Autor Wątek: co i jak by przybrac na masie ?  (Przeczytany 3805 razy)

ImoonaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co i jak by przybrac na masie ?
« dnia: Luty 20, 2016, 15:39 »
Witamtrafilem na to forum by posilić sie informacja na temat nabierania masy na poczadku przy pomocy tzw: "Odrzywek" wczesniej na siłowni nie cwiczylem, wiek:19 wzrost:179 waga ok 60, figura drobna...z gory dzieki za pomoc

artyszukEmph

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2016, 16:10 »
Powiedz tylko czy chcesz zabrać sie za silownie tymczasowo czy myslisz o dalszym cwiczeniu.
pamiętaj najwazniejsza jest dieta, jeżeli chcesz ćwiczyć tymczasowo to dorzuć kretyne i jakiegoś gainera jeżeli myslisz o siłowni na czas dłuższy to jedz narazie kilka miesięcy z sama dieta

Roof-DN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2016, 16:30 »
artyszukEmph kreatyna do stażu zerowego ? bez przesady.Na poczatek wystarczy gainer.
Vitalmax ma dobre gainery, które juz są dostępne w naszym sklepie.

artyszukEmph

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2016, 16:42 »
Jak chłopak jest sezonowcem, a takie stwarza pozory to niech sobie zje puchę kretki i sie spompuje :D Przeciez i tak jakby chciał wziąć jeszcze to dopiero weźmie w przyszłe wakacje

Roof-DN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2016, 17:03 »
To wychodzi na to, ze każdy moze sobie wziąć puchę i po klopocie... co z tego ze jest sezonowcem, jak mięśnie i tak nie wchłoną tej krety...

artyszukEmph

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2016, 18:27 »
Jak znam takich ludzi ( a znam bo mam z takimi na codzien do czynienia ) to jak bedzie sie bal wziąć stówkę mety to i tak weźmie kretyne bo mu inny kumpel powie, ze dobra.
tłumaczyć mozna ale i tak to nic nie da bo dużo jest osob, które w wakacje chcą sie wykoksac ; p.s to mój jubileuszowy post: 25 - ja to jednak potrafię spamować

ImoonaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2016, 18:57 »
wiec... na poczatek ...w planach mam by najintesywniej ćwiczyć w wakacje, ale nie chche zaprzestawać cwiczen w dalszym  czasie...zalezy mi na tym by najbardzej urosnąć podczas tych 2 miesięcy i potem utczymywac to przes same cwiczenia i dietę ale juz bez odrzywek...czyli podsumowując : jaka polecacie odrzywke na te 2 miesiące do cwiczen ?? PS.
- o kreatynie  gadałem z kolesiem takim... i mi mowilze to pobudza wzrost mięśnia poprzecznie praszkowanego... a co za tym stoi ?? wzrost miesni sercowych

mesjaszzz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2016, 19:40 »
'cosl' Fachowy kolega 'cosl'Od razu Ci mowie, ze w dwa miesiące to wiele nie zdzialasz, a jeśli chcesz dalej ćwiczyć to najlepiej wez sie teraz za dobra dietę i jedyne co to możesz se ja uzupełnić gainerem lub bialkiem.
Trening ogolnorozwojowy, który da Ci najlepsze efekty na poczatku znajdziesz w najważniejszych tematach w dziale trening oczywiscie.

AshleeParn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2016, 19:51 »
Dokladnie.
Dwie rzeczy dobry plan treningowy+ w miarę na twoje mozliwosci dieta (mysle ze gainer sie przyda bo wiem jak to na ogol z dietami wyglada)po wakacjach jak będziesz dalej zainteresowany tym sportem daj znac wtedy plany suplementacyjne + dietę + trenig idze dostosować do dnia codzinnego

artyszukEmph

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2016, 19:53 »
powiedz koledze, ze jak sie nie zna to niech sie nie odzywa bo pojecia zielonego o kretynie nie ma jeśli chcesz ćwiczyć na długo to zapraszam do dzialow diety i treningu, to Ci wystarczy odzywki to za pol roku średnio

ImoonaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2016, 20:56 »
Witam ponownie wlasnie(no ze 3 h temu :D) kupiłem sobie "GAINER MCT SUPER MASS FORMULA" dotego produkty na diete... teraz zastanawiam sie jak dawkować ?co do trenigu w planie mam silownie, chche wykupić karnet i ćwiczyć codziennie... na cwiczeniach w sumie sie nie znam ale koleś co tam ćwiczy coś sapał ze tam są instuktorki co do tego kolegi co mi mówił o kreatynie on nawet nie ćwiczy :D on pije :Dpozdrawiam

artyszukEmph

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 20, 2016, 22:02 »
I dobrze mówił 3 razy w tygodniu to dla Ciebie optymalny trening

ImoonaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 20, 2016, 22:12 »
3 razy... hmm ale przeciesz wiecej nie zaszkodzi ?pozatymchcialbym jeszcze wiedzieć jak to jest przy cwiczeniu z papierosami, alkocholem ...z tego co wiem, alkochol scina bialko... a jak jest z petami ?pozdrawiam

Michele87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 20, 2016, 22:15 »
wiez mi ze wiecej niz 3 razy w tygodniu ci zaszkodzi

St0neh0u

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co i jak by przybrac na masie ?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 20, 2016, 22:19 »
Zapraszam Cie do naszego sklepiku, kup sobie gainer 1 Vitalmax, masa na pewno pójdzie

Tags: