Autor Wątek: stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje  (Przeczytany 2532 razy)

Sung1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
hej cwiczne od zimi ostanio mialem zmianę palnu,odpoczynek etc,dieta jest.ale osotanio ciezko mi coś zrobić z najszerszym grzbietu,kapturami i naramiennymi czyli poporstu z barkami...moje cwiczenia toPlecy:- podciąganie sztangielki w opadzie.
3 serie 1 8 6- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE wąskim chwytem na Kalatę 3 serie po 10- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE szerokim chwytem na plecy 3 serie po10- wiosłowanie sztanga 3 serie 10,8,8- Martwy ciąg ze sztanga 3 serie 10,8,8,/dziendobryBarki:-Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 3 serie po 10.8.8 powt-Unoszenie ramion ze sztangielkami w lezeniu 3 serie po 1 -Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojąc 4 serie po 10.8.8.6powt-wyciskanie sztangi/stangielki z plecow/z klatki siedząc 3 serie 10,8,8powt.
Kaptury:- podciąganie sztangi wzdluz tułowia 4 serie 8powt.- szrugsy ze sztangielkami stojąc 4 serie 8powt.
co zrobić abym znów ruszył i zaczęło mi to rosnac?

doradcatechhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2016, 12:48 »
ćwiczysz pol roku i mówisz o stagnacji? pamiętaj lepiej, ze z biegiem czasu  mięśnie coraz bardziej przyzwyczajają sie do wysiłku i maleją przyrosty

Sung1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2016, 13:47 »
coś w tym dziwnego?w sumie jak robie plecy to na drugi dzien mam zakwasy i to takie spore tzn ze trening sie udał ,lecz glownie chodzi mi u o najszerszy grzbietu słabo mi sie coś rozwija chyba,no i kaptury... moze i są ale ciezko mi je co raz bardziej rozwijać albo mnie eise tak wydaje :D

Sung1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2016, 19:42 »
Ok to jak juz jesteśmy na fali  to co zmienić w tym treningu?bo chce jechać nim przez wakacje...PoniedzialekKlatka:-WYCISKANIE NA SKOS SZTANGI 3 serie 1 8 8 progresja -WYCISKANIE glowa w dol sztangi 3x10,8,6-WYCISKANIE NA skos sztangielek 3 serie 1 8 6-ROZPIETKI ZE SZTANGIELKAMI W LEZENIU NA ławce plaska 4 serie po 8Lydki: - wspięcia na palce stojąc 4 serie po 10powt.+ODWROTNE wspięcia WtorekPlecy:- MC 4s spore obc- wiosłowanie sztanga 3 serie 10,8,8- podciąganie końca sztangi wasko do brzucha 3s 1 8 6- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE szerokim chwytem na plecy 4 x 10/podciaganiePrzedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss do zalamania- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem ss do zalamaniaCzwartekBarki:-wyciskanie żołnierskie 4 s po 8-Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 3 serie po 10.8.8 powt-Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojąc 4 serie po 10.8.8.6powtKaptury:- podciąganie wzdluz tulowia  3x8- szrugsy ze sztangielkami stojąc 4 serie 8powt.
/z przodu/tyluUda - Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie 10,8,6powt.- prostowanie nóg w siadzie 3x10- ugiananie nóg w lezeniu 3x8PiatekBiceps:-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ławce SKOSNEJ(Z SUPINACJA NADGARSTKA) 3 po 8.-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA stojąc PODCHWYTEM 3serie 1 8 6-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA PODCHWYTEM modlitewnik 3 serie 1 8 6Triceps:-PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA wyciągu STOJAC:-WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI/sztanglieki W LEZENIU/SIADZIE.
3 seri 1 8 6-PROSTOWANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKA W OPADZIE tułowia 3 seri 10,8,6Przedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss lub 3-4 serie po 10- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem ss

doradcatechhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2016, 21:27 »
z biegiem czasu  mięśnie coraz bardziej przyzwyczajają sie do wysiłku i maleją przyrostyskoryguj normalnie plan, nie probuj dawać zadnych priorytetów

Sung1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2016, 21:29 »
no to jest mój plan,zly jest?

Sung1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2016, 22:20 »
a taki fajny?a ten?PoniedzialekKlatka:-WYCISKANIE NA płaskiej szerokim SZTANGI 3 serie 1 8 8 progresja -WYCISKANIE NA skos sztangielek 3x1 8 6-ROZPIETKI ZE SZTANGIELKAMI W LEZENIU NA ławce plaska 3x8Lydki: - wspięcia na palce stojąc 4 serie po 10powt.+ODWROTNE wspięcia WtorekPlecy:- MC 3x8 spore obc- wiosłowanie sztanga 3 serie 10,8,8- podciąganie końca sztangi wasko do brzucha 3s 1 8 6- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE szerokim chwytem na plecy 3 x 8/podciaganiePrzedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss do zalamania- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem ss do zalamaniaCzwartekBarki:-wyciskanie żołnierskie 3x8-Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 3 serie po 10.8.8 powt-Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojąc 3x8Kaptury:- szrugsy ze sztangielkami stojąc 4 serie 8powt.
/z przodu/tyluUda - Przysiady 3s 1 8 6- prostowanie nóg w siadzie 3x10- ugiananie nóg w lezeniu 3x8PiatekBiceps:-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ławce SKOSNEJ(Z SUPINACJA NADGARSTKA) 3 po 8.-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA PODCHWYTEM modlitewnik 3 serie 1 8 6Triceps:-PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA wyciągu STOJAC:-WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI/sztanglieki W LEZENIU/SIADZIE.
3 seri 1 8 6Przedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss lub 3-4 serie po 10- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem sschyba juz lepiej mniej serii,moze jeszcze gdzieś zmienjszyc serwie czy coś dodać zamiast czego itp?

Tags: