Autor Wątek: kulturystyka czy kick boxing ??  (Przeczytany 3182 razy)

SOPEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
kulturystyka czy kick boxing ??
« dnia: Marzec 12, 2016, 14:25 »
witajcie mam pytanie w mojej miejscowości założyli niedawno szkole kick boxingu chciałbym sie zapisać ale trenuje od roku kulturystykę i niewiem czy kick boxing nie zaszkodzi kulturystyce czy nie spadnę w masie pomóżcie mi czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich <_< <_< /

Udaraz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
kulturystyka czy kick boxing ??
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2016, 14:26 »
jak sie dobrze postarasz to nie powinno zaszkodzic, ale znając zycie to pewno troszke bys był na - , pod jakimś tam wzgledem ale jak masz szkole to proponuje ci isc ale to moje zdanie na pewno bys sie czegoś nauczył i rozwiną w jakimś stopniu.

Pawello93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
kulturystyka czy kick boxing ??
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2016, 14:46 »
jak po kreningu kick boxing'u zjesz dużo węglowodanów spadków niepowinno byc dużo a napierd.... sie zawsze jest dobrze umiec /

Cuper85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
kulturystyka czy kick boxing ??
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2016, 14:48 »
Kulturystyka nie idzie w parze z kick boxingiem, przyjrzyj sie chociaż treningowi zawodnikow KB, masy na nim masakrycznej nie zbudujesz.

Udaraz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
kulturystyka czy kick boxing ??
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2016, 14:58 »
ale zawsze moze dobrze wyglądać dzieki siłce i nauczyć sie bynajmiej tanio nie sprzedac skory ;-) wybór należy do ciebie czy zdołasz i chcesz połączyć te dwa sporty

Vataran1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
kulturystyka czy kick boxing ??
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2016, 15:14 »
musisz zwiększyć ilość wegli w diecie i jeśli bedzie ci zależało to napewno to pogodzisz ja np.
jeszcze gram w klubie w pilke i o masę mi jest dość ciezko ale jakoś idzie

Clark34W

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
kulturystyka czy kick boxing ??
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2016, 15:20 »
wszystko zalezy jak bedizesz ćwiczył na tej siłowni czy na sile, mase, rzeźbę czy na wytrzymalosc... masa raczej odpada bo kb musisz potraktować jako trening areobowy i tam liczy sie wytrzymałość miesni a nie ich sila... zresztą jak sie pozadnie wkręcisz w to to po jakimś czasie zrezygnujesz z czegoś na zecz drugiego //:-D :-D no i przy ulozeniu kb i silka wmiare łatwo jest sie przetrenować no i najzwyczajniej w swiece moze brakować czasu...

Tags: