.
pamiętaj ze w listopadzie mamy święto niepodległości a w grudniu swieta borzego narodzenia także trzeba przemyśleć decyzje o treningach.
Cale szczęście ze jest w roku dzien bez papierosa wtedy napewno ostro pociszniesz tak trzymaj.

AOpitz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Dla Kumatych
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2016, 13:55 »
nie chce byc ostry w slowach ale AIMPLO po prostu jesteś słomiany ogien.
Albo zaczniesz dzisiaj albo sobie daj luzu.
Ja sie martwię ze we własny slub bede musial odpuścić jeden trenieng a tobie urodziny pszeszkadzaja nie badz smieszny.
Tylko cierpliwosc.
2 lata to duzo??? palisz 7 lat zastanów sie troszke nad soba.
Pozatym koksowanie bez kasy?? costu niegra.
CHyba ze matanabol bez diety powodzenia.
będziesz wyciskał 2 kg na klatę i sie pocił ekstra nie ma co.

SEBASTIAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Dla Kumatych
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2016, 13:56 »
widzsisz AIMPLO nie tylko ja jestem takiego zdania .

Tags: