Autor Wątek: Narkotyki  (Przeczytany 5914 razy)

xXxMorfordxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Narkotyki
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 04, 2016, 10:10 »
No w sumie jak wyglądasz na frejera to za gofra tez wycisną z ciebie ostatni grosz //:-D :-D /

joeweider_Obele

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Narkotyki
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 04, 2016, 10:19 »
nie lepiej zamiat tego kupić sobie odzywke ?? <_< /

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Narkotyki
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 04, 2016, 10:25 »
Lepiej, ale ile moza truć sie tymi odzywkami Pozatym raz na czas spalić coś nie jest zle!

wpsense10

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Narkotyki
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 04, 2016, 10:30 »
ss troche droga ta tabaka, red bul moim zdaniem najlepsza kosztuje 4zl za 7g w pudelku i 1 w woreczku a medic najsilniejsza w polsce 2,5zl za 5g

xXxMorfordxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Narkotyki
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 04, 2016, 10:43 »
ale sie ajebna;lem,

Givarts1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Narkotyki
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 04, 2016, 11:10 »
AngliaWorek zielonego - 1 FDuzy worek zielonego - 2 F (ilosciowo zalezy od kogo itp ale dużo bardziej oplaca sie za 2 brac czasem mozna trafić wypchane niezle samymi topami ale tak przeważnie w dużym coś miedzy 5 a 6 gramami )Koks polowka - 2 FTablety to za 2-3 Funty jednaReszty cen nie znam nie bawię sie w inne /A tak w ogole to ja juz nie pije nie pale od 2 miesicy B) B) B) (z mala jednodniowa przerwa na sylwestra) myślałem ze sie nie da wytrzymać ale teraz jzu nie chce pic //:-D :-D Zycie na tzrezwo nie jest takie zle : /

ArszenikaT1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Narkotyki
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 04, 2016, 11:20 »
Jarunek 25 za g i wychodzi w g tylko 5-6 nabit : zdzierstwo prąd to 25-30zl za gieta zalezy od dileradropy było po 6 za sztuke teraz jest 7,5 :/

CavenaghPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Narkotyki
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 04, 2016, 11:23 »
mnie wkurwiają ćpuny na ulicach, zwłaszcza te które sie wszystkiego czepićja i trzeba takiego składać na ziemie, nie tknę tego gówna nigdy, zresztą po studiach zamierzam chyba wstąpić do akademii i złożyć wniosek o przydział do antynarkotykowej, wiec panowie miejcie sie na baczności /

xXxMorfordxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Narkotyki
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 04, 2016, 11:37 »
Ja ceny znam ale osobiście nigdy nic brałem <_< Dziwne ale mnie to nie kreci a raczej wole, zeby nie zakręciło CavenaghPL i tak wiele nie zdziałasz bo narkotykowi bosi maja taka wladze, ze albo kogoś kupić albo zabija jego i jego rodzinę //:-( :-( Uwazam, ze jakby to zalegalizowali to nie byłoby tak zle bo jakoś w Holandii obcięli wplywy dilerom legalizując i każdy moze sobie ziolo zapalić i mniej tam ćpunów niz w takiej Polsce bo wiele osób pociąga do ćpania glowni to, ze to nielegalne

Tags: