Autor Wątek: masa dla mnie? - po zmianie  (Przeczytany 1231 razy)

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
masa dla mnie? - po zmianie
« dnia: Kwiecień 18, 2016, 11:34 »
ćwiczyć bede już 3 razy w tygodniu, z jednym ale. mogę ćwiczyć w takie dni: wtorek, oroda, pi1tek, sobota. w niedzielesi3ka nieczynna, w poniedziałek 2 w-f, a w czwartek 1 w-f. brzuch bede ćwiczyć w domu, ale niekoniecznie : u3o?cie mi programik na mase? przyrzekam że dużo czytalem, ale go..kupe zrozumiałem tak wiec brzuch niekoniecznie, masa na wszystkie mięśnie (łydki też), a przedramiona ja chce mieć najlepiej zmasowane (ulubione mięśnie i chce je mieć duże) tak wiec wybierzcie jakieś tam dni i partie ćwiczone wtedy w31cznie z seriami, powtórzeniami i czasami odpoczynku??

chcai3bym jeszcze nadmienia, że mam dostęp do maszyn, a w sobote mogę sie wymeczya bardzo (niekoniecznie) a co do przedramion, to mogłbym je ćwiczyć na każdym treningu? co do uginania ramion ze sztangą (biceps), to podczas ćwiczenia boli mnie coś wnadgarstku (albo źle chwytam, niewiem), ale przy innych nic mnie nie boli, wiec chciałbym to ćwiczenie zamienia na sztangielke. przy reszcie ćwiczen jest ok, nadgarstek mnie nie boli. mogę robią martwe ciągi, bo wcześniej dużo w domu ternowa3em na prostowniki i brzuch (to mam silne). do tego rozciąganie przed, podczas i po treningu.

Terence1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
masa dla mnie? - po zmianie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2016, 13:22 »
zaproponuj coś - u3o? sobie - podstawa to trening instynktowny, my możemy coś ewentulanie zmodyfykowaa - dooc duże ciężary - przerwy miedzy seriami 90-15 s - nie za dużo ćwiczen na jedn1 partie- partia raz w tygodniu...

Tags: