Autor Wątek: ANIMAL PAK a XPand  (Przeczytany 2443 razy)

AshleyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ANIMAL PAK a XPand
« dnia: Marzec 20, 2016, 07:52 »
Czesc wszystkim
zastanawiam sie nad kupnem Animal Pak a XPand chciałbym zeby mi ktoś doradził co brac na masę i powiedział coś o tych 2 supłach a w szczegulnosci o Animal pak

staż 3lata
wiek 18lat
waga 65kg

Goebel1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2016, 07:53 »
Wiec tak:
Kup sobie Xpanda bo masz juz spory staż i jak masz dobra dietę i trening to masa i sila Ci pójdzie
A co do animal pak to są witaminki i na tym nie urośniesz

Pozdro

KALIGP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2016, 07:54 »
staż 3 lata, ale chyba ty nic nie jjesz ... kude człowieku wydaj te pieniądze na dobrego gainera np gain fast gwarantuje ci najmniej 5 kilo dobrej jakościowo masy
jeżeli sie jednak uparłeś to kup xpanda , poczujesz go na treningu mimo ze efekty beda mizerne
jeżeli natomiast stosujesz intensywna dietę , przestrzegasz ja ostro to kup paka gdyż to ci pomoże przetrwać ciezka dietę , i nabierzesz troche masy

AshleyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2016, 08:00 »
człowieczku słuchaj ja ćwiczyłem na rzeźbę i nie mysl ze słabo wyglądam jeśli waze 65kg !!!!!!!!!! GAINER JEM ! a do gainera jak wiesz trzeba kupić supla i nie wyjeżdżaj poza temat

xXxnemgjxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2016, 08:16 »
 PNphpBB2&file viewtopic&p 69984&highlight #69984 #69984

tu pisałeś ze naprawdę to 1,5 roku ćwiczysz ;

qazer_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2016, 08:26 »
a co ty taki nerwowy?
na metce jesteś czy co.%-)?

malusssek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2016, 08:55 »
Animal paka możesz potraktować jak multivitaminke.A na xpandzie musisz urosnąć o ile będziesz mial wartosciowa dietę i dobry trening i sila wejdzie przy okazji.Jak widze twoje zdjecia to teraz staraj sie masowac.Zeby na mysl Ci nie przyszło ze przy takiej wadze chcesz sie rzezbic.

AshleyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ANIMAL PAK a XPand
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2016, 11:04 »
tak jestem nerwowy ale nie biorę koksow i nie bede : tak pisałem ćwiczę 1,5 roku serio a te pierwsze 1,5roku to tak wiesz nie wiedziałem co to sztanga : dzieki malusssek

Tags: