Autor Wątek: Tanie a dobre bialko do 100 zl wystarczajace na dlugi okres  (Przeczytany 2854 razy)

justyna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mam zamiar kupić sobie jakieś fajne bialko, tylko jak patrze na zastosowanie i na wystarczalność odzywki to mnie szlag trafia bo wychodzi ze trzeba wydac troche kasy a ona wystarczy tylko na okres mniej wiecej 25 dni, prosze was o porade jakie biało mam zakupić zeby wystarczyło na przynajmniej 50-6 dni i zeby nie kosztowało dużo przykaldem choć nie wiem czy dobrym jest egg z megabola bo 2 kg wystarcza na okres 1 dni

0l1ver

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Tanie a dobre bialko do 100 zl wystarczajace na dlugi okres
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2016, 19:26 »
No zły przyklad...fajnie ja kupiłem ostatnio bialko 2kg i mi starczy na max 10-12 dni :Da jest to bialko 80...powiem szczerze ze bialko jest uzupelnieniem diety a na ile ci starczy to zalezy od ciebie.
Ile masz w diecie..bo pamiętaj ze suple są uzupelnieniem diety a nie na odwrot.

justyna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Tanie a dobre bialko do 100 zl wystarczajace na dlugi okres
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2016, 19:44 »
aha a jakie bialko wybrałbyś dla mnie ja waze 8 kg przy bicu 39 mam 17 lat no i nie wiem za bardzo w jakich ilosciach je dawkowac: każdy mi mówi ze nie ma sie co patrzeć na dawkowanie bo nie każdy tyle samo wazy i potrzebuje tyle samo no a ja nie wiem w jakim jestem przedziale i ile mam go brac: jeśli mógłbyś to pomóż mi w dobraniu jakiegoś dobrego bialka oczywiście za przyzwoita cenę

0l1ver

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Tanie a dobre bialko do 100 zl wystarczajace na dlugi okres
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2016, 19:52 »
hm...musisz pomyslesc nad dieta a jak masz toja wpisz to pokombinujemy.
ogólnie 2.2g bialka na kg ciala.
Ale najlepiej zobacz w dziale dieta w podwieszonym poscie Pana LEE.
Tam jest dzienne zapotrzeboanie na B W i T wiec poczytaj.
Bo jak ja ci pisze ze 2.2 g na kg ciała to oznacza ze powinieneś jeść w granicach185g B na caly dzien w sumie również z tymi bialkami z produktow.
resztę doczytaj w tamtym dziale.
Bialka są rozne i ogólnie dobre tylko ze maja swoja cene.
Ja od dziś zacząłem testować OSTROWI WPC8 zobaczymy co bedzi.

justyna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Tanie a dobre bialko do 100 zl wystarczajace na dlugi okres
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2016, 20:05 »
no właśnie tez ostatnio chciałem dostać to bialko z Ostrowii ale nie wiem gdzie ? moze wiesz?

DODAWARKXX

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Tanie a dobre bialko do 100 zl wystarczajace na dlugi okres
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2016, 20:10 »
zamow na ich stronie

Tags: