Autor Wątek: Jak sie szybko wyrzezbic??  (Przeczytany 1862 razy)

frugo_W

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak sie szybko wyrzezbic??
« dnia: Marzec 10, 2016, 22:46 »
Mam problem, mianowicie chciałbym sie wyrzezbic.Cwicze dopiero 2 miechy, waze 9 kg mam 167cm wzrostu 39 w biepsie i chce zeby zaczęło to jakoś wygladac.Mozecie uwzględnić jakieś odzywki.Chodzi mi przedewszystkim o trening(ilosc serii,powtorzen).Slyszalem ze gdy jest wiecej powtórzeń to sie mozna wyrzezbic!Czy to j est prawdaż?Z gory dzieki za odpowiedzi.Pozdrawiam

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Jak sie szybko wyrzezbic??
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2016, 09:30 »
rzezbienie to przedewszystkim : aeroby (rowerek, bierznia) + dieta (nisko wegloowdanowa)
- znajdz plan na masę
- rob w każdej serii po 12-15 powt
- po każdym treningu rob aeroby (zaczynaj od 1 min, i w kojenych tygodniacgh zwiększaj o 5 min) tak aby dojsc do 4 min - 45 min
- zmień diete, zwiększ ilość bialka zmniejsz ilość weglowofdanow, 5 malych posilkow, 2 ostanie typowo białkowe (ser, tucznych)
- przydało by sie kupić jaks odzywke bialkowa i ewentualnie jakiś splaacz, thermo speed etc

i nie bedzie to szybko jak napsiales w temacie postu, min 12 tyodni i bedzie jakiś efekt

frugo_W

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak sie szybko wyrzezbic??
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2016, 09:58 »
Dzieki klawn36T ale jakbym jeszcze z tym termospeed em połączył hmb 75 z olimpu???Wzialbym thermospeed jedno potem termospeed z hmb i potem samo hmb.Co o tym myslisz klawn36T??

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Jak sie szybko wyrzezbic??
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2016, 10:18 »
nie wiem po co takie roszady, wez jedniczenie jedno i drugie, tylko hmb musisz miec na 3 miesice

Tags: