Autor Wątek: Kalorie  (Przeczytany 2930 razy)

nurtus0wa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kalorie
« dnia: Marzec 20, 2016, 16:11 »
Witam, czy jest jakas miara kalori na kilogramy ?To znaczy jeśli chce schudnąć 1 kg to ile to jest kalorii ?Dziekuje i pozdrawiam.

Wtr1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kalorie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2016, 20:50 »
tzn ze musisz jeść mniej niz spalasz

nurtus0wa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kalorie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2016, 21:08 »
ile mozna schudnąć tak w 3 dni przy max wysiłku i bez jedzenia tluszczy żale nie ma takiego czegoś jak "1 kg 1 kalori" ?

limoPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kalorie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2016, 22:03 »
Odchudzanie w 3 dni to zal.Jesli masz poważny problem z nadwaga to idź do dietetyka, zapisz sie na basen, chodź na spacery do parku, biegaj.
Takie odchudzanie potrwa kilka tygodni a nawet miesięcy ale efekty są bardzo wielkie.Diety kilkudniowe maja dużo skutków ubocznych.
Za mało w nich witamin co prowadzi do wypadania wlosow, oslabienia, dretwienia ciała itd.
itp.A jeśli chcesz schudnąć niewiele to sport + dieta intuicyjna (mniej tluszczy wiecej warzyw i owocow, zamiast smażonego gotowane, ograniczenie slodyczy itd)

nurtus0wa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kalorie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2016, 00:02 »
Generlanie zalezy mi na zrzuceniu brzucha z max 1 kilo w 4 dni, da sie zrobić ? moze byc nawet niezdrowe, mogę nawet jęć listki salaty zamiast normalnego jedzenia ale musze schudnac, powinno sie udać ?Nie jestem gruby ale akurat brzuch mam maly a chce miec plaski

eteofinupujHe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kalorie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2016, 00:04 »
jak schudniesz kg to nawet tego niezauwazysz bo poprostu zejdzie z ciebie tylko woda...

Tags: