Autor Wątek: chude nogi  (Przeczytany 2763 razy)

Whittingg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
chude nogi
« dnia: Marzec 28, 2016, 20:26 »
Witam! mój problem to chude nogi odstające nieco wygladem od tulowia.
ćwiczę je regularnie ale efektem jest jedynie przyrost sily.
Jak ćwiczyć aby zwiększyć masę nog?

Jacinto92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
chude nogi
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2016, 21:04 »
Wrzuć plan jakim dotychczas je trenowałeś, jak długo już je trenujesz i jak często.Aha, no i oczywiście, czy masz jakąś dietę, co bierzesz itd.
daj wszystko.

Whittingg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
chude nogi
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2016, 21:18 »
mój dotychczasowy trening nog:1.przysiady ze sztanga z tylu-4 serie (10x,10x,8x,8x)2.prostowanie nóg na maszynie-4 serie wszystkie po 8 powtorzen3.zginanie nóg na maszynie-4 serie po 84.wspiecia na palce-3 serie po 20staram sie przestrzegać diety- 5 posilkow dziennie dużo węglowodanów i bialkaobecnie nie stosuje suplementacji

Jacinto92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
chude nogi
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2016, 11:03 »
Jak długo trenujesz juz nogi takim planem i jak czesto? Czy inne mięśnie rozwijają sie ? Znaczy rosna Podejrzewam, ze problem tkwi w diecie, bo plan sam w sobie jest normalny.

TMadsen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
chude nogi
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2016, 13:12 »
Jesteś dość wysoki...Z tego co zauważyłem większość wysokich osób ma z tym problem, po prostu ich nogi wyglądają smuklej.
Ale to nie znaczy że z tym nie da się nic zrobić! To jest bardzo duża partia i wydaje mi się że powinieneś przynajmiej jedno ćwiczenie więcej robić.I bardzo pilnować techniki... musisz czuć mięśnie, bol i zmęczenie.Rob wszystko dokładnie i powoli.a jak napiszesz więcej szczegułow to zobaczymy co dalej

Jacinto92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
chude nogi
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2016, 14:26 »
zwiększanie ilosci cwiczen to nie jest odpowiedz na brak masy.

TMadsen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
chude nogi
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2016, 14:29 »
Ale 3cwiczenia na uda to troche malo.Mysle ze musi im dac troche wiecej w dupę bo jeżeli teraz nie rosna to moze musi troche je bardziej zmęczyć albo za mało dkladnie robi cwiczenia... no sprobowac coś dorzucić moze...Z praktyki wiem ze te 3 cwiczenia to jest za malo.
Ale ok wszyscy z moim zdaniem nie musza sie zgadzać

Jacinto92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
chude nogi
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2016, 15:50 »
Poczekamy aż się wypowie w kwestii stażu (oczywiście chodzi o nogi). Na samą część udową ma 12 serii, jeśli wykonuje je dosyć intensywnie, bez dużych przerw to powinny mu w pełni wystarczyć, nie ma przecież długiego stażu.

TMadsen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
chude nogi
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 29, 2016, 18:15 »
według mnie po 7 miechach treningu to nie powinien sie spodziewać wielkich wynikow.Bedzie mial wiekszy staż to i techniki nabierze i masa pojdzie.
Tak mysle

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
chude nogi
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 29, 2016, 18:19 »
Ale jeśli chodzi o nogi to nie potrzeba dużo czekać aby zobaczyć efekty.

Tags: