Autor Wątek: Zamawianie Ostrowii  (Przeczytany 2772 razy)

mitnick81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Zamawianie Ostrowii
« dnia: Kwiecień 06, 2016, 09:50 »
Na stronie Ostrowii zrobili teraz formularz zamówień na WPC-80, wypełniłem go ponad tydzień temu i jeszcze nie dostałem przesylki, słyszałem ze niektórzy z was zamawiają wysyłając zamowienie na maila i chciałbym zapytać czy ktoś kto wypelnial tylko formularz dostał juz paczkę ? (nie dostałem zadnego maila potwierdzajacego )

A przy okazji chce zapytać jak łączyć Ostrowie z mass xxl, massa bede brał 1,5h przed treningiem 50g i po 50g ,a w dni nietreningowe 40g dwa razy miedzy posilkami. Wiec ile przy tym powinnienem brac Ostrowi? Jedna porcje słyszałem ze dobrze brac rano, ale nie wiem jak to zrobić z druga, czy brac razem z massem, na noc czy moze miedzy posilkami ?

Tadeusz1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2016, 10:33 »
bialko bierz na noc.
a mass tak jak tam pisze ok3 razy dziennie 50g
ja osobiście nie zamawiałem jeszcze wpc, ale słyszałem ze sie długo czeka na paczke.

Alfonzooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2016, 10:57 »
Kurde, szkoda ze tak późno dostarczają ta ostrowie chciałem miec przed swietami :evil: ze tez nie wiedziałem wczesniej ze tyle trzeba czekac... POZDRO FOR ALL

VICKEY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:02 »
normalnie od dnia zamowienia do odbioru na poczice mija ok 7dni, teraz Pana Darka co sie zajmuje wysyłkami nie ma dlatego dluzej trwa realizacja zamowienia

Kirby_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:28 »
a co myslicie o kupowaniu ostrowii na allegro? chyba tyle samo kosztuje co na stronce fitmy

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:53 »
o ile ktoś ci nie wciśnie serwatki białkowej zamiast bialka serwatkowego (to pierwsze prawie nic nie daje, a ma dużo laktozy, wiec jak sie nie znasz to możesz sie obrzerac jakimś syfem i nawet nie wiedzieć , szczególnie trzeba uważać jak ktoś pisze ze przesypuje z wiekszego opakowania i wysyła ci nie w oryginalnym)

Kirby_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2016, 13:32 »
są w orginalnych opakowaniach, chyba po pol kilo, jeśli chcesz to wejdź na allegro i luknij

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2016, 14:27 »
no to jeśli tylko jest taniej niz z ostrowii to kupuj

jesenia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2016, 14:42 »
ja czekalem około 2 tygodni, moze wiecej...........

Thorsten_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2016, 14:53 »
Witam.
Ja zamawiałem bialko z ostrowii.
Zamowienie złożyłem właśnie przez ten formularz potwierdzenie przyszło mi po około 9-ciu dniach a paczka po 12.
;(

Tadeusz1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2016, 15:43 »
to troche długo trzeba czekać na bialko z ostrowi, jak zamówiłem odzywki przez neta to w 2 dni przyszly

Jasmin_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2016, 15:59 »
ja tez zamawiam w sklepie z odzywkami ostrowie - po 15,5 za 0,5 kg plus wysylka - i mam w dwa dni w domu a nie jak z ostrowii dwa tygodnie trzeba czekac.

Tadeusz1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zamawianie Ostrowii
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2016, 16:06 »
widzicie chłopaki nie kupujcie bezpośrednio ze strony ostrowii jest wiele roznych sklepów z odzywkami które oferują ten produkt.

Tags: