Autor Wątek: trening 3 dniowy.  (Przeczytany 2105 razy)

AnodeF

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
trening 3 dniowy.
« dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:18 »
niedługo zaczynam trening na masę bo teraz przez 3 tygodnie robie ogolny.Mam takie pytanie bo zamierzam chodzić 3 razy w tygodniu na siłkę bo na wiecej mi czas nie pozwala i w zwiazku z tym jakie znacie kombinacje jeżeli chodzi o rozkład tych 3 dni siłki na tydzień tak zeby było dobrze???

Elyse_Chartr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:18 »
poniedzialek, sroda, pićtek

degdaille_61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:20 »
przyklad:Iklatka bicepsII barki nogiIII plecy triceps

AnodeF

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:24 »
A czy mogę chodzić na siłkę w takim systemie 3 dniowym:poniedzialek,sroda,pićtek normalnie jak nie mam studiow a jak ide na studia w pićtek bo studiuje zaocznie: poniedzialek,sroda,czwartek.Moge tak chodzić w pierwszym i drugim przypadku?

Rebecca68

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:36 »
możesz oczywiście //:-D :-D Pozwalam Ci //:-D :-D a co do rozkładu ćwiczonych partii miesni podpisuje sie pod zdaniem degdaille_61Ja!

AnodeF

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:47 »
Aha jeszcze pytanko.Czy godziny posilkow i treningów musza byc codziennie o tych samych godzinach?(oczywiscie wtedy kiedy mam te treningi i posilki),czy moze byc tak ze w jeden dzien trening o innej godzinie a w następny o innej?,tyczy sie tez posilkow.Czy pierwszy i drugi sposob jest ok????czy tylko jeden?.Jak tak to ktory.poradzcie zeby było prawidlowo.dzieki

b0zus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:49 »
Sniadanie - 5.30II sniadanie - 5.35glodowkaobiad I - 12obiad II - 14.39obiad III - 17.15 po telexpresiepodwieczorek (galaretka co dba o stawy twe) - 19.00kolacja - 22.76nocny atak na lodówkę - bezcennyNajlepiej jak będziesz wszystko robił w podobnych porach, ale jak troche Ci sie coś przesunie, to nic nie szkodzi... najwyzej umrzesz

degdaille_61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
trening 3 dniowy.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:49 »
najlepiej jak bys trening mial o tej samej zawsze godzinie ale nie za pozno, no a co do posilkow, to wszystko zalezy o której wstajesz

Tags: