Autor Wątek: zrzucenie "boczkow"  (Przeczytany 6882 razy)

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zrzucenie "boczkow"
« dnia: Luty 21, 2016, 19:46 »
Witam  ':trening:' mam do was pytanie, bardzo wazne, jestem teraz na cyklu masowym i wiadomo jak to na masie je sie duzo, mój organizm jest b.dziwny mam szybka przemianę materii ale najbardziej tluszcz odkłada mi sie na "boczkach" i brzuchu ( wiecie o co chodzi ) i mam pytanie jakie cwiczenia byly by najlepsze aby stracic ten zbędny fat.
Do dyspozycji mam wolne ciezary, zadnych maszyn.
 czekam na pomoc pozdro  :

Pyziak__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2016, 19:54 »
tez walczylem ztym spin brzucha polonczony hym niewiem jak napisac..np takie coś ; robisz spin brzucha+np;prawe ramie kieruje sie w lewa stronę a jednocześnie robisz znos nogi lewej...otak bym to opisal..wiem ze ajnfachowo wkazdym bac razie sprawdzona metoda sam robiłem

Sherman87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2016, 19:59 »
wszelakie skretolony, spiny itp ;p

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2016, 20:08 »
no bardzo dziekuje ale to jest tak ogolnie, ja bym chciał bardziej szczegolowo, Sherman87 Ty powinieneś sie rozpisać bo sam ile zrzuciłeś a tu "wszelakie skretolony, spiny itp ;p"

guadaluppp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2016, 20:21 »
hmm o ile mi wiadomo to nie mozna zrzucić tluszczu tylko z jednego regionu ciała (tu.brzuch)Sprobuj Tabate masz w najważniejszych w treningu.
pzdr

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2016, 20:27 »
nie chce cudowac, tylko pozbyć sie zleksza tluszczu z brzucha i "boczkow" reszta ciała mi pasuje ;p

Sherman87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2016, 20:43 »
dupcz to narazie przed wakacjami sie będziesz martwił brzuchem

khull

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2016, 20:55 »
tluszcz sie zbiera tam gdzie organizm dal mu miejsce, czyli w okolicy kolca biodrowego.
Boczki mozna zrzucić tylko w jeden jedyny sposob - cw aerobowe i dieta...

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2016, 20:59 »
Sherman87 nie moge, bo przed wakacjami to bym predzej zwariował zanim bym to spalił poza tym ja mam b,duzy problem z plecami (nie umiem ich poszerzyc) i jeszcze do tego te moje zatłuszczone boki i jestem taki jak ta kreska | khull cw.aerobowe - możesz dac jakiś link do nich albo wyjaśnić jak maja wygladac?

khull

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2016, 21:37 »
 10537.new#new

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2016, 21:45 »
jutro przeczytam caly bo zaraz ide oglądać skazanego, ale czy jest tam brzuch tj.
powiedziałem jestem na masie a widze na samej gorze "redukcja masy ciala" mi chodzi tylko o brzuch i boki, na resztę przyjdzie czas na wakacje

khull

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2016, 21:54 »
no to dalej sie masuj a później zrobisz redukcje tak jak Sherman87.
A "boczkami" sie nie przejmuj...

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2016, 22:03 »
no dobra posłucham sie was ale kiedyś za jakieś 2 gora 3 miechy wrzucę swoja fotkę to zobaczycie jaka tragedia z plecami, za 2-3 miechy bo moze uda mi sie coś tam wyskrobać zeby było ładnie

Artur-75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2016, 22:08 »
Moze mi ktoś obrazowo pokazać jak wygladaje se spiny i skretolony, mógłby ktoś podac jakiś konkretny przyklad;>a czy cwiczenie w takim pasie pomoże szybciej pozbyć sie boczkow? http://allegro.pl/item242870134_prawdziwy_bollinger_pas_wyszczuplajacy_4gratis_.htmlI czy gdybym tez nosił ten pas w pracy co dzien przez 8h potem w silowni, i podczas tych cwiczen, to dało by to jakieś rezultaty? Czy nie bardzo tak mozna nosić taki pas bo wydali sie za dużo wody? Prosze o odp

VILLY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zrzucenie "boczkow"
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2016, 11:31 »
a czy cwiczenie w takim pasie pomoże szybciej pozbyć sie boczkow? > Kumpel mial coś takiego i gówno mu to dalo... lepiej podaruj sobie  ;/Ja tez mam pytanie:Taniec wchodzi w grę jako cwiczenia aerobowe  ?? Powiedzmy ze 2 razy w tygodniu wylewam z siebie siodme poty przez conajmniej 2 gódź

Tags: