Autor Wątek: Trening tricepsow !  (Przeczytany 8425 razy)

xXxSlyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 07, 2016, 21:27 »
a wsciekly 21 to mój ziomek i to on pisał bo go wywalili

xXxSlyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 07, 2016, 21:28 »
a tak wogule to mysle ze ma sie czym pochwalić bo zrobił to na 3 cyklach z superki a jeżeli wiesz to superka ma sterzenie 25% czyli np 1 razy lzejsza od takiego omnadrenu i uważam ze jest to dobry rezultat i wsciekly ciezko pracował na te 47cm zwłaszcza ze jest typem Ektomorfika

AulayFoq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 07, 2016, 21:31 »
Ja znam takiego goscia....moj trener na siłowni jest zawodowym kulturysta ćwiczy 2 lat !! i nie koxi jest malej wagi ale w Rzeszowie w jego wadze nie ma silniejszego goscia!! był na okładce kulturytyka i fitnes.:D

Karenek101

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 07, 2016, 21:49 »
AulayFoq jak sie nazywa twój trener ?

wsciek3y21 tak juz ma że ma bana na każdym forum, no ale jest wciek3y : w 5 lat zrobiłem biceps z 29 do 43 , na sucho, 8 cykli z kreatyny

może i nie urośnie do 45 trudno . mnie to w zupełności wystrczy
z tym że bic robiony na sucho nie jest narażony na takie spadki jak ten spompowany na soku

xXxSlyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 07, 2016, 22:34 »
jak mi nasikasz w kubeczek to bede wiedział czy na sucho a tak wogule to mię to interesuje sam piszesz plus za przyznanie sie jeszeli kogoś oszukujesz to tylko siebie mię nie łatwo przekonać każdy mówi coś takiego
AulayFoq mam pytanie skąd ty możesz wiedzieć czy on nie koxowal jak trenuje 2 lat dziwne zeby jechał na cyklach przez caly okres treningów mógł koxowac jak ty sie jeszcze nie urodziłeś (nie wiem ile masz lat)

Tags: