Autor Wątek: konkretna Zmiana Treningu  (Przeczytany 1864 razy)

Roger_Po

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
konkretna Zmiana Treningu
« dnia: Marzec 25, 2016, 13:57 »
Mam takie pytanie, ćwiczę juz około 2lat i tak naprawdę nie mialem jeszcze konkretnych zmian w treningu, wiadomo zmieniało sie jedne cwiczenia na inne ale bez zadnego konkretnego terminu i mam takie pytanie.
właśnie zdecydowałem sie na wziecie HMB i zamierzam zrobić kilku miesięczny cykl i zastanawiam sie nad tym jak podczas brania urozmaicać swoj trening tak zeby był dobry...
jeśli biorąc HMB miesiąc (okolo) i drugi miesiąc (okolo) trzeba zrobić sobie przerwe to zastanawiam sie czy nie było by dobre co 2 miesiące troce zmieniać trening tzn przykładowo podajac klatke
PIERWSZE 2 miesiące - 1). wyciskanie lezac sztangi 4serie. 2). wyciskanie lezac hantle 4 serie. 3). wyciskanie wąskim chwytem 4 serie. 4). rozpietki na linkach
DRUGIE DWA MIESIACE(drugi cykl HMB trening podobny z tym ze zmienione zostaną dwa ostatnie cwiczenia a dwa pierwsze zostaną bez zmian) - 1). wyciskanie lezac sztangi 4serie. 2). wyciskanie lezac hantle 4 serie. 3). Opuszczanie ciężaru za głowę lezac oburacz. 4). rozpietki na hantelkach
TRZECIE DWA miesiące (trzeci cykl z tym ze zmienione zostaną dwa pierwsze a dwa kolejne bez zmian)

CALA ZASADA polegać NA TYM, CO 2 miesiące BEDE zmieniać TYLKO DWA CWICZENIA ALE I TAK każde W SUMIE BEDZIE ROBIONE LACZNIE 4 MIESIACE.

Prosze o porade.
DZIEKI

Dodery1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
konkretna Zmiana Treningu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2016, 14:00 »
Po primo nie slyszlaem jeszcze zeby HMB trzeba było brac w cyklach wrecz przeciwnie to sie raczej przez dłuższy okres bierze, jak ja brałem przez 1,5 miecha to dopiero ostatnie dni widziałem efekty ale kasa mi sie skończyła i na tym przestalem.

a co do zmian w treningu to powiem tak. za dużo kombiunujesz. naucz sie lepiej słuchać swego organizmu. ja tak robie czasem po prostu zamiast wykonać trening wg planu (bo mam takowy zawsze) po prostu coś zmieniam bo czuje ze jeszcze mam sily albo np. czuje ze juz nie ma sensu robić czegoś dla samego robienia. liczy sie jakość a nie ilość i tym sie kieroj w kulturystyce!!!

__________
QUALITY NOT QUANTITY

Roger_Po

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
konkretna Zmiana Treningu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2016, 14:17 »
Czy aby napewno nie robi sie przerw w suplementacji HMB ?? nie powinno byc odstępu 3 tygodniowego pomiędzy jednym a drugim opakowaniem ?

Zhial__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
konkretna Zmiana Treningu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2016, 14:28 »
HMB mozna brac caly czas jak chcesz innowacji w treningu poczytaj o HST

Tags: