Autor Wątek: jak kreta nie dziala  (Przeczytany 4628 razy)

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« dnia: Kwiecień 26, 2016, 19:03 »
jak myslicie chłopaki czego warto sprobowac jeśli na goscia nie podziałało pol kilo mono z 3 tabs tauryny i 3 kg carbo ;p mimo ze gosciu ma dietę lepsza od niejednego tu na forum.

Antonio1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2016, 19:06 »
jeżeli nawet z dieta nieprzytyl to ma chujowa dietę a napewno nie lepsza ode mnie bo to niestety niemożliwe ; Hmmm... kreta nie dziala, ostatnio częste zjawisko.
Na mnie tez CP nie działał a to jedyna kreta jaka jadlem, wszystko zawdzięczam diecie a nie mogę chyba narzekac.
Ale moje zdanie co zrobić z tym jak kreta nie dziala przewiduje 2 opcje:1.
sięgnąć po ssą ( tak jak ja ) 2.
probowac dalej mocniejsze krety

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2016, 20:13 »
to trzeba sie zastanowic, moze ta kreta byla zbrylona, a jeśli brał krete pierwszy raz i tez nie zadzialalo, to jest tu coś nie tak, moze brał za male dawki,  jeśli kreta nie dzial w przypadku mono to nie bierze sie 10g tylko 15-20g i sie nasyca przez pierwsze pare dni jeśli w tym przypadku tez nie dziala, to masz problem bo jesteś w tym % ludzi na których to poprost nieskutkuje.Aby sie upewnić ze nie dziala trzeba brac duza ilość krety i wtedy będziesz wiedział czy dziala czy nie w 100%, ja wziął bym wiecej niz 1 rodzaj krety, zmienił bym firme, i wtedy jest pewność w 100% ale to sie zdarza rzadko.
I co wtedy - dieta + inne zabawki + wiadomo co

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2016, 20:33 »
co znaczy nie podzialalo? brak przyrostów czy pompy czy wzrostu sily  czy wytrzymałości czy wszytskich elementow?

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2016, 21:03 »
znaczy ze nic, sila troche poszła mu ale nic nie przytyl, nic.
a brał spore dawki.. chyba kolo 15 gram dziennie.
a co do diety Antonio1973 to mowie serio, gosciu ma zarcie jakiego nawet ja mu zazdroszcze.. towary wszystkie z górnej polki i to w dowolnych ilosciach.. je porzadnie.. starzy jak zaczął ćwiczyć powiedzieli ze mu kupić wysztsko czego bedzie chciał byle sie nie brał za odzywki i ine rzeczy.. no ale i tak sprobowal mono.. i nie poskutkowalo.. a to był pierwszy raz.. a diete, uwierz mi.. zajeb*** ma.kreatyna nie byla zbrylona ani nic.. wszystko było z nią ok, termin i ogolem.
pachniała jak kreta ;p i nie czekal jak niektóre mundzioly po wymieszaniu jej z woda ;p chłeptał jak szalony ale mowie, nic a nic.sam byłem w szoku.
pzdr;

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2016, 21:20 »
no to jednak sila troche poszła %-)nie przytył bo mial za mało kalorii, choć w pierwszym tygodniu lub dwóch mimo to waga powinna skoczyć z 1kg tylko po to zeby po cyklu wrocilado normy niech je wiecej to masa pójdzie i bez krety, a ze sila rosnie słabo to wina treningu lub ewentylanie regeneracji

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2016, 21:37 »
to jednak, ta kreta dzialala, jak poczuł ze coś rudzylo z sila, pewnie któryś z czynnikow podanych przez joony mial na to wplyw, albo spodziewał sie cudow, ale rzeczywistość byla inna i tu mi sie wydaje jest ,,caly pies pogrzebany" Pozdro

Antonio1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2016, 21:49 »
a co do diety Antonio1973 to mowie serio, gosciu ma zarcie jakiego nawet ja mu zazdroszcze.. towary wszystkie z górnej polki i to w dowolnych ilosciach.. je porzadnie.. koleś ma niby zajebista dietę a przez 6 tygodni nic nie przytyl.
Moze miec dobre składniki ale dietę ma chujowa bo z dieta idzie robić masę nie tylko na krecie czy ssą

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2016, 22:35 »
hmm, Antonio1973 masz racje ze dieta jest najważniejszym skladnikiem, ale to nie znaczy ze tylko dobrze jesz i juz rośniesz 'smiech' moze chłopak ma zla genetyke, napewno jest tak ze jak na poczatku ćwiczysz to ci wszystko super rosnie nawet bez diety, ale potem juz tak łatwo postepow nie ma, i wtedy bierze sie kreatyne, a potem juz krete bierze sie cyklicznie 3-4 razy w roku max

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2016, 22:41 »
eehh.. i gadaj tu z ludzmi, mowie ze lepek ma zarcie porzadne.. kolo wazy 6 kg, a kalorycznie wcina na poziomie 8 kg.
olive pije do posilkow jak herbatke.. a co do genetyki to z tym napewno troche racji bedzie, z natury jest szczuply, na poczatku mu poszło jak zaczął ćwiczyć kolo 5 kg, a teraz nawet z ta kreta nie chce isc do przodu.
przejadł 5 kg gainera nawet dodatkowo do swojego zarcia w ciągu miesiąca i tez nic mu nie dalo.  p.s.
troche mnie rozwalają te odpowiedzi.. skoro mowie ze dietę ma ok, to po co mi piszecie niech je wiecej, wiecej to juz sie dosłownie nie da.
poza tym wiem ze ma dobra bo sam jestem obeznany w tych tematach, gdybym mial problem z jego  dieta nie tu bym pisal, ale widze zawsze znajdzie sie na tym forum ktoś do którego sie pisze, ze wszystko ok, a ten odpowie niech je wiecej.. no rozbraja mnie to.
zresztą brak mi slow.. widze chyba sam zacznę szukać dla niego jakiegoś wyjscia, bo to co z tym temacie mnie juz smieszy.. "niech je wiecej, ma hujowa diete, do kitu regeneracja,zly trening" czy wy nie możecie czasami zrozumiec,ze wsyzstko sie robi jak należy a nawet i sie stara lepiej a mimo to nic sie nie dzieje?? takie to trudne ??  sam nie mam zajebistej genetyki, i mogę sie zarzynać na silce, spać resztę dnia i nic nie robic, nie ruszać sie i wpieprzać tyle co sie tylko zmieści do zoladka.. a mimo to nie zrobie nawet kilograma w ciągu miesiąca z gainerem kolo boku.. ja sięgnąłem po saa.
ale on nie chce, dlatego sięgał po krete, ale mu nie wyszlo.
ale faktycznie ciężkie do zrozumienia, jak cholera..

Antonio1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 26, 2016, 22:59 »
Jak nie przytył nic przez 6 tyg na diecie, ktora wynosi kolo 1500kcal wiecej niz jego zapotrzebowanie to robi Cie w chuja bo to kurwa niemozliwe, nawet jakby mięśnia nie zrobił to by go zlalo.
Znam sie na tym wiec mowie Ci, ze w ciula coś albo Ty albo on leci z tym zarciem

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2016, 10:37 »
Leigh-C583 najlepiej podaj koledze adres forum i niech sie zarejestruje i opowie nam wszystko, nie mow ze nie moze bo jeśli zalezy mu na tym zeby w końcu ruszyć z miejsca  to na pewno jakoś mu sie to udai uwierz ze albo coś tu nie gra i to mocno albo chłopak ma poważny klopot z tarczyca..aha, zdjecie całej sylwetki tez mile widzianie nie denerwuj sie, wszyscy chcą pomoc

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:40 »
jak juz kiedyś ktoś napisał kolega to, kolega tamto, a każdy wie o co chodzi 'ostr'

Antonio1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:47 »
hehe

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:49 »
Jak gosc ma dietę jadł gainera i kreatynę to coś jest nie tak z jego organizmem, w diecie ma jajka, mieso,ryby, nabiał ?? oliwe z oliwek niech zamieni na olej lniany, niech kupi dobrego gainer np Super hard gainer ze sports one, kreatynę Alkalyn z FA 3 strong albo stacka jak go mono nie rusza Storma z Universala albo Vault z San , 15g dziennie to za dużo organizm i tak tego nie zdąży przyswoic, bialko niech kupi izolat i po treningu bierze, musi troche poprobowac nie ma powiedziane ze suplement z firmy X podziala na drugiego mnie np nie ruszała kreatyna z olimpa a z alkalyn to nie ma porownania, wrzuć ta jego diete, gosc jest pewnie ektomorfikiem, w tym typie budowy nie liczy sie tak ilość bialka tylko kcal pochodzące z węglowodanów zlozonych i tluszczy, sam jestem ektomorfikiem i sprawdzałem jak organizm reaguje na duza dawkę wegli i tluszczy i masa szla, bialko glownie spożywałem z jajek, tuńczyka i mięsa minimum 500-700g dziennie, i odrobinę słodkiego nie zaszkodzi.

Tags: