Autor Wątek: Posladki  (Przeczytany 3878 razy)

krysteekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Posladki
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2016, 21:01 »
MARYANNE ale ty sie madry od kilku dni zrobiles.Zadzisz sie ...... jak jakiś .......

Kingsburrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Posladki
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2016, 21:05 »
Ch3opak spokojnie...

Dzieki za wypowiedzi.

Jesi chodzi o poduszki to wiem, że pod nie trzeba w3o?ya nogi. Mimo, że nigdy nie ćwiczyłem dolnych kończyn to kilka razy dosiadałem tego? sprzętu jakiś czas temu.

Ale mam jeszcze jedno pytanie

ogólnie ponad po3tora roku nie ćwiczyłem. Przez ten czas schud3em 1 kilo. Z 3ap mi poschodziło ok 3,5 cm. ogólnie spadek masy zauważalny jest na całym ciele wiec także i na nogach. Chodzi mi o to, że wreszcie chce zaczaa ćwiczyć nogi. Ale nie wiem czy już zaczynaa - kiedy jeszcze nie odzyskałem nawet po3owy ogólnej masy ciała ktoa straci3em czy moze póki co ćwiczyć jak kiedyś czyli nie pakowac nog. I poczekać az troche przytyje wiec i nogi dojdą do siebie i wtedy zacząć je tyrac. Czy moze od razu juz teraz zaczac. Nie wiem czy to jest jakas roznica. Mysle ze za 2-3 mce i nogi troche nabiorą masy nawet jak ich nie bedae cwoczyl i wtedy moze zacząć czy nie zwlekać i juz to robic. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.

MalkolmPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Posladki
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2016, 21:07 »
ćwicz całe cia3o o drazu
najlelpeij treningiem obwodowym
żeby ma poczatku nie bola3o tak bardzo 8)nie ma żadnych przeciwskazan, żeby robią nogi od poczatku

Kingsburrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Posladki
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2016, 21:11 »
wiem chodziło mi o to ze czy z perspektywy np pol roku jest jaks roznica jak najpierw przytyje i zacznę nogi ćwiczyć czy jak od razu bede je ćwiczył

MalkolmPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Posladki
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 30, 2016, 21:13 »
jedyna roznica to taka że te nogi beda po3 roku 'do tyłu' za reszta ciała
a na tym ci z pewnością nie zależy 8)

Kingsburrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Posladki
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 30, 2016, 21:16 »
?le sie wyraziłem nie chodzi mi ze pol roku nie chce ćwiczyć nóg tylko powiedzmy po 3 miesiącach zacac je ćwiczyć jak dojdą do siebie.
Mam taki oprgaznim ze jak schuidne to po ok 3 mcach cwiczen ogólnie nabieram masy 6-1 kg i wtedy myślałem je cwiczyc. no ale zrobie chyba jak radzice zacznę ćwiczyć od razu. w końcu nigdy ich nie ćwiczyłem

a z tym pol roku chodziło mi ze ol roku ćwiczyłbym gore a nogi po 3 mcach czyli ok 3 mcy (z perspektywy pol roku)

dzieki pozdrawiam

Tags: