Autor Wątek: Slodycze  (Przeczytany 2524 razy)

masrioslsa85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Slodycze
« dnia: Luty 26, 2016, 01:18 »
Qrde dziś w nocy sie wkurwil.em ... wiecie czemu ? BO zeżarłem LYZKA CALA puszkę KAKAO( 35 GRAM)... dostałem ATAKU NA SLODYCZE właśnie W NOCY, CO jakiś CZAS MAM TEN PROBLEM ZE ZRE WSZYSTKO słodkie W NOCY,NIE PANUJE NAD TYM ;P

JAK MYSLICIE czy ta puszka 35 gr co dziś zjadłem zaszkodzi mojemu wygladowi ? utyje coś po tym ? czy 1 raz nieszkodzi ;p
Mam tedencje do tycia wiec musze uważać na to co jem,,,a tu qrw...puszka kakao!!
Niech ktoś napisze jak mam temu zapobiegac, by niewstawac w nocy na pol przytomny i nie zrec slodyczy ;p
Z gory thx ;p

karla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Slodycze
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2016, 07:35 »
1 puszka kakao raczej ci eni zaszkodzi..... )
ale niezle masz napady....eheh
wes se lepiej postaw obok lozka jakiś twarożek na noc
tak bedize lepiej:D

Hellboy1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Slodycze
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2016, 07:36 »
ale koles.nie przesadzaj...ja tam sie nie powstrzymuje od jedzienie slodyczy i tak mam chudy brzuch::pjak mozna sobie odbierać taka przyjemnoc...nie rozumiem tego

karla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Slodycze
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2016, 10:42 »
jak ktoś sie poswieca NA MAXA dla etgo sportu ,
to napewneo slodycze odstawia
nie mowie o sobie oczywiście

masrioslsa85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Slodycze
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2016, 17:05 »
wiem ;p ale ja mam ataki w nocy ~!! wtedy jestem na pol świadomy i niewiem praktycznie co robie i wtedy wpierdzielam co tylko spotkam na drdze i jest słodkie ;p kiedyś zarlem cukier puder nawet !! ale jak mowie ;p niejestem wtedy za bardzo świadomy

Hellboy1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Slodycze
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2016, 18:50 »
ja tam nigdy sobie zadnych przyjemności nie odmawiam...co nie zmienia faktu ze za slodyczami i tak za bardzo nie przepadam.mdli mnie po prostu

Clint-Wurt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Slodycze
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2016, 19:05 »
masrioslsa85, moze ty masz po prostu cukrzyce, robiłeś sobie kiedyś badania cukru we krwi ???
diabetycy maja właśnie nocne napady jedzenia slodyczy i nie wynika to z faktu lubienia czy nie lubienia slodyczy tylko reakcji obronnej organizmu na niski poziom insuliny

Celesta4

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Slodycze
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2016, 19:36 »
ja tam jem slodycze kiedy mi sie właściwie podoba i chocbym chciał to i tak nie mogę utyć

Clint-Wurt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Slodycze
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2016, 20:20 »
ku,rwa co to jest za mania na tym forum zeby miec takie same avatary ?!?!?

ściągacie program IRFAN VIEW wchodzicie w Image potem w resize/resample ustawiacie wymiary i macie avatar.

masrioslsa85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Slodycze
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2016, 20:44 »
Ja mialem pierwszy mojego wujka Collemana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! XD

Tags: