Autor Wątek: zestaw Uniwersal ;D  (Przeczytany 2379 razy)

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« dnia: Kwiecień 23, 2016, 16:38 »
co sadzicie o poloaczeniu Animal Pump + Animal Max + Animal Pak.
Cena nie gra roli chodzi mi o samo polaczenie tych specyfikow;p  moja masa to ok 82kg wzrost 180cmstaz 1,5 roku z przerwa w wakacjecel masa!!!  prosze o opinie;

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2016, 17:29 »
ile masz lat?

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2016, 17:49 »
17,5;ppowiedz co sadzisz o stosowaniu tego w moim wieku, ale powied także ogólnie co sadzisz o takim polaczeniu.  czekam na opinie

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2016, 20:10 »
a co brałeś wczesniej?

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2016, 20:28 »
ostatnio nie brałem nic, a przed wakacjami mialem cykle m.in.
z mono+gainer CP+ mono+ gainer, XP+ protein complex + amionkwasy  oczywiście przerwy miedzy cyklami ok 5 tygodni

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2016, 21:41 »
a pakstorm+shock, jeśli chcesz juz pumpa to kup KA efx a (najlepiej w plynie, daje mocniejszego kopa niz proszek czy kapsy)bialko gainerglutaimna

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2016, 21:46 »
a jakbym kupił pak+ storm+ shock+ bulk+ olimp L-glutamina MC ;  jeśli to jest dobra opcja to powiedz mi ile powinien trwać cykl na takim zestawie??

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2016, 21:56 »
jakoś te bulki mnie nie przekonują do siebie no ale to sprawa osobista..widze ze masz kasę jak stawiasz na takie odzywki wiec nie baw sie w olimp tylko kup coś z wyższej polki gl-6 a jak nie chcesz kupować czegoś drogiego możesz ew zostać przy tym6 tygodni

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2016, 22:34 »
ogólnie z kasa nie jest tak kokosowo, ale wychodzę z zalozenia ze lepiej uzbierać hajs i zrobić konkretny cykl niz za grosze szprycować sie nie wiadomo czym;p ale to juz sprawa indywidualna;  a mam pytanie jeszcze jedno;p  czy podczas cyklu na masę nie bedzie przeszkoda branie jakiegoś fat burnera, bo mam troche problem ze zrzuceniem fatu- nie jest go duzo, mięśnie są widoczne, ale wogule nie ma definicji bo jednak troche tego tłuszczyku jest;  czy lepiej fat burnera wziasc w innym okresie niz wyzej napisany cykl??  i wielkie dzieki iduesazonizP41 za te wszystkie rady;

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2016, 23:07 »
sory za zaśmiecanie ale zapomniałem zapytać czy w moim wieku te odzywki  (chodzi o storm shock i pak)  nie wpłyną negatywnie na mój organizm??  bo nie chciał bym za te kilka kg wiecej potem miec problemów ze zdrowiem.   jak sadzisz czy nie jest to przesadaż?  chodzi mi o stosunek nakładów finansowych do efektow, ponieważ jak wiesz nie kupuje sie tego dla szpanu ze sie ma odzywki tej czy tamtej firmy, tylko dla efektow, wiec sadzisz ze warto??  oczywiście zdaje sobie sprawę ze zalezy to od wielu czynnikow)genetyki treningów itp) ale chodzi mi o takia orientacyjna odpowiedz;p

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2016, 23:55 »
jeśli będziesz przestrzegać diety to da efekty, moim zdaniem wartojak by miało jakieś skutki uboczne zapewnie nie było by to w sprzedarzpo takim cyklu zrob sobie jakieś zejscie na inne odzywki a później na lato wez sie za ciecie

TiffanyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zestaw Uniwersal ;D
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2016, 03:45 »
wiec tak zrobie;D  wielkie dzieki za wszystko iduesazonizP41 ;

Tags: