Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 2881 razy)

HinzSmallw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Pytanie
« dnia: Marzec 18, 2016, 22:53 »
Witam Szanowne Grono : zakupiłem Kre-alkalyn 25 w kapsach,Dextroze 1,5 kg oraz Profi Whey Mass 3,8 kg.
Mam pytanie odnośnie stosowani tych specyfikow.
Na Kre-alkalynie 25 jest napisane ze stosować przed treningiem, do tej pory stosowałem zawsze po treningu.
Na zdrowy rozum powinno sie przed, zeby sila byla wieksza,choc juz nie wiem.Do tego rano na 3 min przed posilkiem, a w dni nietreningowe również rano na 3 min przed posilkiem.
jeżeli brałbym krę alkalyn przed treningiem, to wtedy po odrazu Profi Whey Massa 5 gram.
Dextroza do kre-alaklyn jako transporter.
Mam jeszcze pytanie co do Profi Whey Massa, napisane jest zeby brac 1-4 dawki po 5 g dziennie, a ostatnia dawkę na 1 godzinę przed snem, zawsze myślałem ze odzywki weglanowo-bialkowe nie powinno sie przyjmować o tak późnej porze chyba ze po treningu.Z gory dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam

Silvia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2016, 22:54 »
no bierz gainera 3 x dziennie.
30min po 1 posilku.
po treningu.
i tak o 18.

HinzSmallw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2016, 23:42 »
A krę alkalyn przed czy po treningu ?

Silvia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2016, 00:20 »
przed lepiej.

HinzSmallw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2016, 00:47 »
Dzieki bardzo za odpowiedz,pozdrawiam

MohammedDYH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2016, 01:56 »
Profi Whey Mass to niejest taki typowy gainer zakfalifikowalbym Go raczej do Bulka, procje Wegli i Bialka są identyczne po 22,5 chyba.
W normalnym gainerze masz przewagę Wegli dlatego nie bierze sie go na noc.
To ze pisze na opakowaniu wcale nie znaczy ze musisz tak robic.
pamiętaj ze Gainer niemoze byc podstawa twojej Diety (jesli takowa istnieje) Dlatego możesz walnąć jedna-dwie porcje w okolicach treningu.
Bialko na noc wyciągaj z diety...Co do krety proponuje rano i i po treningu z dextroza, ale sam probowalem cykli z kreta przed i po treningu (zwlaszcza ze masz transportera) ale pamiętaj np.
papa giera powtarza: "bierz rano i po treningu bo kretka musi sie wchlonac" pozdro

Tags: