Autor Wątek: Odstawienie  (Przeczytany 1976 razy)

aadaqqNyss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Odstawienie
« dnia: Kwiecień 15, 2016, 15:35 »
Witam!Mam dwa pytanka:1)Koncze właśnie cykl metka(5 tyg.,4x5mg/dziennie)jest on moim pierwszym i chcialbym,zeby był on moim ostatnim cyklem.mam wiec pytanko-czy przyrost mojej masy bedzie przebiegał w takim samym stopniu rozwoju,jak przed cyklem,oczywiscie z dieta i suplami,czy bedzie on jakoś zahamowany?2)Chcem sie odblokowac,zeby nie było dużych spadkow,ale nie mogę dostać u siebie Clomidu,a mam tylko Tribulusa(z Activita),watpie zeby mi to starczylo,moze moglibyście mi coś polecieć co mógłbym sobie zapodać na odblokowanie? Dodam ,ze powoli kończę ten 5 tydz.,od paru dni wcinam mono,a przez caly cykl:cynk(dzieki niemu nie było takiej retencji wody),filomag B6,vit.C,Vitaminum B compositum,Omega-3,Sylimarol,..bialko,BCAA,Tauryne,caly czas trzymana dieta.Przyszlo 5 kg masy-moze komuś przydadzą sie te wiadomosci do odpowiedzi na moje pytania //:-D :-D /Z gory dzieki za odpPozdro

Mingay1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
Odstawienie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2016, 21:14 »
tribulus,zma,creatyna no i dieta //:-D :-D i nie bedzie problemów

xXxMikelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Odstawienie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2016, 21:25 »
mrm natural-v

Bucklin-93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Odstawienie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2016, 11:18 »
1.- Juz nic nie bedzie tak jak przed cyklem 2.
- uważam ze jakiś porządny wyzwalacz testosteronu wystarczy na odblok po takim cyklu . Mono jest jak najabrdziej ok !

aadaqqNyss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Odstawienie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2016, 11:37 »
1.- "Juz nic nie bedzie tak jak przed cyklem " - co to ma znaczyc?Czy jak znów zacznę ćwiczyć na such to juz nie mogę sie spodziewać zadnych efektow?PS.Thx za odp

xXxIeshaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Odstawienie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2016, 14:06 »
efekty slimaczane //laugh.gif :lol: laugh.gif /

InemoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Odstawienie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2016, 14:16 »
Jak wyzej.
Nie inaczejPS.
xXxMikelxXx... odezwij sie na meila.
Mialem format C i wszystko utracilem //:-D :-D /

Tags: