Autor Wątek: Trening na mase  (Przeczytany 5058 razy)

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 17, 2016, 12:59 »
nie pytam sie ciebie sterydzie !! ( NoriratGree ) bo jesteś chory psychicznie.
normalni ludzie nie nabijają sobie postwo zeby byc wywyższonym :? ty to robisz nagminnie.
nikt normalny w ciągu 4 dni nie nabija 1 postów !! : : dlatego cie zabieraj głosu w moich postach bo nie mam zamiaru ciebie słuchać !! :roll:

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2016, 13:02 »
to juz chyba wiem o o chodzi z buterflajem :D 8) ale wiecej rozwinięć tego cwiczenia bardz omile widziane :D:D 8) 8)

BELIAS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening na mase
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 17, 2016, 13:07 »
NoriratGree ale madra druga sugestia !! po co komuś każesz edytować jak sam tego nie robisz ...tylko spamujesz spamujesz i szpamujesz zgadzam sie z ogorem !! a to pomógł to chyba on ci dal bo ty nic madrego nie wnosisz na to forum !!
NoriratGree i Ogor zachowujecie sie jak 10latki !! a moze tyle lat macie ...Ogor nie pisz na niebiesko NoriratGree nie spamuj

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2016, 13:11 »
PONIEDZIALEK  KLATKA  1. wyciskanie sztangi na skosie w gore- 4s  2. wyciskanie sztangi na płaskiej ławce- 4s  3. butterfly- 3s  

WTOREK  PLECY & KAPTURY  1. podciąganie sie na drażku nachwyt 3s  2. wiosłowanie sztanga (podchwyt) 3s  3. ściąganie drażka wyciągu gornego neutralnie lub wasko podchwytem - 3s  4. wiosłowanie hantlem jednorącz - 3s  5. prostowanie tu3owia 3 x max  6. szrugsy z hantlami lub sztanga 4s  
CZWARTEK  TRICEPS  1. francuskie wyciskanie sztangi le?ac 3s  2. papki na poreczach 3s  3. prostowanie na wyciągu podchwytem 3s  
BICEPS  1. modlitewnik 3s  2. uginanie przedramion ze sztangielkami z suplinacja 3s  3. m3otkowo siedzac- 3s  

PI!TEK  NOGI  1. przysiady 3s  2. prostowanie na maszynie 3s  3. uginanie na maszynie 3s  4. wspięcia na palce ze sztanga 6s - tu rob max. powtórzeń  BARKI:  1. wyciskanie sztangi zza karku 3s. na zmianę z:  2. unoszenie hantli w bok stojąc 3s  3. unoszeniehantli w opadzie tu3owia 4s (tył barkow)  wprawdzie dzie? wczesniej był tric, ale mysle, ze problemów z wyciskaniem nie bedzie  
stosuj progresje 12-10-8 powtórzeń

czyli stosując ten plan bede mógł miec duze przysrosty i bede nabierał masę jak trzeba ?? :> jeśli ktoś stosuje taki plan to napiszcie jakie efekty byly po jego lub jakie są w trakcie jego stosowania ??

NEWBIGIN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening na mase
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2016, 13:33 »
ten plan jest mojego autorstwa (wszelkie prawa zastrze?one)
plan ten u3o?y3em pod siebie.
bdb mi sie ćwiczyło.

to czy będziesz nabiera3 masy nie zależy tylko od tego planu lecz także w wielkiej mierze od od?ywiania.

obecnie już nim nie trenuje, bo zmieni3em plan na si3owy, który pomogł mi u3orzya Wolf.

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2016, 14:28 »
a uroslo Ci coś ?? :D:D

NEWBIGIN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening na mase
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2016, 16:10 »
tak - środkowy palec u nogi :lol:

mam taka genetyke, że łatwo lapie mase.
podczas tego treningu ros3em tak jak zawsze przy treningach masowych.

nie mogę stwierdzia, ile Ci przyjdzie miesni, bo nie jestem wrozka.
każdy organizm reaguje inaczej na różnego typu bod?ce - kwestia genetyki.

stosuj ten trening i jedz:
b - 2g/kmc
w - 5-7g/kmc
nnkt - 1g/kmc

wtedy przyrosty beda - chyba, ze masz kiepska genetykę

szybkiarekc55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Trening na mase
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 17, 2016, 17:14 »
ja stosuje ten plan ale dopiero od tygodnia i fajnie sie ćwiczy oby tez masa dobrze szala

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 17, 2016, 18:30 »
zmieniłem troche ten blan bo nie był on zabardzo dobrze rozmyslany moijm zdaniem, rozpisze tu dni jakie zmieniłem i jakie partie a później napisze cwiczenia:

Poniedzialek - KLATKA I TRICEPS
Wtorek - PLECY I KAPTURY
Czwartek - BICEPS I BARKI
PIATEK - NOGI

nie wiem czy mozna coś dodać jeszcze a jeśli tak to prosze o napisanie czegoś

NEWBIGIN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening na mase
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 17, 2016, 18:31 »
plan ten był bardzo dobrze rozmyslony, ale pod moja osobe.

na twoim miejscu nie robiłbym trica po klacie, bo podczas robienia klaty mocno pracuje tric i nie będziesz miał siły na jego trening
tyle z mojej strony

dezerter

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening na mase
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2016, 19:01 »
Wiesz ETYL, że twój plan jest wrecz identyczny do mojego.
Obmysli3em go po3 roku temu.
Ro?nice niewielkie, ale ćwiczy mi sie super.
Bya może to telepatia :D

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2016, 21:32 »
mnie bardz odobrze ćwiczy sie triceps w dniu z klatka a z bicepsem barki wiec wydaje mi sie ze jest ok. Mam tylko troche zastrzerzec bo według twojego planu w poniedzialek na klatke jest bardzo mało cwiczen tak samo jak na biceps w czwartek. nie wiem ale dodałem do tego wiecej cwiczen i rnarazie wszystko ok bo ćwiczę juz wedlugo tego planu dzisiaj kaptury i plecy chciałem sie tylko dowiedzieć co oznaczają niktore pnazwy bo są dla mnie niezrozumiale 8) mianowicie :

1. wiosłowanie sztanga ( podchwyt )
2. ściąganie drazka wyciągu gornego neutralnie lub wasko podchwytem ??
3.wioslowanie hantlem jednorącz
4. szrugsy z hantlami lub sztanga

chciałbym tez rozgraniczyć które cwiczenia są na plecy a które na kaptury :D z gory dzieki i pozdro :D

I czy do tego treningu mozna by włączyć cwiczenia na dolne partie klatki ?? :> (tj skos w dol )

BELIAS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening na mase
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2016, 21:56 »
Dziwny z ciebie koles...jak jesteś znawca i zmieniasz b.dobry trening etyla na jakieś badzeiw dodając wogle nie potrzebne cwiczenie to chyba sam powinieneś odpowiedzec sobie na to pytanie !!! a co do tych cwiczen o które pytasz to tu masz wysztki cwiczenie http://www.kulturystyka.pl/atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 17, 2016, 22:50 »
dzieki za link a co do treningu nie wydawał mi sie dobry wiec go zmieniłem a pyttam sie czy tak tez jest dobrze bo nie wiem czy ktoś z was laczy tak jak ja

marololo-De

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening na mase
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 18, 2016, 00:16 »
bo dokładnym przemysleniu postanowiłem ze ten plan który mi napisałeś drogi ETYLU jest dobry wiec postanowiłem ze bede nim ćwiczył :

chciałem sie tylko dowiedzieć jak z ciężarami do tego bo nie wiem zabardzo jak dobierać te ciężary

Tags: